PDA

View Full Version : ارسال اطلاعات با post و خطا در InternetExplorer احمق

mr.wolf
سه شنبه 06 خرداد 1393, 13:44 عصر
سلام دوستان
با متد post در jquery یک سری اطلاعات رو به یک فایل میفرستم تا پردازش بشه.
با مرورگر Mozila چک کردم درست کار می کنه و جواب میده.
ولی با IE که میرم هیچ اطلاعاتی پست نمی شه!
واقعا داره دیونم می کنه این IE.
نمونه کد من:

$.post(submit.php,{'name':name,'email':email,'stat e':state,'city':city,'captcha':captcha},function(D ata){
$('.ShowData').append(Data);
});

یه جا خوندم که نوشته بود IE میاد متد پست و کچ میکنه و واسه همین اطلاعاتی ارسال نمی شن!

بفرمایید برای حل این مشکل چه باید کرد ؟

mehdi.mousavi
چهارشنبه 07 خرداد 1393, 09:57 صبح
سلام دوستان با متد post در jquery یک سری اطلاعات رو به یک فایل میفرستم تا پردازش بشه. با مرورگر Mozila چک کردم درست کار می کنه و جواب میده. ولی با IE که میرم هیچ اطلاعاتی پست نمی شه! واقعا داره دیونم می کنه این IE. یه جا خوندم که نوشته بود IE میاد متد پست و کچ میکنه و واسه همین اطلاعاتی ارسال نمی شن! بفرمایید برای حل این مشکل چه باید کرد ؟

سلام.
اگر مشکل Cache کردن باشه (که فکر میکنم در IE7 میتونه اتفاق بیفته) میتونید به 'submit.php' یه random string بعنوان پارامتر اضافه کنید:

'submit.php?t=' + new Date().getTime()

به این ترتیب هر بار URL جدیدی تولید میشه که در Cache موجود نیست.

موفق باشید.

mr.wolf
پنج شنبه 08 خرداد 1393, 13:39 عصر
ممنون از پاسخ شما
من با IE10 چک می کنم خطا میده
این شیوره شما رو هم اجرا کردم و جواب نداد.
به نظرتون مشکل از کجاست ؟

mostafa.z
جمعه 09 خرداد 1393, 01:28 صبح
منم مشکل مشابه همین رو دارم:
http://barnamenevis.org/showthread.php?454305-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7-%D9%86%D8%B4%D8%AF%D9%86-%DA%A9%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-ajax-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1

mehdi.mousavi
شنبه 10 خرداد 1393, 14:16 عصر
ممنون از پاسخ شما من با IE10 چک می کنم خطا میده این شیوره شما رو هم اجرا کردم و جواب نداد. به نظرتون مشکل از کجاست ؟

سلام.
پس ایراد از Cache کردن نیست، ضمن اینکه مطلبی که من نوشتم در مورد IE7 بود، نه 10. شما بر چه اساسی میگید اطلاعات Post نمیشه؟ آیا Network Tab رو در IE Developer Tools نگاه می کنید یا بر اساس عدم حصول نتیجه از کد نوشته شده می فرمایید که اطلاعات Post نمیشه؟ مشکلتون به Same Origin Policy ارتباطی نداره؟ این دو مساله رو بررسی کنید و لطفا Snapshot ای از Network Tab مرورگر بذارید.

موفق باشید.