PDA

View Full Version : حرفه ای: درخواست ckeditor + ckfinder بدون محدودیت زمانی

amiragha2
جمعه 24 مرداد 1393, 14:25 عصر
سلام و خسته نباشید
چند وقتیه بدنبال یه ورژن کرک شده از ckeditor + ckfinder هستم اما جایی پیدا نمی کنم. کل تاپیکای برنامه نویس رو هم گشتم اما همه جا می گن برو دانلود کن یا برو پیدا کن.
کسی ورژن کرک شدش رو نداره؟ هر ورژنی باشه طوری نیس.
متشکرم

esteftaats
جمعه 24 مرداد 1393, 14:34 عصر
مگه ورژن معمولیش چشه؟

ما که از خود سایت رایگان دانلود کردیم و داریم استفاده می کنیم.

vahidqara
جمعه 24 مرداد 1393, 14:37 عصر
شما استفاده کردی به مشکلی برخورد کردی که کرک شده رو می خواین آیا؟...

amiragha2
جمعه 24 مرداد 1393, 14:55 عصر
شما استفاده کردی به مشکلی برخورد کردی که کرک شده رو می خواین آیا؟...

ckfinder قابل دانلود نسخه تریال هست دوست عزیزم.

vahidqara
جمعه 24 مرداد 1393, 15:19 عصر
خوب همون نسخه ی رایگان و تریال ملت دارن استفاده میکنند و هیچ مشکلی وجود نداره :لبخندساده:

amiragha2
جمعه 24 مرداد 1393, 15:26 عصر
اخه می خوام تو یه پروژه ی تجاری ازش استفاده کنم، اگه یهو وسط کار استاپ شد ، بیچاره می شم که.

vahidqara
جمعه 24 مرداد 1393, 15:45 عصر
اینم حرفیه ..
مشکلی که تا اینجا پیش نیومده... حالا حتما باید ckeditor باشه...
دنبال یه editore دیگه بگرد اگه شک دارین .. به همین سادگی.. :لبخندساده:

esteftaats
جمعه 24 مرداد 1393, 16:35 عصر
من که دارم چند ماه ازش توی پروژه تجاری استفاده می کنم و مشکلی نداشته تا حالا.

ضمن اینکه تریال رو از کجا آوردین؟ توی سایتش نوشته بسته رایگان از نظر تعداد پلاگین محدود شده. همین!!!

جایی از تریال استفاده نشده!!!

[younes]
جمعه 24 مرداد 1393, 18:51 عصر
اگه نگرانید میتونید یه نمونه جدید بنویسید

با کرک کردن و یا استفاده از نرم افزار کرک شده فقط به حقوق مالک تعرض کردیم بهتر نیست یه نمونه برای خودمون بنویسیم؟

arash691
جمعه 24 مرداد 1393, 18:59 عصر
;2082392']اگه نگرانید میتونید یه نمونه جدید بنویسید

با کرک کردن و یا استفاده از نرم افزار کرک شده فقط به حقوق مالک تعرض کردیم بهتر نیست یه نمونه برای خودمون بنویسیم؟

موافقم ! اگه میشد یه پروژه متن باز ویرایشگر فارسی زده میشد دیگه از شر تنظیمات و فارسی کردن این ادیتور ها هم خلاص می شدیم

amiragha2
جمعه 24 مرداد 1393, 21:18 عصر
من که دارم چند ماه ازش توی پروژه تجاری استفاده می کنم و مشکلی نداشته تا حالا.

ضمن اینکه تریال رو از کجا آوردین؟ توی سایتش نوشته بسته رایگان از نظر تعداد پلاگین محدود شده. همین!!!

جایی از تریال استفاده نشده!!!
دوست عزیز ،‌لطفا تاپیک رو کامل بخونید تا اشتباها بقیه رو گمراه نکنید. ما داریم از ckfinder صحبت می کنیم

amiragha2
جمعه 24 مرداد 1393, 21:20 عصر
اینم حرفیه ..
مشکلی که تا اینجا پیش نیومده... حالا حتما باید ckeditor باشه...
دنبال یه editore دیگه بگرد اگه شک دارین .. به همین سادگی.. :لبخندساده:

ممنون از پیشنهادتون

;2082392']اگه نگرانید میتونید یه نمونه جدید بنویسید

اگر فرصت زمانی و سطح علمی بالاتری داشتم حتما این کار رو انجام می دادم. بهرحال ممنون از یاداوری

Mohammadsgh
جمعه 24 مرداد 1393, 21:40 عصر
حتما باید اون دو مورد باشه؟tinymce باشه نمیشه؟

esteftaats
جمعه 24 مرداد 1393, 23:50 عصر
دوست عزیز ،‌لطفا تاپیک رو کامل بخونید تا اشتباها بقیه رو گمراه نکنید. ما داریم از ckfinder صحبت می کنیم
خوب مشکل ckeditor چیه که استفاده نمی کنی؟!!!

amiragha2
شنبه 25 مرداد 1393, 12:02 عصر
حتما باید اون دو مورد باشه؟tinymce باشه نمیشه؟
فرقی نداره دوست من. اگر کار کردیدو مشکلی نداره ممنون می شم لطف کنید

مهرداد سیف زاده
شنبه 25 مرداد 1393, 12:56 عصر
اخه می خوام تو یه پروژه ی تجاری ازش استفاده کنم، اگه یهو وسط کار استاپ شد ، بیچاره می شم که.

یکم به حقوق نرم افزارها احترام بزاریم. درسته اون یارو اون طرفه و ما براحتی میتونیم از نسخه کرک شده استفاده کنیم ولی وقتی ما برای کار کسی ارزش قائل نیسیتیم و براحتی میخوایم از نسخه کرک استفاده کنیم، خوب معلومه دیگرانی هم خواهند بود که حقوق ما رو زیر پا بزارن و کل کار ما رو کپی کنن.
واقعا نمیدونم چرا وقتی ابزارهای رایگان به این خوبی هستن دارن کار میکنن بیشتر دوستان فقط دنبال کرک هستن؟واقعا عذاب وجدان ندارید که یه انسان دیگه کلی وقتشو گذاشته و حالا اومده هم نسخه رایگان داده و هم تریال و گفته هر کسی استفاده تجاری داره بیاد بخره، ولی بازم دنبال کردک هستیم
بعدش هم به نظر شما اون هکری که اومده فلان نرم افزار رو هک کرده یا فلان ابزار رو تال کرده عاشق چشم و ابروی ما بوده یا خواسته در راه خدا جهاد فی‌سبیه‌الله کنه:متعجب: نه دوست من اون کرک و نال کردن‌ها پشتش هزاران داستان دیگه داره که باید از خودشون بپرسی.

Mohammadsgh
شنبه 25 مرداد 1393, 19:13 عصر
آقا مهرداد راست میگه خیلی خوبه که فقط یکم به حق و حقوق هم احترام بزاریم:لبخندساده: اینجور چیزا رو خود آدم باید تشخیص بده:لبخندساده:

فرقی نداره دوست من. اگر کار کردیدو مشکلی نداره ممنون می شم لطف کنید
دوست گرامی یه سایتی نوشته بود 72% از سایت tinymce استفاده می کنن.هم سبکه هم داگیومنت خوبی داره.می تونید ازش استفاده کنید:لبخندساده:

peymang
شنبه 25 مرداد 1393, 20:25 عصر
سلام

اول می خواستم بگم که به غیر از آقا مهرداد و ایجاد کننده تاپیک بقیه فقط اسپم دادن و پست بی مربوط دادن رو خیلی خوب بلدن

دوم

اگه نیاز به یه مدیریت فایل داری
می تونی از این https://pyd.io و http://www.mollify.org
یا
https://code.google.com/p/relay استفاده کنی
ولی اگه فقط می خوای کاربرا یه عکس رو که قبلا آپلود کردن انتخاب کنند ckeditor خودش یه پلاگین داره

اینم شاید بهتون کمک کنه
داخل وردپرس یه قسمت هست به اسم media که میاد عکس و فیلم و ... رو آپلود میکنه ( کد آپلود که آسونه!)
و در قسمت ادیتور میاد لینک media رو قرار میده ( کاری که پلاگین ckeditor انجام میده)

شما اگه یه قسمت اینطوری برای سیستمتون بنویسید با پلاگین ckeditor کارتون راه میوفته( البته اگه فقط نیازتون عکس باشه)

amiragha2
یک شنبه 26 مرداد 1393, 15:06 عصر
یکم به حقوق نرم افزارها احترام بزاریم. درسته اون یارو اون طرفه و ما براحتی میتونیم از نسخه کرک شده استفاده کنیم ولی وقتی ما برای کار کسی ارزش قائل نیسیتیم و براحتی میخوایم از نسخه کرک استفاده کنیم، خوب معلومه دیگرانی هم خواهند بود که حقوق ما رو زیر پا بزارن و کل کار ما رو کپی کنن.
واقعا نمیدونم چرا وقتی ابزارهای رایگان به این خوبی هستن دارن کار میکنن بیشتر دوستان فقط دنبال کرک هستن؟واقعا عذاب وجدان ندارید که یه انسان دیگه کلی وقتشو گذاشته و حالا اومده هم نسخه رایگان داده و هم تریال و گفته هر کسی استفاده تجاری داره بیاد بخره، ولی بازم دنبال کردک هستیم
بعدش هم به نظر شما اون هکری که اومده فلان نرم افزار رو هک کرده یا فلان ابزار رو تال کرده عاشق چشم و ابروی ما بوده یا خواسته در راه خدا جهاد فی‌سبیه‌الله کنه:متعجب: نه دوست من اون کرک و نال کردن‌ها پشتش هزاران داستان دیگه داره که باید از خودشون بپرسی.

در جواب شما باید بگم خیر عذاب وجدان ندارم.
ای کاش به جای منحرف کردن بحث تاپیک ، کمکی می کردید.

amiragha2
یک شنبه 26 مرداد 1393, 15:07 عصر
سلام

اول می خواستم بگم که به غیر از آقا مهرداد و ایجاد کننده تاپیک بقیه فقط اسپم دادن و پست بی مربوط دادن رو خیلی خوب بلدن

دوم

اگه نیاز به یه مدیریت فایل داری
می تونی از این https://pyd.io و http://www.mollify.org
یا
https://code.google.com/p/relay استفاده کنی
ولی اگه فقط می خوای کاربرا یه عکس رو که قبلا آپلود کردن انتخاب کنند ckeditor خودش یه پلاگین داره

اینم شاید بهتون کمک کنه
داخل وردپرس یه قسمت هست به اسم media که میاد عکس و فیلم و ... رو آپلود میکنه ( کد آپلود که آسونه!)
و در قسمت ادیتور میاد لینک media رو قرار میده ( کاری که پلاگین ckeditor انجام میده)

شما اگه یه قسمت اینطوری برای سیستمتون بنویسید با پلاگین ckeditor کارتون راه میوفته( البته اگه فقط نیازتون عکس باشه)

واقعا ممنون بالاخره یکی پیدا شد که به جای یاداوری کپی رایت و این حرفا یه منبع درست حسابی در اختیار آدم قرار بده.

مهرداد سیف زاده
یک شنبه 26 مرداد 1393, 15:55 عصر
در جواب شما باید بگم خیر عذاب وجدان ندارم.
ای کاش به جای منحرف کردن بحث تاپیک ، کمکی می کردید.

اتفاقا برای راهنمایی و جواب پست شما اون رو نوشتم.
چون بیشتر این ابزارها توسط هکرهای خارج از کشور نال میشن لذا اون هکرها وقتی دیدن این برنامه نویس محترم در کنار نسخه تجاری اومده تریال و اوپن سورس هم داده بهش احترام گذاشتن و هیچ کس هکش نکرده یا نسخه ای رو که خریداری کرده به اشتراک نذاشته. لذا بخاطر همین بنده و خیلی از دوستان دیگر که بالا پست دادن فقط توصیه کردیم بجای وقت تلف کردن برای پیدا کردن نسخه تجاری از همون رایگان و تریال استفاده کن. ولی شما فقط ذهنتون رو مجسم کردین برای اون نسخه تجاری.
واقعا که!!!
یکم واضح تر بگم بهتره. بیشتر ماها فقط این تو دهنمون هست که فقط و فقط استفاده کننده باشیم. حالا از هر چیزی و به هر طریقی. اگر رایگان بود چه بهتر نبود نال شده.

peymang
یک شنبه 26 مرداد 1393, 16:47 عصر
در جواب به @amiragha2 (http://barnamenevis.org/member.php?252523-amiragha2)

حضرت علی می فرمایند:
هر چی برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند

و نرم افزار های که بالا لینک دادم همه رایگانند
و رعایت مجوز ها بیشتر یه چیز فرهنگی و احترام به خود هست
و مطمئنن شما هم نمی خواین که اگه نرم افزاری زدید ( مثلا همین نرم افزار تجاری)
کسی نال کنه و در اختیار بقیه قرار بده

و در آخر

من قصد بی احترامی به شما رو ندارم ولی این کار دزدی به حساب میاد(یا مشارکت در اون) و اگه شما وقتی این کار رو انجام می دید حسی ندارید اون مسئلش جداس

amiragha2
دوشنبه 27 مرداد 1393, 09:31 صبح
اتفاقا برای راهنمایی و جواب پست شما اون رو نوشتم.
چون بیشتر این ابزارها توسط هکرهای خارج از کشور نال میشن لذا اون هکرها وقتی دیدن این برنامه نویس محترم در کنار نسخه تجاری اومده تریال و اوپن سورس هم داده بهش احترام گذاشتن و هیچ کس هکش نکرده یا نسخه ای رو که خریداری کرده به اشتراک نذاشته. لذا بخاطر همین بنده و خیلی از دوستان دیگر که بالا پست دادن فقط توصیه کردیم بجای وقت تلف کردن برای پیدا کردن نسخه تجاری از همون رایگان و تریال استفاده کن. ولی شما فقط ذهنتون رو مجسم کردین برای اون نسخه تجاری.
واقعا که!!!
یکم واضح تر بگم بهتره. بیشتر ماها فقط این تو دهنمون هست که فقط و فقط استفاده کننده باشیم. حالا از هر چیزی و به هر طریقی. اگر رایگان بود چه بهتر نبود نال شده.

بسیار ممنونم و ازینکه منظورتون رو اشتباها متوجه شدم معذرت می خوام.

amiragha2
دوشنبه 27 مرداد 1393, 09:35 صبح
در جواب به @amiragha2 (http://barnamenevis.org/member.php?252523-amiragha2)

حضرت علی می فرمایند:
هر چی برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند

و نرم افزار های که بالا لینک دادم همه رایگانند
و رعایت مجوز ها بیشتر یه چیز فرهنگی و احترام به خود هست
و مطمئنن شما هم نمی خواین که اگه نرم افزاری زدید ( مثلا همین نرم افزار تجاری)
کسی نال کنه و در اختیار بقیه قرار بده

و در آخر

من قصد بی احترامی به شما رو ندارم ولی این کار دزدی به حساب میاد(یا مشارکت در اون) و اگه شما وقتی این کار رو انجام می دید حسی ندارید اون مسئلش جداس

بسیار بسیار ممنونم ازینکه سخن حضرت علی رو یاداوری کردید،‌ اما اینجا بخش مذهبی نیست. من هم برای جذب نصیحت تاپیک ندادم.
این کار شما مثل این می مونه که یه قاتل زخمی بشه بره دکتر ،‌بعد دکتر بهش بگه چون شما قاتلی من درمانت نمی کنم.

شمام اگر جوابی برای تاپیک من دارید، لطف کنید ارايه بدید. درغیر اینصورت اگر مخالف هستید با اینکه نرم افزارای غیرقانونی استفاده بشه ،‌بفرمایید تشریف ببرید این نهادای حمایت از نرم افزارها نه اینکه بحث تاپیک رو منحرف کنید. شمایی که دم از حمایت قانون می زنید ، لطفا اولین قانون برنامه نویس دات او آر جی (منحرف نکردن بخش تاپیک) رو ملاحظه و رعایت کنید.

_elhfarzan
دوشنبه 18 دی 1396, 08:55 صبح
من یکی روی ck نوشتم . یکم زمان برد ولی جواب میده. سیستم مدیریت فایلها و ارتباط با ck. البته با دات نت نوشتم. الان یه پروژه کلاسیک دارم . میخوام با جاوا نیز بنویسمش