PDA

View Full Version : مشکل در ارتباط آژاکس و JQUERY

leaping
جمعه 24 مرداد 1393, 18:28 عصر
سلام به دسوتان و اساتید عزیز
یه مشکل داشتم میخواستم بدونم چه راه حلی براش وجود داره
من یک صفحع دارم که اونو میتوین به عناون صفحه مستر در نظر بگیرید حالا من درون این صفحه مستر یک بخش از اون رو به وسیله آژاکس فراخوانی میکنمو به صفحه مستر اضافه میکنم.
درون این صفحه فراخوانی شده آژاکس یک سری سلکتورها برای ارتباط با JQUERY وجود داره که کدهای مربوط به اون به صورت منطقی درون صفحه مستر ضمیمه شده اما این سلکتورها مادامیکه درون صفحه مستر به صورت پیش فرض وجود داشته باشن کار میکنن اما وقتی به صورت آژاکس به صفحه اضافه میشن کار نمیکنن مشکل از کجا میتونه باشه؟

rambod17
چهارشنبه 29 مرداد 1393, 01:32 صبح
برای استایل دادن استفاده کردید؟یا قراره مثلا با کلیک کردن روی اونها کاری انجام بشه؟
اگر برای استایل دادن استفاده کرده باشد همون اول که مرورگر لود میکنه صفحه رو میره دنبال اون ها میگرده و چون پیدا نمی کنده ندیده میگیره شون

leaping
چهارشنبه 29 مرداد 1393, 21:54 عصر
برای استایل دادن استفاده کردید؟یا قراره مثلا با کلیک کردن روی اونها کاری انجام بشه؟
اگر برای استایل دادن استفاده کرده باشد همون اول که مرورگر لود میکنه صفحه رو میره دنبال اون ها میگرده و چون پیدا نمی کنده ندیده میگیره شون
ممنون دوست عزیز از جوابت
حالا فرض کن هر دوش
خب راحل حل چیه؟

rambod17
چهارشنبه 29 مرداد 1393, 23:03 عصر
اگر برای استایل دادن استفاده کردید باید از رویداد onload استفاده کنید بعد توی onload یک تابع بذارید ک که مثلا بعد از نیم ثانیه کدهای اصلی تون رو اجرا کنه من همین مشکل رو داشتم با این روش حل شد