PDA

View Full Version : مبتدی: یه سوال ساده . چیجوری مث این صفحه رو درست کنم ؟

Amir Mohammad 99
جمعه 17 مرداد 1393, 13:43 عصر
سلام . من یه کد میخوام که در صورتی که سورس یه صفحه تغیر کرد یه آلتر یا یه صدایی برای کاربر پخش یا اجرا بشه . کسی میدونه چیجوری میشه ؟
مثلا فکر کنید صفحه این هست سورسش :

web
بعد به محض تغیر که بشه کد زیر

webasdasd
یه الارمی پخش شه
مث صفحه زیر »

http://www.samand931.tk/123243646443422/

Amir Mohammad 99
جمعه 17 مرداد 1393, 14:58 عصر
عاپ اصلا میشه بگدیچیجوری میشه سورس یه صفحه دیگه رو و یه صفحه دیگه نشون بدیم ؟

مهرداد سیف زاده
جمعه 17 مرداد 1393, 16:26 عصر
روشت یکم اشتباه چون دارید کل صفحه رو لود میکنید.شاید بهتر باشه یه فایلی روی هاست باشه در حالت عادی مقدار درونش 0 هست و شما هر بار ajax بزنید در صورتی که مقدار درونش 1 شد اونوقت صدا پخش بشه
در کل کد زیر برای روش شما میتونه کارساز باشه

$sound_play = '';
if($source_change == true)
{
$sound_play = '<audio controls>
<source src="alert.np3" type="audio/mpeg">
</audio>';
}

echo 'سورس تغییر کرده است';
echo $sound_play;

Amir Mohammad 99
جمعه 17 مرداد 1393, 23:53 عصر
روشت یکم اشتباه چون دارید کل صفحه رو لود میکنید.شاید بهتر باشه یه فایلی روی هاست باشه در حالت عادی مقدار درونش 0 هست و شما هر بار ajax بزنید در صورتی که مقدار درونش 1 شد اونوقت صدا پخش بشه
در کل کد زیر برای روش شما میتونه کارساز باشه

$sound_play = '';
if($source_change == true)
{
$sound_play = '<audio controls>
<source src="alert.np3" type="audio/mpeg">
</audio>';
}

echo 'سورس تغییر کرده است';
echo $sound_play;

خوب میشه شما بهترین روش برای آلارم رو بدید ؟ بعد میخوام سورس یه صفحه دیگه رو بدم . یعنی رو هاست خودم نیست . آدرس صفحه مورد نظر که برسی سورسش بشه رو کجا رو بزنم ؟

Amir Mohammad 99
شنبه 18 مرداد 1393, 09:30 صبح
آپ
چچیکار کنم ؟
من میخوام اگه سورس تغیر نکنه بزنه سورس همون قبلیه اما اگه تغیر کرد بزنه سورس تغیر کرد و یک موریک پخش بشه .
همچنین میشه بگید آدرس صفحه ای که میخوام سورسش برسی بشه رو کجا بزنم ؟؟؟

Amir Mohammad 99
شنبه 18 مرداد 1393, 13:27 عصر
عاپ
.............................

tux-world
شنبه 18 مرداد 1393, 16:12 عصر
این نوع پرسش و توضیحات استارتر چقدر گمراه کنندست. کلا هر چیزی به ذهنم رسید الا اونی که میخواست که اون هم با کد مهرداد خان متوجه شدم چی میخواد. بالام جان یه خورده تو توضیح مشکلت دقت کن

Amir Mohammad 99
دوشنبه 20 مرداد 1393, 10:45 صبح
خوب حالا کسی میتونه مشکل منو رفع کنه ؟
میخوام با تغیر سورس ، صدایی پخش شه . اینی گه آقا مهرداد دادند رو آدرس صفحه مورد نظرشو باید کجا بزنیم ؟

مهرداد سیف زاده
دوشنبه 20 مرداد 1393, 11:21 صبح
شما در چه صورت به تغییر پیدا کردن سورس دست پیدا میکنید؟ واقعا خودم موندم یعنی چه سورس تغییر کرده؟ یعنی برنامه نویس این فایل رو نوشته حالا بعد دو روز یه سری فانکشنهای دیگه به سورس اضافه کردن حالا هر کی اومد صفحه رو لود کرد بهش بگه سورس عوش شده.... چی !!!!!!!! واقعا همینه؟:متعجب:
حالا من نمیدونم شاید میخوای svn و git آنلاین درست کنید که هر کسی صفحه رو لود کرد بهش diff نشون بده
البته این یه مورد رو سرورهای لینوکس با diff گرفتن از فایل میشه اونم حرفه ای هست و فک نکنم شامل شما بشه
به هر حال من نمیدونم چطوری تغییر سورس رو کنترل میکنید ولی کدی که نوشتم متغییر source_change هر موقع true بشه یعنی سورس تغییر کرده با html5 صدا پخش میکنه
موفق باشید

Amir Mohammad 99
سه شنبه 21 مرداد 1393, 09:40 صبح
نه . سورس یه صفحه دیگس . داخل اون صفحه جدا از سرور خودمون ، یه کد هست که هر از چند گاه تغیر میکنه و باهاش مثلا جایزه هستش .
حالا من میخوام با تغیر این کد شانس در صفحه خارجی ، به کاربر اطلاع بده

مهرداد سیف زاده
سه شنبه 21 مرداد 1393, 10:29 صبح
نه . سورس یه صفحه دیگس . داخل اون صفحه جدا از سرور خودمون ، یه کد هست که هر از چند گاه تغیر میکنه و باهاش مثلا جایزه هستش .
حالا من میخوام با تغیر این کد شانس در صفحه خارجی ، به کاربر اطلاع بده

دوست عزیز این یه کد هست آخه چطوری یک کد هست؟ یک در دیتابیسه و قراره کوئری زده بشه و اگر کد جایزه برای اون کاربر باشه نشون بده؟ یا کد درون یه فایل text هست؟ آخه چطوری برنامه روی سرور دیگست و اون سرور داره به اینجا کد میفرسته؟ چطوری؟ دقیقا شما یه نمونه از همون گد رو بزار من ببینم چی میخواید ..:عصبانی: