PDA

View Full Version : سوال: بستن برنامه با taskmanager در دلفی

space_
چهارشنبه 15 مرداد 1393, 01:46 صبح
خسته نباشید
یه سوال داشتم که چه جوری میشه یه برنامه رو از طریق task manager بست البته توی نت در مورد این موضوع زیاد مطلب هست ولی من می خوام به جای اینکه از لیست Processes برنامه رو ببنده از لیست Applications ببنده حالا اصلاً همچین چیزی ممکن هست یا نه ؟ اگه هست به چه شکلیه ؟ ممنون

دلفــي
چهارشنبه 15 مرداد 1393, 18:16 عصر
خسته نباشید
یه سوال داشتم که چه جوری میشه یه برنامه رو از طریق task manager بست البته توی نت در مورد این موضوع زیاد مطلب هست ولی من می خوام به جای اینکه از لیست Processes برنامه رو ببنده از لیست Applications ببنده حالا اصلاً همچین چیزی ممکن هست یا نه ؟ اگه هست به چه شکلیه ؟ ممنون

نمونه برنامه ارسالي را از فايل ضميمه دانلود كنيد .

space_
چهارشنبه 15 مرداد 1393, 19:51 عصر
نمونه برنامه ارسالي را از فايل ضميمه دانلود كنيد .

ممنون ولی این دقیقا برعکس حرف من بود اون برنامه ای که من می خوام بسته بشه اسمش متغیره ولی توی قسمت اپلیکشنز taskmanager اسمش ثابته واسه همین گفتم از خود اپلیکشنز میشه برنامه هارو بست ؟

BORHAN TEC
پنج شنبه 16 مرداد 1393, 13:15 عصر
با سلام،
اگه از کامپوننت TProcessInfo استفاده کنید میتونید از متدهای آن برای این منظور استفاده کنید. حتماً مثالهای این کامپوننت رو بررسی کنید. جدیدترین نسخه این کامپوننت را می توانید از آدرس زیر دریافت کنید:
http://barnamenevis.org/showthread.php?185079-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88%D9%86%D9%86%D8%AA-ProcessInfo-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D9%84%D9%81%DB%8C-7&p=831351&viewfull=1#post831351
توجه داشته باشید که فایل ضمیمه شده در پست مربوطه نسخه 1.1 نیست، بلکه جدیدترین نسخه این کامپوننت است که توسط جناب کشاورز ساخته شده است.
موفق و سربلند باشید...