PDA

View Full Version : سوال: کمک: ایجاد سطح دسترسی برای نماینده در سایت

fereshte_b
جمعه 17 مرداد 1393, 13:40 عصر
سلام دوستان
من یه سایت دارم که از قبل نوشته شده و مدیریت سایت با منه اما ناخواسته وارد برنامه نویسیش شدم و الان مجبورم خودم برنامه نویسیشو انجام بدم
یه مشکل خیلی بزرگ دارم اونم اینه که سایت با mvc و فریم ورک خاصی نوشته شده که من هنوز بلد نیستم.
الان میخام یکی از منوهای سایتم رو کاربرای عادی نبینن و فقط نماینده هام ببینن.یعنی یه سطح دسترسی سادس اما بنا به شرایط کد نویسیش سخته
از دوستان میخوام اگر کسی mvc و فریم ورک و فایل های با پسوند phtml رو کار کرده کمکم کنه چون نیاز فوری دارم و قادر نیستم با این سرعت کم سایت رو اصلاح کنم :ناراحت:
ممنون

Mohammadsgh
جمعه 17 مرداد 1393, 13:56 عصر
درود
1-کارتون سخته.برای سطح دسترسی میتنوید یه فیلد همون جایی که پست میزارن درست کنید نوعش رو enum کنید و default رو asdefine کنید
و اونجا دسترسی هایی برای کاربران به این صورت تعریف کنید.'admin','user'
2-با سیشن هم میتونید این کار رو بکنید.شرط بذاریدکه اگر سیشن مقدارش فلان بود فقط لینکها نشون بده.یه همچین کاری میتونید بکنید:لبخندساده:

fereshte_b
شنبه 18 مرداد 1393, 07:41 صبح
ممنونم که جوابمو دادید :لبخندساده:
دیشب وقت خواب یه فکری اومد تو ذهنم الان اومدم اجراش کردم درست شد
من اومدم تو صفحه مربوط به پروفایل نماینده یه منو به منوها اضافه کردم و لینکش دادم به صفحه محصولاتم.به همین راحتی بودو منو یه هفتس درگیر کرده. اما خب دیگه تو صفحه اصلی منوش رو برداشتم
اما این مورد اولی که شما گفتید جالبه.یعنی تو کدوم جدولم اون فیلد enum رو اضاف کنم!!

Mohammadsgh
شنبه 18 مرداد 1393, 21:09 عصر
جدولی که برای کاربر یا پست یا همچین چیزیه