PDA

View Full Version : سوال: بهم ریختن محتویات ادیت در ویندوز7

reza_66
یک شنبه 12 مرداد 1393, 08:24 صبح
سلام خدمت همه دوستان.
دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا کمک نمائید که ضروری و عجله ای لازم دارم

من از داخل یکی از ادیتا کد ملی و از یک کمبو باکسی کدی رو که ترکیبی از عدد و حرف است و به شکل 01/012/الف هست باید داخل یک ادیت داشته باشم البته بین این دو کد باید یک

خط فاصله باشه که این ترکیبو من در ویندوزxpکاملا صحیح تونستم انجام بدم ولی در ویندوز7 این ترکیب رو بهم میریزه.ترکیبم به شکلی بهم میریزه که بعد از حرفو ممیز الف کد دوم میاد قرار میگیره

باید چیکار کنم که بهم نریزه.لطفا کمک کنید

نمونه کد اصلی که باید ساخته بشه:57299...-01/012/الف

نمونه کدی که بهم میریزه:01/012/-572996/الف

hp1361
یک شنبه 12 مرداد 1393, 09:32 صبح
سلام

ساده ترین راه که کلا از شر این اذیت ها راحت بشی اینه که از چند تا ادیت برای هر کدوم از این قسمت ها استفاده کنی

در غیر اینصورت روی Editmask کار کن(اینو من زیاد وارد نیستم)

موفق باشیم

reza_66
یک شنبه 12 مرداد 1393, 09:37 صبح
ممنون بابت راهنماییتون ولی فعلا وقت اعمال تغییرات زیاد رو ندارم باید سریعتر با ادیت درست کنم بعدا چون جاهای زیادی از این ادیت استفاده کردم برم رو اون پیشنهادات کارکنم که مطمینن دقیقترین راهه

اگه در ادیت تنظیماتی یا کدی دارید ممنون میشم راهنمایی کنید

البته من کد نویسی هام برای ساخت این کد ترکیبی توی ادیت در رویدادهای exit ادیت قبلی هست

reza_66
یک شنبه 12 مرداد 1393, 11:16 صبح
ممنون بابت راهنماییتون ولی فعلا وقت اعمال تغییرات زیاد رو ندارم باید سریعتر با ادیت درست کنم بعدا چون جاهای زیادی از این ادیت استفاده کردم برم رو اون پیشنهادات کارکنم که مطمینن دقیقترین راهه

اگه در ادیت تنظیماتی یا کدی دارید ممنون میشم راهنمایی کنید

البته من کد نویسی هام برای ساخت این کد ترکیبی توی ادیت در رویدادهای exit ادیت قبلی هست

دوستان مدیران محترم سایت لطفا کمک کنید

این قسمت برام حیاطیه/سریع لازم دارم

کممممممممممممممممک

reza_66
دوشنبه 13 مرداد 1393, 18:14 عصر
سلام دوستان بلخره جواب سوالمو خودم در آوردم و گفتم اینجا قرار بدم که اگه دوستان دیگه به این مشکل برخوردن بتونه کمکی باشه براشون من متوجه شدم مشکل سر ممیزهاییه که بین اعداد و حروف دارم با اضافه کردن یه فاصله در دستورات برنامه نویسیم که باعت می شد ادیتی که شامل ترکیب اعداد و حروف ممیز بصورت کامل ریخته بشه در ادیت اصلی و بهم نریزه مثلا دستورش بصورت زیر: edit2.text:=edit1.text+'-'+' '+edit3.text