PDA

View Full Version : چطوری میشه با دادن نام جدول به procudre سطر های آن را انتخاب کنیم

azam2005
پنج شنبه 28 اردیبهشت 1385, 09:53 صبح
سلام
چطوری میشه با دادن نام جدول به procudre سطر های آن را انتخاب کنیم

(100)tabel@ varchar
* select
From @table

reza_rad
پنج شنبه 28 اردیبهشت 1385, 10:13 صبح
سطر های آن را انتخاب کنیم

یعنی چی این؟! بیشتر توضیح بدین.
اگه منظورتون اینه که یه تعداد مشخصی سطر از جدول رو بکشید بیرون هم با top میشه و هم با cursor .

azam2005
پنج شنبه 28 اردیبهشت 1385, 11:14 صبح
من دو جدول table1,table2 دارم حال میخواهم در فرم با پاس دادن اسم جدول به store procudreسطرهای آن جدول را انتخاب کنم البته میشه دوتا storeprocudreنوشت اما برای جداول که بسیار زیاد هستند تعدادstoreprocudre زیاد میشود در ضمن میخواستم بدونم اینکار از لحاظ سرعت به چه شکلی است؟

reza_rad
پنج شنبه 28 اردیبهشت 1385, 11:49 صبح
من دو جدول table1,table2 دارم حال میخواهم در فرم با پاس دادن اسم جدول به store procudreسطرهای آن جدول را انتخاب کنم البته میشه دوتا storeprocudreنوشت اما برای جداول که بسیار زیاد هستند تعدادstoreprocudre زیاد میشود در ضمن میخواستم بدونم اینکار از لحاظ سرعت به چه شکلی است؟

خوب این چه ربطی به دسترسی به سطرها داره؟! شما به هر سطری که بخواهید و هر تعداد که بخواهید با روشی که گفتم می تونید دسترسی داشته باشید.

در مورد storeprocedure هم بهتره که برای هر جدول یکی جدا بنویسید چون اینطوری از نظر سرعت خیلی بهتره. و بعد توی یه storeprocedure دیگه هر دو رو call کنید.

Omid Rekabsaz
جمعه 29 اردیبهشت 1385, 12:03 عصر
از دستور sp_executesql استفاده نمایید... در همین سایت توضیح داده شده است... جستجو نمایید