PDA

View Full Version : سوال: انتخاب بخشی از سایت در سی شارپ

NASA's Spaceman
دوشنبه 06 مرداد 1393, 06:19 صبح
سلام
میخواستم بدونم چجور میشه تو یه سایت مثلا تو همون صفحه اولش یا هر جای دیگش فقط اون بخش از سایت رو که میخوام رو تو سی شارپ نمایش داده بشه
باید چیکار کنم؟
با سپاس Spaceman

drsina
دوشنبه 06 مرداد 1393, 11:30 صبح
اگه من جای تو باشم ، یه بردر html می سازم و توو اون (جایی رو که میخوای ) نمایشم میدم ، بعد فایل اچ تی ام ال رو نشون میدم .

با سپاس drsina :لبخند:

CsharpNevisi
دوشنبه 06 مرداد 1393, 12:50 عصر
سلام
میخواستم بدونم چجور میشه تو یه سایت مثلا تو همون صفحه اولش یا هر جای دیگش فقط اون بخش از سایت رو که میخوام رو تو سی شارپ نمایش داده بشه
باید چیکار کنم؟
با سپاس Spaceman

میتونید کد های اچ.تی.ام.الشو رو با سی شارپ دانلود کنید قیمتی رو که میخوایی رو بکنید و ذخیره کنیدو نمایش بدید ... من یه بار این کارو کردم ... کار خیلی راحتیه

NASA's Spaceman
دوشنبه 06 مرداد 1393, 17:30 عصر
من متوجه نشدم میشه یه مثال عملی بزنین
و اون بخش از سایت هر لحظه در حال بروزرسانی هست
با سپاس Spaceman

CsharpNevisi
دوشنبه 06 مرداد 1393, 18:14 عصر
محتویات داخل تگ <head> سایت مقصد رو بردارد ... و از قسمت بادی هم اون جایی رو که میخوایی رو بکن .. !!!!
اول باید سورس سایت رو دانلود کنی و بریزی داخل یه تکست باکس ... !!!

System.Net.WebClient a = new System.Net.WebClient();
a.Encoding = Encoding.UTF8;
textBox1.Text = a.DownloadString("http://www.otaghe16.blogfa.com/");

بعدش باید دو تا تگ معین کنی و محتویات اون دوتا تگ رو برداری مثلا .. !!!
<div id="AllContent">
محتویات
</div>
توباید با توجه به پارامتر های <div id="AllContent"> و در اخر هم </div> اولی مقادیر رو برداری ... !!!!

NASA's Spaceman
دوشنبه 06 مرداد 1393, 20:08 عصر
[/CSHARP]
<div id="AllContent">
محتویات
</div>
توباید با توجه به پارامتر های <div id="AllContent"> و در اخر هم </div> اولی مقادیر رو برداری ... !!!!
دوست عزیز این رو متوجه نشدم میشه دقیقا بگی چیکار کنم و اون بخش از سورس سایت رو که جداش کردم رو کجا بزارم
و دارم با وب بروزر این کار رو میکنم
ممنون میشم جواب بدی
با سپاس Spaceman

امیر مهرشاد
دوشنبه 06 مرداد 1393, 21:54 عصر
روی سایت مورد نظر کلیک راست کن و گزینه آخر رو انتخاب کن بقیش برابر پست بالایی کار کن

CsharpNevisi
دوشنبه 06 مرداد 1393, 22:06 عصر
جدا کردی یه جا از سیستم ذخیره کن و نمایشش بده دیگه ... !!!

NASA's Spaceman
دوشنبه 06 مرداد 1393, 23:43 عصر
این جوری که نمیشه
چون اگه قرار باشه اینکار رو بکنم باید هر ساعت بروزش کنم که میشه 24 ساعت شبانه روز!!!!!
یعنی غیر از این راه حل دیگه ای نداره؟
با سپاس Spaceman

CsharpNevisi
سه شنبه 07 مرداد 1393, 12:45 عصر
این جوری که نمیشه
چون اگه قرار باشه اینکار رو بکنم باید هر ساعت بروزش کنم که میشه 24 ساعت شبانه روز!!!!!
یعنی غیر از این راه حل دیگه ای نداره؟
با سپاس Spaceman

من متوجه نمیشم ... شما میخوایین هر بار که برنامه باز میشه یه قسمت از سایت رو نشون بده دیگه ؟؟؟؟ یه چیزی مثل این برنامه هایی که میان سرتیتر مطالب جدید سایت های خبری رو نشون میدن ... !!!! (RSS)
اصلا شما نیازی به این نداری که سایتو باز کنی ... همه کارو برنامه خودش اتوماتیک وار نشون میده ... !!!!!
اصول طراحی وب هم اینطوریه که هر چیزی که شما میبینید داخل وب بعد از منسوخ شدن table داخل تگ div قرار میگیرن ... !!!!
div ها معمولا یه کلاس دارن که به وسیله اون استالشون تو شیوه نامه مشخص میشه ... !!!!
تو فقط کافی با توجه به کلاس یه دایو همون دایو رو جدا کنی ... بعد تو یه درایو مثل C ذخیره کنی ونمایشش بدی که کلا 10 ثانیه هم طول نمیکشه (به غیر از لود کردن محتویات داخل وب بروزر) ... !!!!

masoud_dmp
چهارشنبه 26 شهریور 1393, 10:12 صبح
محتویات داخل تگ <head> سایت مقصد رو بردارد ... و از قسمت بادی هم اون جایی رو که میخوایی رو بکن .. !!!!
اول باید سورس سایت رو دانلود کنی و بریزی داخل یه تکست باکس ... !!!

System.Net.WebClient a = new System.Net.WebClient();
a.Encoding = Encoding.UTF8;
textBox1.Text = a.DownloadString("http://www.otaghe16.blogfa.com/");

<div id="AllContent">
محتویات
</div>

سلام دوست عزیز
مشکل اصلی هم همینجاست
چطوری کاری کنیم که بصورت اتوماتیک تو سی شارپ محتویات تگ خونده بشه

CsharpNevisi
چهارشنبه 26 شهریور 1393, 11:18 صبح
منظورمو نفهمیدین .. !!!
این مثالو نگاه کنید ... !!
یه برنامه نوشتم که جدولبازی های لیگ ایرانو مستقیما از سایت ورزش3 دانلود میکنه و نمایش میده ... !!! ... http://www.varzesh3.com/ ... !!!
123592