PDA

View Full Version : برنامه سریال لودر

hsdnhd
جمعه 16 خرداد 1393, 13:38 عصر
باسلام
من میخواستم بدونم این برنامه سریال لودرکه درلینک
www.serialoder1.rozblog.com
هست باچه زبانی نوشته شده ؟اگرسی شارپ هست لطفا منبع یاکتابی برای معرفی تگ های ارتباط بااینترنت معرفی کنید لطفا
اگرASPهست لطفا بگید که من چطورمیتونم ازسی شارپ توی ASPاستفاده کنم؟من تابحال فقط پروژه های تحت ویندوزبا سی شارپ مینوشتم الان نمیدونم چطوری شروع کنم به نوشتن ASPلطفا منبعی معرفی کنید
باتشکر

CsharpNevisi
جمعه 16 خرداد 1393, 14:00 عصر
خب این میاد از یه منبع تحت وب سریالاشو میگیره .. این منبع میتونه یه وب سرویس باشه که خودش طراحی کرده یا یه سایت باشه که فیلم برای دانلود میزاره ... یا یه بانک اطلاعاتی باشه !!!
که پیاده سازی توسط هر کدوم از اینا یه راه خیلی ساده رو طلب میکنه .. !!!
برای یادگیری ASP
ASP دو تا قسمت داره ... یه قسمت که کدهای html و css نوشته میشه و دکمه ها درون اون قرار میگیرن (محیط دیزاین) و یه قسمت که برنامه نویسیشو میکنی(بیهاین کد)
بیهاین کد هم همش کدهای سی شارپ هست .. !!!
یه سری تفاومت ها داره و شما باید دید برنامه نویسی تحت وب رو هم داشته باشی ... !!!!
همین :لبخند:

aliagamon
جمعه 16 خرداد 1393, 14:02 عصر
راستش این پروژه هیچ چیز خاصی تحت ویندوز نداره ...
در اصل چنتا webbrowser هست که داره بخش تحت وبش هم فقط یه jwplayer هست که میتونید از اینجا دریافت کنید :http://www.jwplayer.com
زبانشم سی شارپه
یه هاست داره که این اطلاعات توشه ادرسشم اینه :http://dl1.sllr.ir/Serialoder/
اینم یه نمونه از ادرس هاش ...
http://dl1.sllr.ir/Serialoder/Arrow/Arrow-480.php

hsdnhd
جمعه 16 خرداد 1393, 18:53 عصر
خب این میاد از یه منبع تحت وب سریالاشو میگیره .. این منبع میتونه یه وب سرویس باشه که خودش طراحی کرده یا یه سایت باشه که فیلم برای دانلود میزاره ... یا یه بانک اطلاعاتی باشه !!!
که پیاده سازی توسط هر کدوم از اینا یه راه خیلی ساده رو طلب میکنه .. !!!
برای یادگیری ASP
ASP دو تا قسمت داره ... یه قسمت که کدهای html و css نوشته میشه و دکمه ها درون اون قرار میگیرن (محیط دیزاین) و یه قسمت که برنامه نویسیشو میکنی(بیهاین کد)
بیهاین کد هم همش کدهای سی شارپ هست .. !!!
یه سری تفاومت ها داره و شما باید دید برنامه نویسی تحت وب رو هم داشته باشی ... !!!!
همین :لبخند:

ممنون دوست عزیز
من سی شارپ HTMLوcSSبلدم الان اگربخوام شروع به برنامه نویسی این برنامه کنم چه کتابی رو باید بخونم وزبونی رویادبگیرم؟
من سی شارپ رو بلدم ولی بلدنیستم چطوری اونوتوی aspبنویسم دراین زمینه کتاب یا منبعی سراغ دارید؟
درمورد تگ هاوتابع عای که دراینترنت استفاده میشه درزبان سی شارپ منبعی سراغ دارید؟لطفا دراین زمینه هم کمی راهنمایی کنید

hsdnhd
جمعه 16 خرداد 1393, 18:55 عصر
راستش این پروژه هیچ چیز خاصی تحت ویندوز نداره ...
در اصل چنتا webbrowser هست که داره بخش تحت وبش هم فقط یه jwplayer هست که میتونید از اینجا دریافت کنید :http://www.jwplayer.com
زبانشم سی شارپه
یه هاست داره که این اطلاعات توشه ادرسشم اینه :http://dl1.sllr.ir/Serialoder/
اینم یه نمونه از ادرس هاش ...
http://dl1.sllr.ir/Serialoder/Arrow/Arrow-480.php

باتشکردوست عزیز
میشه دراین مورد بیشترتوضیح بدید؟
من سی شارپ رو بلدم ولی تابع عاش تحت وب نیستند وعمل نمیکنند منبعی دارید که تابع های تحت وب سی شارپ رو یادبده؟
چطورباید ASPبنویسم ؟نمیدونم چطوری ازتگ های سی شارپ توی HTMLاستفاده کنم

aliagamon
جمعه 16 خرداد 1393, 19:27 عصر
باتشکردوست عزیز
میشه دراین مورد بیشترتوضیح بدید؟
من سی شارپ رو بلدم ولی تابع عاش تحت وب نیستند وعمل نمیکنند منبعی دارید که تابع های تحت وب سی شارپ رو یادبده؟
چطورباید ASPبنویسم ؟نمیدونم چطوری ازتگ های سی شارپ توی HTMLاستفاده کنم
مثل اینکه منظور منو بد متوجه شدید ... کلا این برنامه asp نیست بخش تحت ویندوز سی شارپه .
بخش تحت وب هم php هست چیز خاصی هم نداره .... پلیر که کلا یه اسکریپت مجانی هست .
اون بخشی هم که بهتون لینک دادم (از برنامه استخراج کردم ) درواقع بر اساس اسم فیلم میاد اون ادرسو تو یه مرورگر باز میکنه و بعد اطلاعات و لینک هارو ازش دریافت میکنه میریزه تو یه لیست باکس .... چیز خاصی نداره واقعا .... شاید یکم براتون زمان بر باشه اما چون بار اولتونه سخته .... میتونید اون لینکی که دادم رو برای بقیه فیلم ها هم استخراج کنی :
بخش اول که یکیه .... بعد اسم فیلم رو مینویسی ... دقیقا همونطور که تو منو هست ولی اگه space داره پاک کن ... تو اون فلدر فیلم هم سه فایله که بخش اول اسمشون همون اسم فیلمه تیکه ی دوم هم یکی از این 3 چیزه :

-480.php
-720.php
-About.php

hsdnhd
جمعه 16 خرداد 1393, 19:32 عصر
مثل اینکه منظور منو بد متوجه شدید ... کلا این برنامه asp نیست بخش تحت ویندوز سی شارپه .
بخش تحت وب هم php هست چیز خاصی هم نداره .... پلیر که کلا یه اسکریپت مجانی هست .
اون بخشی هم که بهتون لینک دادم (از برنامه استخراج کردم ) درواقع بر اساس اسم فیلم میاد اون ادرسو تو یه مرورگر باز میکنه و بعد اطلاعات و لینک هارو ازش دریافت میکنه میریزه تو یه لیست باکس .... چیز خاصی نداره واقعا .... شاید یکم براتون زمان بر باشه اما چون بار اولتونه سخته .... میتونید اون لینکی که دادم رو برای بقیه فیلم ها هم استخراج کنی :
بخش اول که یکیه .... بعد اسم فیلم رو مینویسی ... دقیقا همونطور که تو منو هست ولی اگه space داره پاک کن ... تو اون فلدر فیلم هم سه فایله که بخش اول اسمشون همون اسم فیلمه تیکه ی دوم هم یکی از این 3 چیزه :

-480.php
-720.php
-About.php

کتابی سراغ دارید که اینطورتابع های سی شارپ که تحت وب استفاده میشه رو معرفی بکنه؟من تابع های تحت ویندوزشوبلدم این نوع تابع ها رو اصلا نمیشناسم اگرممکنه یه کتاب دراین زمینه معرفی کنید ممنون میشم

CsharpNevisi
جمعه 16 خرداد 1393, 20:04 عصر
ممنون دوست عزیز
من سی شارپ HTMLوcSSبلدم الان اگربخوام شروع به برنامه نویسی این برنامه کنم چه کتابی رو باید بخونم وزبونی رویادبگیرم؟
من سی شارپ رو بلدم ولی بلدنیستم چطوری اونوتوی aspبنویسم دراین زمینه کتاب یا منبعی سراغ دارید؟
درمورد تگ هاوتابع عای که دراینترنت استفاده میشه درزبان سی شارپ منبعی سراغ دارید؟لطفا دراین زمینه هم کمی راهنمایی کنید

https://www.google.com/?gws_rd=ssl#q=%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF +%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85+%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2 %D8%B4+%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84+asp+%DA%A9%DB%8C%D 8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7%D9%86

اینارو ببین ... یه چیزایی دستت میاد .. !!!
اگه CSS , HTML , C# بلد باشی کارت خیلی خیلی راحت میشه

aliagamon
جمعه 16 خرداد 1393, 20:11 عصر
همشون توابع خود webbrowser هستن برای مثال یه مرورگر بزار رو فرم ادرسشو بکن همون ادرس لینک های 480 سریال arrow بعد تو رویداد completed اینو بنویس :

private void webBrowser1_DocumentCompleted(object sender, WebBrowserDocumentCompletedEventArgs e)
{
foreach (HtmlElement link in webBrowser1.Document.Links)
{
listBox1.Items.Add((object)link.InnerText.ToString ());
}
}

با این کد دقیقا شما همون لیست لینک های 480 تو برنامه رو خواهید داشت ... امتحان کنید ...
کتاب نمیشناسم اما اکثرا تو انجمن بحث شده بقیه هم تو نت هست بگردین مثلا خود msdn
راستی شما اهل انیمه ای ؟ برا اواتارت میگم ... فقط خواستم بگم "گومو گومو نو ..........جتو گاتینگان" :لبخند:

hsdnhd
جمعه 16 خرداد 1393, 21:18 عصر
همشون توابع خود webbrowser هستن برای مثال یه مرورگر بزار رو فرم ادرسشو بکن همون ادرس لینک های 480 سریال arrow بعد تو رویداد completed اینو بنویس :

private void webBrowser1_DocumentCompleted(object sender, WebBrowserDocumentCompletedEventArgs e)
{
foreach (HtmlElement link in webBrowser1.Document.Links)
{
listBox1.Items.Add((object)link.InnerText.ToString ());
}
}

با این کد دقیقا شما همون لیست لینک های 480 تو برنامه رو خواهید داشت ... امتحان کنید ...
کتاب نمیشناسم اما اکثرا تو انجمن بحث شده بقیه هم تو نت هست بگردین مثلا خود msdn
راستی شما اهل انیمه ای ؟ برا اواتارت میگم ... فقط خواستم بگم "گومو گومو نو ..........جتو گاتینگان" :لبخند:

من سی شارپ تحت ویندوزرو بلدم مثلا این کدهایی که نوشتید رو تاحالاندیدم اصلا
چطوری میتونم این تابع ها رو گیربیارم؟سایت وجودنداره که فارسی باشه؟
چون msdnرو هم ندارم ویندوز7هست توش نیست ویژوال استودیو2012هم استفاده میکنم توی اونم نیست
اینی که میگی نمیدونم یعنی چی؟عکسشوهمینطوری داشتم باحال بود گذاشتم

NASA's Spaceman
جمعه 16 خرداد 1393, 21:26 عصر
سلام
msdn.microsoft.com
با سپاس Spaceman