PDA

View Full Version : حرفه ای: کپی کردن یک جدول به تعدادی در یک دیتابیس با نام های متعدد با ado.net در vb.net

zeinabpaki
پنج شنبه 02 مرداد 1393, 00:00 صبح
با سلام وخسته نباشید ،حل شدن این مشکل برام خیلی حیاتیه دوستان اگه میتونن کمکم کنند ممنون میشم،من با vb.net و دستورات ado.net میخوام یک جدول رو در دیتابیسم که خالیه چند بار داخل همون دیتابیس کپی کنم با نام جدید کلی سرچ کردم اما به نتیجه نرسیدم

zeinabpaki
جمعه 03 مرداد 1393, 11:26 صبح
سلام خسته نباشید
ممنون میشم یکی از مهندسین محترم یک کمک بهم بکنه من یک تویح کلی در مورد برنام ام مینویسم ممنون میشم کمکم کنید
اين برنامه کلا با دوتا فايل اکسس کارداريم: چند تا مورد هست که براتون مينويسم:
1- از نظر گرافيکي فرم خاصي يا ديتا گريد و غيره چيز خاصي نداريم و تمام اين کد ها ميره پشت يک button ميشينه
و کلا خروجي ما همون فايل هاي اکسس است
2 - ارتباط با فايلها ي اکسس به صورت کلاس باشه
3-اطلاعات فيلدها از فايل اکسس يک از يک جدولش قراره گروه بندي بشه و به صورت گروه گروه بره توي جداول مختلف توي فايل اکسس دوم،بعد از گروه بندي اطلاعات جدول فايل اکسس يک به 16 گروه تقسيم ميشه که هر گروه بره توي جداول مختلف توي فايل اکسس دوم،در فايل اکسس دوم ما يک جدول خام داريم که بايد براي انتقال هر گروه از اطلاعات به داخلش يک بار از اين جدول خام کپي گرفته بشه و با نام جديد ايجاد بشه و اطلاعات هر کدام از اين 16 گروه داخل اين جداول ريخته بشه

zeinabpaki
جمعه 03 مرداد 1393, 11:27 صبح
کمک :افسرده::افسرده::افسرده::افس ده::افسرده::افسرده::افسرده:: فسرده::افسرده:

aghayex
جمعه 03 مرداد 1393, 13:02 عصر
دوست عزیز ماهیت برنامتون رو بگید تا دوستان کمکتون کنن . به نظر من این کار شما دو دلیل نداره 1 ) این یه تمرین هست , 2 ) راه و روش شما اشتباه هست