PDA

View Full Version : فایل های همراه در Debug و Real

drsina
چهارشنبه 18 تیر 1393, 12:17 عصر
سلام . نماز روضه تون قبول

یه نفر برامن این فایلها رو کاربردشون ، دلیل وجودشون و کارشون و هرچی در مورد این فایل های محتوی توو دیباگ می دونه یکی یکی بگه!
120929

ممنون

drsina
چهارشنبه 18 تیر 1393, 15:55 عصر
البته دوتای اولی مشخصه اولی فایل اصلی و دومیش هم برای نگهداری اطلاعات کانفیگ هست

NasimBamdad
چهارشنبه 18 تیر 1393, 16:18 عصر
برای منم سواله . این بقیه اش به چه درد می خوره ؟

abbas.oveissi
چهارشنبه 18 تیر 1393, 17:06 عصر
برای منم سواله . این بقیه اش به چه درد می خوره ؟

pdb فایلی هست که اطلاعات دیباگ رو توی خودش نگه میداره و دیباگر ازش استفاده میکنه.
vshost هم اگر اشتباه نکنم بهش Hosting Process میگن که از ویژوال استدیو ۲۰۰۵ بوجود اومده تا سرعت دیباگ رو افزایش بده.همیشه در کنار فریم ورک یک پراسس آماده هست تا بتونه برنامه رو سریعتر لود بکنه.

NasimBamdad
چهارشنبه 18 تیر 1393, 17:07 عصر
برای سیستم مشتری نمی ریزمش . یعنی قرار بدیم برای مشتر ی؟!

abbas.oveissi
چهارشنبه 18 تیر 1393, 17:09 عصر
نه بابا نیازی نیست

erfan_urchin
چهارشنبه 18 تیر 1393, 17:22 عصر
برای سیستم مشتری نمی ریزمش . یعنی قرار بدیم برای مشتر ی؟!
خب قرار بدی مگه چیز خاصی پیش میاد؟؟ :لبخند:
حجمی نداره که!!! :لبخند: به نظر من قرار بدی بهتره اولا که مشکلی برات پیش نمیاد بعدم یه دفعه دیدی یه جایی به درد خورد. خدارو چه دیدی :لبخند:
بزاری که چیزی ازت کم نمیشه :لبخند::بامزه:

drsina
چهارشنبه 18 تیر 1393, 18:19 عصر
فکر کنم این pdb با سی یا سی پلاس پلاس هست . سورسشو با نوت پد ببینید ، !!! خدایا آخه وسط این دات نت فریمورک اینا چی میگن برا خودشون ؟!

حالا یه سوال دیگه به نظرتون اگه این فایل pdb یا vshost.exe رفلکت بشن ، کدای exe ی اصلی رو دارن ؟! یعنی منظورم اینکه به اینا هم کدای برنامه مربوط میشه ؟!
چون حجم نسبتا بالایی هم دارن .

abbas.oveissi
پنج شنبه 19 تیر 1393, 01:57 صبح
فکر کنم این pdb با سی یا سی پلاس پلاس هست . سورسشو با نوت پد ببینید ، !!! خدایا آخه وسط این دات نت فریمورک اینا چی میگن برا خودشون ؟!

حالا یه سوال دیگه به نظرتون اگه این فایل pdb یا vshost.exe رفلکت بشن ، کدای exe ی اصلی رو دارن ؟! یعنی منظورم اینکه به اینا هم کدای برنامه مربوط میشه ؟!
چون حجم نسبتا بالایی هم دارن .
من توی توضیحات سایت MSDN و StackOverflow دیدم که گفته بودن ویژوال استدیو دیتا های مرتبط با دیباگ رو توی فایل با پسوند pdb نگه میداره.توی سی پلاس پلاس خیلی حجمش زیاده اما توی سی شارپ اونجوری نیست اصن.
pdb که فکرنکنم اما شاید vshost داشته باشه.