PDA

View Full Version : کتابخونه ای برای گرفتن نسخه فایل APK

shahin bahari
چهارشنبه 04 تیر 1393, 14:40 عصر
سلام به دوستان.
دنبال یه کتابخونه با PHP هستم که بتونه ورژن و اطلاعات دیگه فایل های APK (برنامه های اندروید ) رو نشون بده. یکم دنبالش گشتم اما چیز به درد بخوری پیدا نکردم. ممنون میشم راهنمایی کنید...

2undercover
چهارشنبه 04 تیر 1393, 17:00 عصر
http://stackoverflow.com/questions/3014369/php-how-to-get-version-from-android-apk-file

shahin bahari
چهارشنبه 04 تیر 1393, 22:59 عصر
ممنون از جوابتون. این جور که معلومه باید حتما SDK اندروید رو سرور باشه.
دوستان کسی تا حالا SDK رو روی VPS تست کرده ؟
چقدر از فضای هاست رو اشغال می کنه ؟ چون این SDK که من رو سیستم خودم دارم تقریبا 3.8 گیگ هست ولی خیلی قسمت هاش مثل ایمولاتور و... که روی سرور کاربردی نداره!

2undercover
پنج شنبه 05 تیر 1393, 07:58 صبح
خیر. همونطور که توی پاسخ اول هم گفته شده می تونید از طریق فایل XML به نام AndroidManifest.xml که داخل پکیج زیپ شده ی فایل APK هست هم به نسخه ی اون برنامه دست پیدا کنید (توی پاسخ دوم یک تابع برای اینکار معرفی شده).

Jarvis
پنج شنبه 05 تیر 1393, 11:59 صبح
برای این کار نیازی به SDK و اینا ندارید ، فایل های APK یک نوع فایل ZIP هستند که باید با PHP به فایل XML ـه داخل اونها دسترسی پیدا کنید که همونطور که دوستمون گفتند اسمش AndroidManifest.xml هست که حال ندارم محتویاتش رو شرح بدم ، خودتون با یک بار امتحان کردن می تونید محتویات فایلش رو بخونید و متوجه میشید.
دیگه با پردازش اون فایل اطلاعاتش به دست میاد...

shahin bahari
پنج شنبه 05 تیر 1393, 13:00 عصر
دوستان اینکه میگید یه فایل زیپ رو باز کن و.... برای وقتی هست که فایل APK مبهم سازی نشده باشه!!! شما تو همین سیستم خودتون فایل رو با یه برنامه ای که میتونه فایل zip رو باز کنه،باز کنید و فایل manifest رو باز کنید. می بینید توی اکثر برنامه ها xml دیگه نیست!!!!

2undercover
پنج شنبه 05 تیر 1393, 16:24 عصر
فرمت مورد استفاده اندروید Binary XML هست و اون فایل مبهم سازی نشده. همونطور که گفتم توی پاسخ دوم توی اون لینک، یک تابع برای این کار نوشته شده.

SohrabYousefi
پنج شنبه 05 تیر 1393, 18:24 عصر
فرمت مورد استفاده اندروید Binary XML هست و اون فایل مبهم سازی نشده. همونطور که گفتم توی پاسخ دوم توی اون لینک، یک تابع برای این کار نوشته شده.

سلام به همگی. در راستای همین بحث باید بگم این تابعی که در لینک معرفی شده نوشته شده ، فقط به versionCode دسترسی داره ! اگه نیاز به نام کامل package و versionName و minSdkVersion داشته باشیم چه باید کرد ؟!
ممنون از همه

Mahdi-563
جمعه 06 تیر 1393, 23:58 عصر
برای این کار نیازی به SDK و اینا ندارید ، فایل های APK یک نوع فایل ZIP هستند که باید با PHP به فایل XML ـه داخل اونها دسترسی پیدا کنید که همونطور که دوستمون گفتند اسمش AndroidManifest.xml هست که حال ندارم محتویاتش رو شرح بدم ، خودتون با یک بار امتحان کردن می تونید محتویات فایلش رو بخونید و متوجه میشید.
دیگه با پردازش اون فایل اطلاعاتش به دست میاد...

بله کاملا درسته نیازی به SDK نیست من این کار را انجام دادم
توی سایت phpclasses.org یککلاس parse خوبی نوشتن که من ازش توی یکی از کارم استفاده کردم

الان پیشم نیست خواستید بگید واستون آپ می کنم.

SohrabYousefi
شنبه 07 تیر 1393, 14:34 عصر
بله کاملا درسته نیازی به SDK نیست من این کار را انجام دادم
توی سایت phpclasses.org یککلاس parse خوبی نوشتن که من ازش توی یکی از کارم استفاده کردم

الان پیشم نیست خواستید بگید واستون آپ می کنم.

اگه لطف کنید و آپلود کنید بسیار ممنون میشم .

2undercover
دوشنبه 09 تیر 1393, 07:19 صبح
http://www.phpclasses.org/package/7432-PHP-Extract-Application-Package-files-in-APK-format.html