PDA

View Full Version : ویدیو آموزشی Entity Framework

hsdnhd
پنج شنبه 12 تیر 1393, 00:24 صبح
باسلام
دوستان باتجربه کدام فیلم آموزشی در ضمینه Entity Framework
برای استفاده درسی شارپ برتر می دانند؟لطفا منبع ووبسایت کاملی معرفی کنید

hadi0x7c7
پنج شنبه 12 تیر 1393, 22:27 عصر
کوچیک تر هم مینوشتی میشد خوندش مهندس، برای کار با EF شما اول Linq رو یاد بگیر، باقیش میشه ماست، این آموزش (http://s6.p30download.com/users/606/tutorial/development-web/entity-framework/Pluralsight.Getting.Started.With.Entity.Framework. 5_p30download.com.rar)هم خوب بید، ولی هیچی مثل کار عملی نمیشه.

hsdnhd
جمعه 13 تیر 1393, 18:58 عصر
کوچیک تر هم مینوشتی میشد خوندش مهندس، برای کار با EF شما اول Linq رو یاد بگیر، باقیش میشه ماست، این آموزش (http://s6.p30download.com/users/606/tutorial/development-web/entity-framework/Pluralsight.Getting.Started.With.Entity.Framework. 5_p30download.com.rar)هم خوب بید، ولی هیچی مثل کار عملی نمیشه.

شرمنده جناب عادت شده
اخه بدبختی آموزش برای لینک هم نیست وپیدانمیشه البته ویدو
من گفتم با هم فرق دارند اینو یادبگیرم
اول باید یادبگیرم تا عملیش کنم دیگه بدوتولدی برنامه ن

hadi0x7c7
جمعه 13 تیر 1393, 23:26 عصر
لینک خیلی چیز عجیب قریبی نیست! یه چند تا متد هست همین! EF هم یه شی از دیتابیست هست و تمام!

hsdnhd
شنبه 14 تیر 1393, 19:31 عصر
خب من به تازگی سی شارپ رو یادگرفتم البته درحد مبتدی
میخوام یه روش پایگاه داده هم یادبگیرم که بتونم کم کم با پروژه های کوچیک شروع به کارکنم
نظرشما چیه؟ازهمین لینک شروع کنم یا برم ازپایه وado.netرویادبگیرم وبیام بالا؟
چون ازقبل با لینک آشنایی مختصری دارم ازاین روش میخواستم استفاده کنم
درضمن دلیل انتخاب entity framwork هم جدید بودن این تکنولوژی هست اول یادبگیرم چی به چیه بعدش برم سراغ بقیه که بحثشون سنگینتره

learningtv.i
شنبه 14 تیر 1393, 22:54 عصر
برای اینکه دوره ی LINQ رو به صورت کامل فرا بگیرید می توانید کامل ترین و جامع ترین پک منتشر شده به زبان فارسی را از لینک زیر پیگیری کنید.

دوره ی جامع LINQ به زبان فارسی (http://learningtv.ir/product/%d8%af%d9%88%d8%b1%d9%87-%db%8c-%d8%ac%d8%a7%d9%85%d8%b9-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%aa%d8%b5%d9%88%db%8c%d8%b1%db%8c-linq-%d8%a8%d9%87-%d8%b2%d8%a8%d8%a7%d9%86-%d9%81%d8%a7%d8%b1%d8%b3%db%8c/)

hsdnhd
دوشنبه 16 تیر 1393, 02:28 صبح
این مدیرهای سایت ها هم یادگرفتند ازهرچیزی پول دربیارن
بعدشم پک هاشون میاد میگه ویژوال استودیو درسال فلان ساخته شد برای چه ساخته شد و.....
چندتاشو خریدم همین داستان بوده پول مفت دارن میگیرن ازمردم
از30 ساعتی که نوشتن برای یک مبتدی که هیچی نمیدونه جمعا5ساعتش آموزش مفیده بقیش تکراروتکراروتکراربی مورد

learningtv.i
دوشنبه 16 تیر 1393, 08:24 صبح
لازم هست بگم که ما از هر چیزی پول در نیاوردیم.وقتی که چیزی رو نخوندی چرا پیش داوری انجام میدی؟؟؟؟ ناسلامتی ماه مبارک رمضان هم هست.
در ضمن نمونه آموزش هست.برو ببین واقعا ما داریم موارد تکراری رو می گیم.دوره ی کامل SQL Server 2012 رو روی سایت ببین بعد نظر بدی....

ای کاش می رفتی محتوای پک رو می خوندی که چی هست.
چهارده جلسه کامل == همه ی مباحث LINQ to Object
سیزده جلسه کامل== همه ی مباحث LINQ to XML
هشت جلسه ==LINQ to SQL (کافیست در گوگل سرچ کنی عبارت ذخیره و بازیابی تصویر در LINQ این آموزش ایندکس اول گوگل هست.)

در سایت ما Delegate ها در سه جلسه کامل واقعا مفصل توضیح داده شده است.(کجای اینترنت به طور مهفومی سی شارپ یاد میدن.این سه جلسه رو ببین نمونه توی وب بگرد....)
نمونه بگم جنریک ها هر جا بگردی یکی دو پاراگراف مطلب گفتن.یا ده دقیقه فیلم.ولی ما هفت جلسه کامل بدون گفتن از ویژوال استادویو!!!!!!!!!!!!!!!!! :قهقهه: پرداختیم که قطعا جای دیگری آموزشی به این کاملی و زبان فارسی پیدا نخواهید کرد.اون هم کاملا رایگان

کالکشن ها در 6 جلسه کامل پرداخته شده است.
کدوم سایت ایرانی هست که طراحی یک Event سفارشی رو آموزش بزارن.که کاربر کاملا یاد بگیره Event در سی شارپ چی هست.؟؟؟؟ بعد یک Event سفارشی مثل Event های مایکروسافت برای یک کنترل که خودش نوشته اضافه کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

لطفا زود قضاوت نکنید........................................ ....

حتما چندتا از آموزش ها رو لطف کنید ببنید.از همه ی آموزش های سی شارپ و پایگاه داده که گذاشته شده فقط و فقط همین پک پولی بوده.

چند تا آموزش رایگان گذاشتیم که امثال شما ابتدا فیلم ها رو ببیند بعد اگه دوست داشتند برای دانلود کامل اقدام به خرید کنند.

لینک سه جلسه اول کاملا رایگان
http://www.mediafire.com/download/ziz77n5n79zzp77/l%23t%23o%28session+1-2-3%29.rarذخیره و بازیابی تصاویر در LINQ to SQL (http://learningtv.ir/%d8%b0%d8%ae%db%8c%d8%b1%d9%87-%d9%88-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%aa%d8%b5%d8%a7%d9%88%db%8c%d8%b1-%d8%af%d8%b1-linq-to-sql/)(رایگان)
فیلم آموزشی مقدمه ای بر Entity Framework (http://learningtv.ir/%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4%db%8c-%d9%85%d9%82%d8%af%d9%85%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d8%a8%d8%b1-entity-framework/)(رایگان)
فیلم آموزشی دوره ی رایگان SQL Server 2012 مقدماتی (http://learningtv.ir/period/%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4%db%8c-%d8%af%d9%88%d8%b1%d9%87-%db%8c-%d8%b1%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%86-sql-server-2012-%d9%85%d9%82%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa%db%8c/) (کاملا رایگان حداقل 12 جلسه)

کجای موارد بالا ما از سال ساخت ویژوال استادیو صحبت کردیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

******** البته ای کاش همون محیط ویژوال استادیو رو شما بلد بوده باشی استاد ***********

hsdnhd
سه شنبه 24 تیر 1393, 22:51 عصر
http://www.mehrdadnaderi.com/amuzesh.html
یه سربه لینک زیر بزن ببین استاد مهرداد نادری دارن بصورت کاملا رایگان ویدیو های آموزشی اونم خیلی تخصصی تراز خیلی از دوره های آموزشی حضوریرو داره میذاره چه برسه به پک های آموزشی جمع شده شما هاازهزارجای مختلف
دیگه کلاس نذارکه هیچ کس رایگان کارنمیکنه این نمونه بود خیلی ها هستند ازاینطورکارها میکنند چون اصلش هم همینطوره اما متاسفانه توی مردم ما اینطور شده که همه میخوان ازهرچیزی پول دربیارن
این مواردی که نام میبری دونه دونه واسه خودت همش تبلیغات محصولاتته توی بازارپره ازمحصولاتی که به اسم آموزش فلان چیز بصورت کاملا کاربردی وتخصصی اما ...... دوستان مطمئناخیلی هاتون ازاین جور محصولات رودیدید
درضمن شما لینک رو آموزش دادید اگرویژوال استودیو یاد میدادید مطمئنا ازسال تولید هم میگفتی من خیلی آموزش هاروخریدم که میگم توی همین آموزش هم کلی اراجیف رو پشت هم میگید تا وقتو پرکنید
درمورد بلدبودن هم فکرنمیکنم به شما یا کس دیگه ای ربطی داشته باشه من چقدربلدم یا چی بلدم همیقدری بلدم که جواب امثال شماهارو بتونم بدم خودش خیلیه وبراتون کافیه بعداونم شما خودت شاید هیچ چیزی بلدنباشی وپک هاروازاین سایت واون سایت جمع کنی وبه اسم خودت بدی بیرون خدا میدونه ؟
بعداونم ادعا بلد بودن نکن
بیل گیتس سیستم عامل نوشت نگفت من بلدم ومیگه من هنوزم دارم چیزهای نو میبینم وبه ایده های جدید فکرمیکنم
استیو جابز میگفت مهم نیست پولدارترین فدرقبرستان باشم مهم اینه که درطول عمرم هرروزچیزی جدید یادمیگرفتم
شما که هیچ نیسید دربنابراین ها وکپی پیست رو یادگرفتید ادعا دارید؟4تامدرک معتبردرزمینه برنامه نویسی نداری اومدی میگی من بلدنیستم چیزی؟ اگرهم بلدنیستم ادعا ندارم ومیگم آموزش میخوام ودنبالش هستم
کی امثال شما میخوان این چیزهارو بفهمن فکرکنم به قیامت بکشه واخرم نفهمن تعجبی هم نداره سطح فکری درهمین حده
ببخشید طولانی هم شد دوستان من فقط میخواستم جواب کسی که ادعا میکنه رو بدم حوصله هم ندارم ازاین بیشتربگم فکرکنم جوابش رو گرفت

learningtv.i
چهارشنبه 25 تیر 1393, 13:13 عصر
در ابتدا از مدیران فروم عذرخواهی می کنم.بنده رو بلاک نفرمایند.(حداقل به خاطر پست های آموزشی که گذاشتیم ) چون فروم جای محتوای آموزشی هست.

سلام استاد گرانقدر hsdnhd (http://barnamenevis.org/member.php?332888-hsdnhd)

واقعا متاسفم برای شما استاد گرامی.شمااستاد با این اخلاقتون فکر نکنم در مهندسی نرم افزار اصلا جایگاهی بدست اورید.این را دوستانه عرض می کنم.خدایی ارزش جواب هم نداره ها. :لبخند:
اخه شما استاد که محتوا رو ندیدی چرا صحبت می کنید.یعنی پیش داوری چرا؟؟زورت اومده چون به مفت عادت کردی.:ناراحت: پس فردا می خواهید مهندس کامپیوتر و برنامه نویس بشوید.پس برای پروژه هایی که طراحی می کنید رایگان تقدیم می کنید؟؟؟؟:گریه::گریه::گریه: همینجا در برابر خدا و این ماه مبارک عرض کنید که رایگان می نویسید تا ما هم متوجه بشیم اصلش همینه :لبخند::لبخند::لبخند::لبخند:: بخند:

درمورد بلدبودن هم فکرنمیکنم به شما یا کس دیگه ای ربطی داشته باشه من چقدربلدم یا چی بلدم همیقدری بلدم که جواب امثال شماهارو بتونم بدم خودش خیلیه وبراتون کافیه بعداونم شما خودت شاید هیچ چیزی بلدنباشی وپک هاروازاین سایت واون سایت جمع کنی وبه اسم خودت بدی بیرون خدا میدونه ؟
بعداونم ادعا بلد بودن نکن

اخه دوستان بگن من جواب این استاد رو چی بدم.ماه مبارک رمضان هست. خوبه خودش هم میگه خدا می دونه.!!!! من شما استاد بزرگ رو به حق این ماه عزیز و این شب قدر بزرگ واگذار همون خدا و روز حساب و قیامت می کنم.یاد بگیریم که با یقین صحبت کنیم.تهمت نزنیم!!!!شما از کجا می دونی من از چند جا کپی کردم.؟؟؟ یقین دارید؟؟؟من شما را به خدا واگذار کردم.من حاصل داشته ها و تجربیات خودم رو تبدیل به فیلم کردم.شما نمی خواهید بخرید یا به نظر شما قابل پرداختن نیست خب نخر.روی شقیقه شما که تفنگ نزاشتن بخر.

اخه خودتم استاد میدونی مهمل می بافی..... اگه بلد بودن شما به من ربطی نداره خوب محصولات سایت ما هم به شما ارتباطی نداره.(هر چند که مخالف این ادبیات هستم.ولی مجبورم کردی.ماه مبارک هست نا سلامتی )شما از اون دست افرادی هستید که آموزش های رایگان رو دانلود می کنید بدون تشکر و... فقط پولی باشه از عالم و آدم طلبکار هستید از بس که به مفت خوری عادت کردید.بعد میاد توی بازار کار کلی ادعا ی بلدم بلدم راه می اندازید.اگه آقای نادری هم دو تا آموزش پولی بزارن امثال شما هستن که 100 تا رایگان رو نبینند و برن برای اون دو تا فحاشی کنند.

در ضمن همه ی موضوعاتی که آقای نادری پرداختن تقریبا در سایت ما هم به صورت کاملا رایگان هست.فقط ما بعضی مسائل مثل رشته ها یا دستورات شرطی و اینجور چیز ها رو وقت نکردیم بپردازیم.
توی گوگل هم نگاه کنی متوجه می شی که کدام آموزش ها ایندکس اول گوگل هستند.دوره ی web programming ما توی گوگل ایندکس اول هست.رایگان هم هست.دوره ی اکسس رایگان هست.سی شارپ ویندوز فرم رایگان هست.در اینده جی کوئری و جاوا اسکریپت و php مقدماتی رایگان خواهد بود.اکثر فیلم های بازی سازی رایگان هست.در بازی سازی موتور یونیتی سایت learningtv.ir یک مرجع تبدیل شده.
کلی تلاش کردیم تحریم موتور یونیتی برای کاربران یونیتی رو در ایران دور زدیم و پلاگین هایی باقیمت های 120 دلار، 50 دلار و... رایگان گذاشتیم بعد در کنارش آموزشی هم بوده کار سایت خودمون با قیمت 300 تا تک تومن یا 700 تک تومن.افرادی مثل شما اونا رو رایگان دانلود کردن بدون صداشون در بیاد و تشکر خشک خالی بکنند. و برای 300 تا تک تومن فحاشی کردن.اینجور افراد رو باید و باید و باید به روز حساب و خدای متعال واگذار کرد به حق این ایام مبارک.

اموزش SQL Server را به صورت رایگان در همین فروم برنامه نویس گذاشتیم که فکر کنم تا اینجا 2400 نفر بازدید داشته.بدون توقع یک تشکر.و رایگان.و کامل.

استاد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ما کی ادعای بلد بودن کردیم.ظاهرا شما استاد بزرگ ادعای بلدم بلدم تون سر به فلک می کشه.خداحاقظ استاد و البته به حق این شب عزیز ارجاع به روز حساب و قیامت و خداوند(هر چند ادم کینه ای نیستم اولین نفری هستی که همچین حرفی زدم چون واقعا ادبیات زشت و وقیحانه ای داری)....

باز هم از مدیران فروم و کاربران عذر خواهی می کنم.قول می دم اینجا ختم بشه.مدیران و کاربران حلال کنید.ببخشید.

hsdnhd
جمعه 27 تیر 1393, 18:35 عصر
ممنون از طرزصحبت کردن شما
مفت خوری کلمه مودبانه ای هست من نمیدونستم
الان با طرز فکر فوق العاده سطح پایین شما اوپن سورس وجود نداره؟
لینوکس؟یونیکس ?و.....
ایناچی هستند؟اوپن سورس کشک؟
خدا روشکرمیکنم امثال شما سیستم عامل رو نساختن برای اولین باروگرنه مردم بدبخت میشدن
بعداونم این چیزهایی که میگی رایگانه روندکاریه وباید نمونه کاربدی
من مفت نمیخوام اکثرآموزش های مربوطه برنامه نویسی شرکت نوین پنداررو خریدم واستفاده کردم چون ارزش داشت ولی محصولات شما....
ولی سعی کنید طرزفکرتون رو بالاتربیارید چون دارید محصولاتتونو میفروشید اونوقت میگید ماهمه چی رو پولی نکردیم؟
درسته محصولات سایت شما به من مربوط نیست قبول دارم ولی این تاپیک رو من ساختم وسوال کردم شما حق ندارید بیاید توی تاپیک سوال من تبلیغ آموزش هاتونو بکنید
فهمیدم منو به خدا واگذارکردی اینقدرتکرارنکن
شما که ادعای مومنی دارید ارزش داره بخاطر صحبت کردن اینهمه قسم دادنو روزقیامت و.......
جالبه اخرشم گفتید کینه ای نیستم :لبخند:
آدم چه چیزهایی که نمیبینه معلوم نیست با خودشون چند چندن
این قضیه شما اولین نفری هستم که باهاش اینطوری صحبت کردم روهمه میگن :تشویق:
خوبه به msdnهم یه سربزنی چون سایت جالبه رایگان داره آموزش میده وای مفت خوری
فکرنکنم درحداین سایت باشید که بگید داره اشتباه میکنه وشما درست انجام میدید
اگرهم به من مربوط نیست توی تاپیک سوال من تبلیغ نکن عمرا اگه من چیزی بگم