PDA

View Full Version : چند سوال در مورد ویژگی های هاست های ویندوزی

resident
سه شنبه 06 خرداد 1393, 16:48 عصر
سلام. دنبال گرفتن هاست برای MVC4 هستم.میخوام در صورت امکان روی یک هاست چند تا سایت یا application رو قرار بدم. چند تا سوال دارم.

هاست هایی که سرورشون داخل ایران هست رو بگیرم یا اونهایی که خارج از ایرانه؟ امنیت کدومشون بیشتره؟
کنترل پنل هاست بهتره WebsitePanel باشه یا Plesk؟
پهنای باند محدود در حد 5گیگ بگیرم، بعدا برام مشکل ایجاد نمیشه؟ نمیدونم پهنای باند به چه میزان لازم دارم.
یکی از شرکتها تو یکی از پلان هاش زده بود:

SQL2008-SQL2012 ---->2
این یعنی چی؟ یعنی 2 تا دیتابیس میشه روش گذاشت؟ از طرفی برای همین پلن زده تعداد سایت ها :5

آیا نکته دیگه ای هست که باید بهش دقت کنم؟ البته هواسم به این هست که این هاست ها از MVC پشتیبانی کنن.

پیشاپیش ممنون

jaykob
سه شنبه 06 خرداد 1393, 18:43 عصر
سلام. دنبال گرفتن هاست برای MVC4 هستم.میخوام در صورت امکان روی یک هاست چند تا سایت یا application رو قرار بدم. چند تا سوال دارم.

هاست هایی که سرورشون داخل ایران هست رو بگیرم یا اونهایی که خارج از ایرانه؟ امنیت کدومشون بیشتره؟
کنترل پنل هاست بهتره WebsitePanel باشه یا Plesk؟
پهنای باند محدود در حد 5گیگ بگیرم، بعدا برام مشکل ایجاد نمیشه؟ نمیدونم پهنای باند به چه میزان لازم دارم.
یکی از شرکتها تو یکی از پلان هاش زده بود:

SQL2008-SQL2012 ---->2
این یعنی چی؟ یعنی 2 تا دیتابیس میشه روش گذاشت؟ از طرفی برای همین پلن زده تعداد سایت ها :5

آیا نکته دیگه ای هست که باید بهش دقت کنم؟ البته هواسم به این هست که این هاست ها از MVC پشتیبانی کنن.

پیشاپیش ممنون

سلام

1 - فضای میزبانی مرتبط با امنیت نیست . فقط هاست های ایرانی ( اگر از جای خوبی بگیرید ) از نظر سرعت مناسب تر و بر روی SEO شما هم تاثیر گذار هستند
2 - خیلی فرق نمی کنه چون پشتیبانی با ارائه دهنده هاست هست ولی خوب مسلما Plesk امکانات بیشتری داره ولی websitepanel هم خیلی خوبه
3 - بسته به وب سایت و نوع بازدید داره و اینکه بررسی کنید آیا فایل حجیمی برای دانلود می گذارید بحث Attachment رو داخل سایتتون دارید یا نه ولی برای شروع بد نیست
4 - آره خوب از هر دو ورژن پشتیبانی می کنه و 2 تا دیتابیس می تونید ایجاد کنید

نکته های مهم بحث پشتیبانی و تخصص شرکت مقابل هست که به جرات در ضمینه سرویس های ویندوزی در هاستینگ های ایران کم دیده می شه ولی در عین حال شرکت های خوبی هم وجود دارند ...

موفق باشید

resident
سه شنبه 06 خرداد 1393, 20:21 عصر
ممنون از توضیحاتتون...

1 - فضای میزبانی مرتبط با امنیت نیست . فقط هاست های ایرانی ( اگر از جای خوبی بگیرید ) از نظر سرعت مناسب تر و بر روی SEO شما هم تاثیر گذار هستند

البته هاست های خارجی مشکل تحریم دارن. اگه تحریم بشن این که بکاپ دیتابیس ها رو بدن یا نه، مهم میشه و همین میتونه مسئله ساز بشه. اینطور نیست؟
تو یه سایتی خونده بودم که سرعت هاست های خارجی بیشتره... پس ایرانی ها بیشتره...
جای خوبی رو میتونید معرفی کنید؟

4 - آره خوب از هر دو ورژن پشتیبانی می کنه و 2 تا دیتابیس می تونید ایجاد کنید
موفق باشید
آخه از این تعجب کردم که گفته بود 5 سایت با 2 دیتابیس! مگه میشه؟!

jaykob
سه شنبه 06 خرداد 1393, 20:33 عصر
ممنون از توضیحاتتون...

البته هاست های خارجی مشکل تحریم دارن. اگه تحریم بشن این که بکاپ دیتابیس ها رو بدن یا نه، مهم میشه و همین میتونه مسئله ساز بشه. اینطور نیست؟
تو یه سایتی خونده بودم که سرعت هاست های خارجی بیشتره... پس ایرانی ها بیشتره...
جای خوبی رو میتونید معرفی کنید؟

آخه از این تعجب کردم که گفته بود 5 سایت با 2 دیتابیس! مگه میشه؟!

سلام

خوب هاست خارجی رو هم باید ببینید از کجا می خرید من داخل ایران شاید 4 تا سرور عوض کردم همه یک مشکلی داشتند ولی از arvix سرور گرفتم فوق العاده است و هیچ مشکلی با ایران هم نداره . بحث سرعت هم سرور های خارجی چون سخت افزار خوبی دارن و پورت های با سرعت بالاتری دارند اینطور گفته می شه و بحث سرعت سرور های داخل ایران سر این موضوع است که درخواست یک کاربر به سرور از روتر های کمتری می گذره و این یعنی مزیت و سرعت رو واستون می آره ...
انتخاب خارجی http://www.arvixe.com واقع خوبه
ایرانی هم من به شخصه فقط ایران هاست رو قبول دارم ولی خوب قیمت هاش یکم بالاست و این هم چون سرویس خوبی ارائه می ده توجیه اقتصادی داره ...

برای اون تعداد دیتابیس هم بستگی به سیاست پلان بندی شرکت داره ولی معمولا اینطور نیست و تعداد دیتابیس هارو یا بیشتر یا متناسب با وب سایت ها ارائه می کنند

pars1376
سه شنبه 06 خرداد 1393, 21:00 عصر
پارس پک هم یه سری بزن ضرر نداره
parspack.com (http://parspack.com)
تو ایران به نظر من حرف اول و آخر رو میزنه (البته نظر به من)

resident
سه شنبه 06 خرداد 1393, 22:05 عصر
سلام
انتخاب خارجی http://www.arvixe.com واقع خوبه

متاسفانه امکانات لازم برای خرید مستقیم از خودشون رو ندارم :(

jaykob
سه شنبه 06 خرداد 1393, 22:23 عصر
متاسفانه امکانات لازم برای خرید مستقیم از خودشون رو ندارم :(

سلام

همه کارهای خرید رو انجام بدید و فقط یک واسطه که سایت های خوب و معتبر زیادی هم هستند بدید پرداخت رو با paypal انجام بدند که 10 دقیقه هم نمی شه ...

resident
چهارشنبه 07 خرداد 1393, 11:40 صبح
سلام

همه کارهای خرید رو انجام بدید و فقط یک واسطه که سایت های خوب و معتبر زیادی هم هستند بدید پرداخت رو با paypal انجام بدند که 10 دقیقه هم نمی شه ...

لطف می کنید چند تا از این شرکت ها رو بهم معرفی کنید؟

jaykob
چهارشنبه 07 خرداد 1393, 11:42 صبح
لطف می کنید چند تا از این شرکت ها رو بهم معرفی کنید؟

این سایت http://payment24.ir یک کم قیمت های دلار paypal رو بالاتر می ده ولی قابل اطمینان هست سرعت خیلی خوبی هم داره من مبالغ بالا و دفعات زیادی رو باهاش کار کردم ...