PDA

View Full Version : انتخاب بهترین

reza850101
سه شنبه 19 اردیبهشت 1385, 13:22 عصر
باسلام
ببخشید من یک برنامه ای طراحی کردم که نیاز به این دارد که اعضای آن را درمثلا روزهای هفته جابجا کنم اما قبل از تائید نهایی نیاز دارد که بهترین جا را انتخاب کنم لذا نمونه فرم ذیل را جهت رویت کذاشته ام امیدوارم کسی باشد درمورد کد این قسمت کمکم کند که با کلیک بردکمه فرم اعضای داخل تکس باکس تغییر جا دهند تا هر عضوی n! ان فاکتوریل تغییرجا دهد

mmha_85
سه شنبه 19 اردیبهشت 1385, 22:38 عصر
اگه میشه یه خورده بیشتر توضیح بدین. نمونه فایل هم فکر کنم آپلود نشده

reza850101
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1385, 08:18 صبح
نمی دونم چرا آپلود نمیشود ولی بهرحال در این مسیر اشتباهی قرارگرفته است مبحثunion
query

http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=43959
از پاسخ مناسبتان قبلا تشکر میکنم

reza850101
سه شنبه 26 اردیبهشت 1385, 09:11 صبح
دریکی از تاپیکها دوستی گفته بودند که اگر کسی بلد باشد حتما" پاسخ میدهند اما من فکر نمیکنم کسی باشدکه جواب مرا نداند . بازم منتظر میمانم

moustafa
سه شنبه 26 اردیبهشت 1385, 09:29 صبح
فایل نمونه رابذار نه عکس بالاخره باید باش کلنجار رفت همینطوری نمیشه گفت چکار باید کرد

moustafa
سه شنبه 26 اردیبهشت 1385, 09:43 صبح
یک تکست باکس بذار رو فرم با کلیک روی دکمه یک واحد به ان اضافه باشه بعد بادستور selectcase برای هر عدد مقدار تکس باکس ها راپرکن

text1=text1+1
selectcase text1
case1
text2=a
text3=b
text4=c
case2
text2=b
text3=c
text4=a
....
endselect

reza850101
شنبه 11 شهریور 1385, 15:08 عصر
باسلام
خدمت دوستان خصوصاآقامصطفی فایل نمونه را درآدرس پایین گذشتم چون این دوتایپیک مکمل هم هستند خواهش میکنم کمک کنید تا مشکلم حل شود
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=48601
قصد دارم باکمک شما دوستان اول اطلاعات مرتبط به یک روز را دریک ردیف قراربدم و بعد بک کلیک کردن به دگمه پایین آن معلمان را جابجا کنم تا بهترین انتخاب باشد
(گاهی احساس میکنم اکسس مناسب با خواست من نیست اما چون چیز دیگری بلدنیستم ازشما میخواهم راهنمایی لازم رابکنید )باتشکر

moustafa
شنبه 11 شهریور 1385, 15:48 عصر
(گاهی احساس میکنم اکسس مناسب با خواست من نیست اما چون چیز دیگری بلدنیستم ازشما میخواهم راهنمایی لازم رابکنید )
تهدید می کنی

سنبله کار
شنبه 11 شهریور 1385, 17:16 عصر
من که تا حالا هر چی از اکسس خواستم انجام داده ( البته شاید من کم توقعم ) ولی به نظرم اگه سوالتون رو بهتر توضیح می دادین زودتز از اینها جواب می گرفتین ( چون فهمیدن درست سوال خودش نیمی از جوابه )

reza850101
یک شنبه 12 شهریور 1385, 12:04 عصر
شرمنده که کلمه خواهش میکنم جاافتاده اگر ما بجایی دراکسس رسیدیم با راهنمایی امثال شما بوده انتظارمیرود دوستان خیلی ریزبین نباشند منظورم این بوده که شایداین برنامه من بادیتابیس جواب درستی ندهد بازبان برنامه نویسی دیگربهتر جواب دهد که من بلد نیستم
ضمنا هرجای سوالم متوجه نمیشید بگید

سنبله کار
یک شنبه 12 شهریور 1385, 12:21 عصر
شما لطف دارین به نظرم اگه اول یک چیزی شبیه الگوریتم که با مثال نیازتون رو بیان می کنه بذارید بهتر می ش روش فکر کرد .
اگه ممکنه مثال بزنید .