PDA

View Full Version : ironpython.net

baran.f.a
چهارشنبه 01 مرداد 1393, 14:13 عصر
دوستان سلام طاعات قبول
من پروژه ای با زبان پایتون دارم (پایان نامه) که گروه های قبلی از واسط گرافیکی qt استفاده کردند اما من تصمیم دارم از wpf استفاده کنم تمام ابزار های لازم برای این برنامه رو در ویژوال نصب کردم و هیچ مشکلی برای نواشتن زبان پایتون ندارم پروه های قبلی لز تابع کتابخانه ای pyside استفاده کردند که نا اون جایی که می دونم این تابع فقط برای تولید واسط گرافیکی qt مورد استفاده قرار می گیره میخوام بدونم من باید از چه تابعی استفاده کنم و آیا واقعا لازمه در wpf هم جایگزینی برای این تابع پیدا کنم خواهش می کنم کمک کنید اطلاعات مربوط به آیرون پایتون در wpf بسیار کمه . من واقعا موندم .:افسرده::افسرده::افسرده:

n.nowroozi
چهارشنبه 01 مرداد 1393, 15:03 عصر
من ironpython کار نکردم. ولی خب ساختار کلی اپلیکیشن دسکتاپ نوشتن شبیه همه. یه لوپ کلی داری که gui رو میگردونه و یک سری ویجت توش :) اگه منظورت این که پروژه pyside رو میتونی از توابعش توی wpf استفاده کنی جواب منفیه قطعا! شما باید از همون متدهای خود wpf استفاده کنی و کاری هم به qt نداشته باشی.
حالا چرا wpf ؟ خوبی qt اینه که کراس پلتفرمه. راحت واسه همه چی میتونی پکیجش کنی.

baran.f.a
پنج شنبه 02 مرداد 1393, 13:06 عصر
سلام ممنونم بابت راهنماییتون اما مشکل qt این بود که در محیط ویندوز اجرا نمی شد و چون پروژه ی ما در تکمیل پروژه های گروه های دیگه بود باید نوآوری جدیدی ایجاد می کردیم تا به عنوان پایان نامه حرفی برای گفتن داشته باشه این طور که فهمیدم کار با wpf زیاد هم سخت نیست فقط منابع آموزشی خیلی کمه و اطلاعات پایه ای من در مورد پایتون ناچیز چون اکثرا یا php کار کردم و یا .net
اکه منابع آموزشی می شناسین در این زمینه ممنون می شم معرفی کنید .:لبخندساده:

n.nowroozi
پنج شنبه 02 مرداد 1393, 13:58 عصر
کی گفته qt توی ویندوز اجرا نمیشه؟! :) اگه فقط مشکلتون با qt همینه که اجرا هم میشه رو ویندوز و مشکلی نداره