PDA

View Full Version : سوال: چگونگی اجرای تسک ها در چند برنامه!!

askari021
پنج شنبه 16 مرداد 1393, 22:19 عصر
سلام
دوستان من پروژه ای دارم که توی اون باید برنامه ای بنویسم که اطلاعات رو بین چند برنامه رد و بدل کنه و نتیجه رو ذحیره کنه.
ببینید به طور ساده بخوام بگم مثلاً من نیاز به برنامه ای دارم که paint رو باز کنه یه عکس رو توش لود کنه مثلاً یه خط روش بکشه بعد نتیجه رو کپی کنه برنامه ورد را باز کنه عکس رو اونجا کپی کنه و فایل رو ذخیره کنه یه همچین چیزی
منظورم این نیست دقیقاً، ولی نیاز به طرز کاری دارم که بتونم برنامه های مختلف رو اجرا کنم یک سری تسک رو توشون اجرا کنم و خروجی هر کدوم رو به برنامه بعدی بدم و در نهایت یک خروجی بگیرم
این کار رو برای اداره ای نیاز دارم که هر ماه حدود 16 بار یک سری کار تکراری رو مجبورن انجام بدن یعنی مجبورن یک سری نقشه رو دانلود کنن بعد با یک برنامه خاص اینارو به هم بچسبونن بعد اکسل رو باز کنن و اطلاعات رو روی اون ببرن و سورت کنن و نتیجه رو ذخیره کنن و می خوان این کار رو از این به بعد اتوماتیک انجام بدن یعنی این تصاویر رو به برنامه بدن و خود برنامه به طور اتوماتیک تمام کار ها رو انجام بده (یعنی چند تا برنامه باز بشه و یک سری کار توی هر کدوم انجام بشه و خروجی هر کدوم به بعدی داده بشه تا در نهایت ذخیره بشن)
من منظورم این نیست که کسی اینجا کد بنویسه یا چیزی، می خوام راهنماییم کنید که این کار رو چطور میشه انجام داد تا خودم برم مطالب و مقالات مربوط به اون رو بخونم مثلاً بگین این کار با تکنولوژی بر فرض wcf قابل انجام هست و کمی توضیح بده که خودم برم دنبالش
ممنون