PDA

View Full Version : سوال: مرور فایل های PDF و DOCx در سی شارپ

Juliet
یک شنبه 15 تیر 1393, 18:59 عصر
درود دوستان
من میخوام درون برنامه ای امکان مطالعه فایل های PDF و Doc رو به کاربر بدم، به طوری که دقیقا در کادر شماره صفحه وارد کنه، صفحه چند و همون صفحه بهش نشون داده بشه، + صفحه قبلی و بعدی و اول و آخر و اینا
ممنون میشم راهنماییم کنین
ضمناً نمیدونم سؤلم رو در صحیح ترین بخش وارد کردم یا نه، اگر جاش ناصحیح هست از مدیران عذر میخوام، زحمت جابجاییش باشما
+
آیا هیچ زیر بخشی تحت عنوان "پرسش و پاسخ" وجود نداره که تاپیک های این چنین از تاپیک های بیس آموزشی جدا بشن؟

forodo
یک شنبه 15 تیر 1393, 19:33 عصر
سلام
داخل Toolbax راست کلیک کنید و گزینه Choose Item ... رو انتخاب کنید و طبق عکس زیر تب مورد نظر و سپس کنترل مورد نظر را انتخاب کنید.
البته اینم بگم که توی کامپیوتر طرف هم باید برنامه Acrobat Reader نصب باشه.
تعداد صفحات رو میگه - کدوم صفحه می خواید برید رو می تونید انتخاب کنید - گزینه Print داره - گزینه Save As ... داره و ...
http://up.iranfilm186.com/images/83072311758521749336.png

learningtv.i
دوشنبه 16 تیر 1393, 00:16 صبح
آموزش های کار با اسناد PDF در سی شارپ (http://learningtv.ir/period/%d8%af%d9%88%d8%b1%d9%87-%db%8c-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4%db%8c-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%a8%d8%a7-%d8%a7%d8%b3%d9%86%d8%a7%d8%af-pdf-%d8%af%d8%b1-%d8%b3%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%b1%d9%be/)

Juliet
چهارشنبه 18 تیر 1393, 13:54 عصر
آموزش های کار با اسناد PDF در سی شارپ (http://learningtv.ir/period/%d8%af%d9%88%d8%b1%d9%87-%db%8c-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4%db%8c-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%a8%d8%a7-%d8%a7%d8%b3%d9%86%d8%a7%d8%af-pdf-%d8%af%d8%b1-%d8%b3%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%b1%d9%be/)

سلام، من ویدئو هایی رو که آدرس داده بودین دانلود کردم، مطالب مفیدی بود، اما متأسفانه در حال حاضر کاربردی برای من نداشت.

درس هایی بود برای تولید یک فایل پی دی اف، نوشتن داخلش و انواع تنظیماتش، در حالیکه من اصلا چنین قصدی ندارم، من نیاز دارم یک فایل پی دی اف رو مثل اینکه با نرم افزار های مختلف مطالعه میکنن، روی پروژه م داشته باشم و با برنامه نویسی امکاناتی بهش اضافه کنم.

تو پست اول هم توضیح دادم، باز کردن فایل پی دی اف، مرورش، رفتن به ص مورد نظر کاربر و ...

abbas.oveissi
چهارشنبه 18 تیر 1393, 17:47 عصر
سلام، من ویدئو هایی رو که آدرس داده بودین دانلود کردم، مطالب مفیدی بود، اما متأسفانه در حال حاضر کاربردی برای من نداشت.

درس هایی بود برای تولید یک فایل پی دی اف، نوشتن داخلش و انواع تنظیماتش، در حالیکه من اصلا چنین قصدی ندارم، من نیاز دارم یک فایل پی دی اف رو مثل اینکه با نرم افزار های مختلف مطالعه میکنن، روی پروژه م داشته باشم و با برنامه نویسی امکاناتی بهش اضافه کنم.

تو پست اول هم توضیح دادم، باز کردن فایل پی دی اف، مرورش، رفتن به ص مورد نظر کاربر و ...
سایت o2sol.com کامپوننت مرتبط با PDF داره که میتونی هر کار خواستی باهاشون بکنید.مثلا اگر فقط دیدن PDF میخواید از PDFView4NET میتونید استفاده کنید. در کل سایتشو چک کنید و مثال هاشو نگاه کنید.
اگر توی اینترنت هم بگردید کامپوننتش رو برای دانلود پیدا میکنید

Juliet
پنج شنبه 26 تیر 1393, 11:00 صبح
سایت o2sol.com کامپوننت مرتبط با PDF داره که میتونی هر کار خواستی باهاشون بکنید.مثلا اگر فقط دیدن PDF میخواید از PDFView4NET میتونید استفاده کنید. در کل سایتشو چک کنید و مثال هاشو نگاه کنید.
اگر توی اینترنت هم بگردید کامپوننتش رو برای دانلود پیدا میکنید
درود دوست گرامی
سر میزنم، لطف کردین
سپاس

Juliet
پنج شنبه 23 مرداد 1393, 07:59 صبح
سلام دوستان

فکر کنم اینجا جمع کثیری از برنامه نویس ها جمع باشن، ماشاءالله یه کرور مدیر داره این سایت. یعنی تا به حال کسی با یک فایل از نرم افزار ورد روی فرم سی شارپ کار نکرده؟

میشه لطفاً اگر کسی با کامپوننت آفیس در Visual Studio 2010 کار کرده منو راهنمایی کنه؟ هفته هاست گیر اینم، نتونستم آموزشی در این زمینه پیدا کنم

من میخوام یک فایل ورد رو باز کنم و از طریق یک تکست باکس به هر صفحه ای از این فایل ورد که کاربر میخواد برم. (این حداقل نیازمندی هست)

danialafshari
پنج شنبه 23 مرداد 1393, 10:38 صبح
سلام دوستان

فکر کنم اینجا جمع کثیری از برنامه نویس ها جمع باشن، ماشاءالله یه کرور مدیر داره این سایت. یعنی تا به حال کسی با یک فایل از نرم افزار ورد روی فرم سی شارپ کار نکرده؟

میشه لطفاً اگر کسی با کامپوننت آفیس در Visual Studio 2010 کار کرده منو راهنمایی کنه؟ هفته هاست گیر اینم، نتونستم آموزشی در این زمینه پیدا کنم

من میخوام یک فایل ورد رو باز کنم و از طریق یک تکست باکس به هر صفحه ای از این فایل ورد که کاربر میخواد برم. (این حداقل نیازمندی هست)

سلام
آیا مطمئنید قبلش جستجو کردید؟
از کامپوننت Edraw Office Viewer استفاده کنید
موفق باشید

Juliet
پنج شنبه 23 مرداد 1393, 20:47 عصر
سلام
آیا مطمئنید قبلش جستجو کردید؟
از کامپوننت Edraw Office Viewer استفاده کنید
موفق باشید
بسیااااااااااااار سپاس از پاسختون بزرگوار

این کامپوننت رو دانلود کردم، نمایی از نرم افزار های آفیس رو باز میکنه،
(البته داخل پوشه نصبش نرفته بودم و نمونه پروژه سی شارپیش رو ندیده بودم که بعد از خوندن پست شما با دقت بیشتر دیدم)
ولی یه مشکلی دارم باهاش، نمیخوام دقیقا شکل محیط ورد بیاد، میخوام مثل این باشه که متن خام روی صفحه منه، میتونم تنظیماتی بکنم که اضافه های محیط بره و فقط متن بمونه؟ در واقع هیچ شباهتی به محیط ورد نده و کاربر متوجه این تغذیه نشه؟

+++

یه کامپوننتی هم خود ویژوال استودیو داره، Office Tools کار با اون چطوره؟