PDA

View Full Version : سوال: چگونه دستگاه حضور و غیاب پرسنل پالیز را به برنامه نوشته شده خود وصل کنیم

dehqhani
دوشنبه 26 خرداد 1393, 14:18 عصر
سلام

من میخوام برنامه خودم رو به دستگاه پالیز وصل کنم تا بتونم یه مدیریتی رو کاربرانی که وارد برنامه میشن داشته باشم

اینجوری بگم که میخوام به کاربرایی که غایب هستن و انگش نزدن اجازه ندم وارد برنامه بشن بخاطر همین نیاز هست که به این دستگاه وصل بشم

اگه کسی جوابش رو میدونه ممنون میشم کمکم کنه

behnam-soft
دوشنبه 26 خرداد 1393, 19:29 عصر
سلام، قاعدتا اون دستگاه باید dll ایی چیزی داشته باشه که بشه باهاش ارتباط برقرار کرد. ببینم برنامه ات تحته وبه ؟ این دستگاه ثبت اثر انگشت رو چقدر هزینه براش دادی؟

aliagamon
دوشنبه 26 خرداد 1393, 20:23 عصر
عمل حضور غیاب رو خودت میخوای انجام بدی یا این عمل رو برنامه ای دیگه انجام میده ؟ اگه حالت دومه میتونی از پایگاه داده برنامه حضورغیاب استفاده کنی بجای استفاده مستقیم ...
اما روش اول این دستگاه ها دارای Api هایی هست که میتونید از شرکت بگیرین (احتمالا رو خود سایتشون باشه نمونه هاش )

c0mmander
سه شنبه 27 خرداد 1393, 01:58 صبح
اگر هیچ راهی نموند باید دست به دامن سی بشی :دی

البته میونی api هم داخل سی شارپ استفاده کنی . راهش هم اینه اول هندل پنجره رو به دست بگیری و در اون نتیجه نمایش داده شده رو از تکس مربوط یا حالا هر چیزی که هست انتقال بدی . همینطور میتونی دکمه ای رو از اون فرم فعال (مثل کلیک معمولی) کنی.

من برای یک برنامه ی شفاف سازی پنجره های ویندوز 8 که یک برنامه دونا بود اما یک پنجره رو موقع بالا اومدن نشون میدن نوشتم(که اون رو پیدا و دکمه کنسل رو میزد)

خود باید بگردی و کد هاشو پیدا و استفاده کنی :|

dehqhani
سه شنبه 27 خرداد 1393, 06:07 صبح
ممنون از نظرات دوستان

من همونطور که گفتن میخوام برنامه ای که نوشتم رو با دستگاه حضور و غیاب پالیز متصل کنم

خود دستگاه برنامه داره که عملیات حضور و غیاب رو داخل خودش داره و ما گزارشات رو از اون میگیریم

ولی اینجا میخوام که برنامه خودم رو با دستگاه بطور مستقیم وصل کنم

electro_esma
سه شنبه 27 خرداد 1393, 17:56 عصر
دوست عزیز باید خروجی اون دستگاه که یکجا ذخیره می شه رو پیدا کنی مثلا تکست یا dll یا یه دیتابیس یا یه چیزی دیگر
بعد بیایی و برای دست یابی به اون برنامه بنویسی ( این قسمت به بعدش مشکلی دیگه نداره )
یعنی فعلن خروجی اون برنامه رو پیدا کن تا بعد