PDA

View Full Version : تصاویر capcha

yantorop
دوشنبه 20 مرداد 1393, 19:40 عصر
با سلام به همه دوستان

من wamp server را روی لوکال نصب کردم مشکل من در تصاویر capcha است که لود نمیشود در اینترنت سرچ کردم نوشته بود ماژول ttf باید نصب باشد این ماژول را چگونه باید فعال کرد؟ آیا راه دیگری برای نمایش تصاویر capcha دارد؟؟؟

Mohammadsgh
دوشنبه 20 مرداد 1393, 20:12 عصر
ماژول gdهم باید فعال باشه.از این راه میتونید فعالش کنید:لبخندساده:روی ومپ کلیک کنید و به مسیر زیر برید
php extensions-php و ماژول php_gd2 را تیک بزنید و یک بار ومپ رو ریست کنید

vahidqara
دوشنبه 20 مرداد 1393, 20:21 عصر
درود . اینجارو یه نگاه بنداز.. :لبخندساده:

http://barnamenevis.org/showthread.php?459405-Captcha-amp-Ajax&highlight=captcha+ajax

Mohammadsgh
دوشنبه 20 مرداد 1393, 20:31 عصر
دوست گرامی ایشون با اجرای gd مشکل دارن نه با ساختش:لبخندساده:

yantorop
سه شنبه 21 مرداد 1393, 08:25 صبح
باتشکر از جواب اما ماژول gd در wamp فعال است ولی همچنان تصاویر امنیتی capcha نشان داده نمیشود.:ناراحت:

MMSHFE
سه شنبه 21 مرداد 1393, 09:03 صبح
تصویر رو مستقیماً توی مرورگر با تایپ آدرس فایل Captcha باز کنید. اگه نوشت Cannot display because contains error یا یه چیزی شبیه این، دستور header رو کامنت کنید و صفحه رو Refresh کنید ببینید چه خطایی میده.

yantorop
چهارشنبه 22 مرداد 1393, 08:31 صبح
تصویر رو مستقیماً توی مرورگر با تایپ آدرس فایل Captcha باز کنید. اگه نوشت Cannot display because contains error یا یه چیزی شبیه این، دستور header رو کامنت کنید و صفحه رو Refresh کنید ببینید چه خطایی میده. تشکر از پاسختون دقیقا همین error را میدهد..... Cannot display because contains error راه حل؟؟؟؟

MMSHFE
چهارشنبه 22 مرداد 1393, 09:00 صبح
گفتم که دستوری که توی فایل CAPTCHA گذاشتین (تابع header) رو حذف یا به توضیح تبدیل کنید و یکبار صفحه رو Refresh کنید تا ببینید چه خطایی باعث شده تصویر ظاهر نشه. کد کپچای خودتون رو هم بگذارین.