PDA

View Full Version : گفتگو: بحث و گفتگو و ارائه راه کارهای فنی در رابطه با برنامه نویسی 3 لایه

soft-c
جمعه 30 خرداد 1393, 21:44 عصر
سلام
همنطور که می دونید برنامه نویسی 3 لایه روشی اصولی برای برنامه نویسی می باشد . برنامه هایی که از این طریق شاخته می شوند دارای مزایا ی زیادی می باشند ولی این مزایا به شرطی است که برنامه نویس بتواند از امکانات اون استفاده بکند .
فرض کنید شما یک مرسدس بنز آخرین مدل را خریداری کرده اید ولی به جز گاز و ترمز و ... که یک ماشین عادی دارد نمی دانید چگونه از قابیلت ها و امکانات ماشین استفاده کنید . پس این یعنی ماشینی که این همه هزینه شده است هیچ فرقی با ماشین عادی ندارد .
لذا با توجه به اینکه خود من هم شروع کرده ام به برنامه نویسی که نیاز به استفاده از این روش دارد و اینکه دوستان دیگری که می خواهند از این روش استفاده بکنند ، در این تاپیک قصد دارم در مورد این تکنولوژی از تجربیات و روش های اصولی کدنویسی و پاسخ گویی به مشکلات احتمالی برنامه نویسان صحبت کنیم تا مرجعی شودبرای استفاده همه برنامه نویسان .
من که خودم تجربه ای در این زمینه ندارم ولی از دوستانیکه تجربه ای در این زمینه دارند درخواست همیاری و کمک دارم .
با تشکر