PDA

View Full Version : نرم افزار شبیه ساز لینوکس در ویندوز برای کامپایل برنامه ها

armiya
یک شنبه 11 خرداد 1393, 15:34 عصر
با سلام
قبل از هر چیز عذر خواهی میکنم چون نمیدونم پستمو تو بخش مناسبی از تالار مینویسم یا خیر .
سوال من اینه :از دوستان کسی نمیدونه چجوری میشه بی دردسر نرم افزار شبیه ساز لینوکس در ویندوز Cygwinرو نصب کرد . چون این نرم افزار بصورت انلاین دانلود و نصب میشه و موقعی که به هر دلیلی اتصال قطع بشه یا سرور نتونه سرویس بده گیر میکنه و دیگه ادامه نمیده نصب رو . و وقتی هم که کامل نتونه نصب بشه نرم افزار بطور طبیعی درست کار نمیکنه . سوال من اینه که راهی وجود داره که بشه پکیجش رو کامل گرفت بدون اینکه نصب کنین و گیر کنه یجوری که اگه اینترنت کند بود یا قطع شد resume داشته باشه که ادامه بده از همجونجایی که قطع شده ؟؟؟؟

mohammad#reza
یک شنبه 11 خرداد 1393, 20:44 عصر
خوب vmware نصب کن لینوکسم روش ، برنامتو بنویسو و تست کن. چرا به خودت عذاب میدی؟ :-/

armiya
سه شنبه 13 خرداد 1393, 07:56 صبح
اطلاعاتی درباره پارتیشن لینوکس ندارم میترسم دیتاهایی که تو ویندوز دارم بپره اگه میشه دقیق تر راهنماییم کنین ممنون میشم

کامبیز اسدزاده
سه شنبه 13 خرداد 1393, 15:55 عصر
اطلاعاتی درباره پارتیشن لینوکس ندارم میترسم دیتاهایی که تو ویندوز دارم بپره اگه میشه دقیق تر راهنماییم کنین ممنون میشم

شما از مجازی ساز هایی چون VMWare یا VirtualBox استفاده کنید بهترین و راحترین روشه.

mohammad#reza
سه شنبه 13 خرداد 1393, 18:11 عصر
دوست عزیز زمانی که شما از مجازی ساز vmware یا virtualbox استفاده میکنی سیستم عامل مورد نظر چه ویندوز چه لینوکس چه داس چه بی اس دی و چه ... تو فضای مجازی نصب و اجرا میشن و هیچ ربطی به اطلاعات ویندوز شما نداره. اصن موقع اجرای برنامه شبیه ساز انگار شما یه برنامه مثل فوتوشاپو باز کردی با بستنش همه چیز تموم میشه. ااااااغااااااا اصن شبیه سازو ساختن که ادم تو خرابکاری کنه هر کاری دلش خواس بکنه بدون اینکه خسارتی رو دست ادم بزاره چه نرم افزاری چه سخت افزاری. در ضمن پیشنهاد من به شما vmware هستش چون سرعتش برعکس حجم بالاش نسبت به virtualbox بیشتره.

armiya
پنج شنبه 15 خرداد 1393, 16:24 عصر
ممنون دوست عزیز از راهنماییتون