PDA

View Full Version : ساخت یه نرم افزار کوچولو

Sepehr M
یک شنبه 11 خرداد 1393, 21:11 عصر
سلام بچه ها....شرمنده اکه سوال تکراری هست...راستش من هرچی گشتم نتونستم جواب درست و حسابی واسه سوالم پیدا کنم...این شد که مجبور شدم خودم یه تاپیک درست کنم واسش...

راستش من قصد دارم یه نرم افزار کوچیک بسازم که فقط از عکس و تکست تشکیل بشه...یه چیزی تو مایه های photo gallery یا این چیزا...میخوام نرم افزار وقتی بالا میاد یه سری توضیحات باشه و بعد اسلاید عوض شه و دسته بندی عکسها بیاد و روی هر دسته که کلیک کنی بره تو و عکسهای مورد نظر باز شه و وقتی که روی عکسها کلیک کنی بره تو یه ضفحه دیگه که توضییحات راجع به همون عکس هستش...کسی اموزشی سراغ داره؟کمک کنید ممنون میشم :لبخندساده:

NasimBamdad
یک شنبه 11 خرداد 1393, 21:43 عصر
کامپونت Slide Show و PhotoGallery زیاد نیست یا بهتره بگم خیلی کم هست .

به اون زیبایی که فکر کنی هم نیست !

Sepehr M
یک شنبه 11 خرداد 1393, 22:18 عصر
بخوام خودم یکی بسازم چی؟خیلی طول میکشه؟
یکم راهنمایی pls :ناراحت:

aliagamon
یک شنبه 11 خرداد 1393, 22:23 عصر
خب شما الان یه اسلایدر میخواین ؟
والا نمیدونم کامپوننت هست تو نت یا نه اما شما میتونید خودتون اینکارو با پنل بکنید ...
یعنی به پنل دارین بعد وقتی میزنه اسلاید بعد یه پنل با کد زیر اون پنل بسازید و عکس و نوشتتونو توش بزارین بعد این پنل رویی رو با یه افکت (تو وینفرم زیاد دستتون باز نیست wpf کار کنین راحت ترین ) ببرین کنار بعد هم که کامل خارج شد dispose کنیدش ...
البته اگر افکت بیشتر میخواین میتونید عکس و نشته رو بیت مپ کنید و درواقع فریم به فریم اونو بچرخونید یا blur کنید یا هرچی که میخواین .... :لبخند:
اگه چیز دیگه ای میخواین هم خیلی سخت نیست میشه یه کاریش کرد اما زمانش معلوم نیست بستگی به مهارت خودتون داره ...

Sepehr M
یک شنبه 11 خرداد 1393, 22:43 عصر
الان چیز آموزشی تو دسترس نیست که من ببینم؟
ویدیویی؟چیزی؟

aliagamon
یک شنبه 11 خرداد 1393, 23:49 عصر
تو اینترنت جست و جو کنید شاید باشه ... اما اگه تو هر زمینه جدا تحقیق کنین همش هست ...
یعنی در مورد کار با پنل و نحوه ی درست کردن یه پنل با کد و خوندن اطلاعات از دیتابیس(اگه نیاز داشته باشین) ...از اون طرف هم افکت ها و کار با بیت مپ و عکس و نحوه ی چرخوندن عکس و غیره ...
اما اموزش جامع در این مورد فکر نکنم داشته باشیم (حداقل تو این انجمن). ...:لبخند: