PDA

View Full Version : warning هایی از کل برنامه

Yanehsar
سه شنبه 03 تیر 1393, 19:53 عصر
سلام
یه برنامه دارم طراحی می کنم نمی دونم چه مشکلی داره که خط به خط برنامه رو Warning میده پروژه با Build کردن هم برطرف نشده کسی می تونه راهنمائیم کنه مشکل کجاست ؟120460

hamid_0341
چهارشنبه 04 تیر 1393, 07:04 صبح
سلام
یه برنامه دارم طراحی می کنم نمی دونم چه مشکلی داره که خط به خط برنامه رو Warning میده پروژه با Build کردن هم برطرف نشده کسی می تونه راهنمائیم کنه مشکل کجاست ؟120460

کامپاننت karneh پاک شده از برنامت

Yanehsar
چهارشنبه 04 تیر 1393, 18:56 عصر
کامپاننت karneh پاک شده از برنامت
الان باید چیکار بکنم /؟؟؟

Pedram_Parsian
پنج شنبه 05 تیر 1393, 10:09 صبح
دوتا کار میشه کرد :
1. اگه مطمئنی که این کامپوننت روی کامپیوترت نصب هست باید بیای از جایی که برنامه ها رو پاک می کنی (توی کنترل پنل) روی ویژوال استادیو کلیک کنی و اون رو repair کنی ...
2. یه راه دیگه هم هست که می تونی کامپوننت رو پاک کنی و دوباره نصبش کنی :لبخند:

Yanehsar
پنج شنبه 05 تیر 1393, 22:23 عصر
کامپونت karaneh چیزه جدایی از برنامه ام نیست اسمی هستش که من برای پروژه ام انتخاب کردم هستش اگر اشتباه نکرده باشم تویه ToolBox اضافه میشه هم نام با اسم پروژه ام هستش که اشتباهی دستم خورده پاک شده چطوری باید برگردونمش ؟میدونم از طریق Referens باید اینکار رو بکنم اما کجا هستش که اینکار رو بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Yanehsar
شنبه 07 تیر 1393, 20:58 عصر
کسی از دوستان نمی تونه راهنمائیم کنه ؟ این Warning برام مشکل داره میشه یا نه ؟؟پروژه رو از اول بسازم یا همین ادامه بدم مشکلی پیش نمیاد ؟راه حلی داره که درست بشه ؟

Pedram_Parsian
شنبه 07 تیر 1393, 22:49 عصر
دوست عزیز
اگه با rebuild کردن این مشکلات حل نشه احتمالا مشکل ساز هست
ولی شما یه کاری بکن :
بیا روی سولوشن در بخش رفرنس ها کلیک راست کن و add رو بزن و از اون جا یک بار دیگه برو توی فولدر سولوشن و کامپوننتی رو که ساختی اضافه کن
اگه درست نشد بگو یه روش دیگه هم هست !

Yanehsar
یک شنبه 08 تیر 1393, 19:01 عصر
دوست عزیز
اگه با rebuild کردن این مشکلات حل نشه احتمالا مشکل ساز هست
ولی شما یه کاری بکن :
بیا روی سولوشن در بخش رفرنس ها کلیک راست کن و add رو بزن و از اون جا یک بار دیگه برو توی فولدر سولوشن و کامپوننتی رو که ساختی اضافه کن
اگه درست نشد بگو یه روش دیگه هم هست !
دوست عزیز من کامپونتی رو نساختم اما تا اونجا که یادم میدادش خوده ویژوال ساخته بودش همنام با پروژه یه کامپیونت به تولبار اضافه می کنه دقیقا شبیه کامپیونتی که از DataSet v Datatable استفاده می کنیم