PDA

View Full Version : سرجمع گزارش

abaskh
دوشنبه 01 خرداد 1385, 22:37 عصر
سلام
من میخواهم انتهای هر صفحه Page footer جمع یک فیلد را قرار دهم اما با خطا مواجه می شوم .ضمنا این کار را من برای Report footer و Group footer انجام میدهم مشکلی پیش نمی آید

شاپرک
سه شنبه 02 خرداد 1385, 07:20 صبح
در Page footer نمیشه از تابع sum استفاده کرد باید در قسمت کد خودت این کار رو انجام بدی .

abaskh
چهارشنبه 03 خرداد 1385, 21:39 عصر
سلام
با تشکر از توجه شما دوست عزیز
در اداره ای که من با آن ارتباط دارم گزارشاتی که برنامه وزارتی آنها ایجاد می کند انتهای هر صفحه یک سر جمع حقوق ایجاد می کند که برای کنترل کردن لیستهای حقوق فوق العاده حیاتی است . و می توان گفت سرجمع فیلدها در انتهای هر صفحه مورد دور از ذهن و کم سابقه ای در امور اداری نیست . اما من با توجه به اینکه حرف شما را تایید می کنم اما تعجبم از اینجاست که چرا این مسئله پیش بینی نشده است

daglararan
شنبه 06 خرداد 1385, 14:03 عصر
ایا میتوان کدی نوشت که بازدن دکمه ای تعداد رکوردهای دلخواه را در گزارش بهمراه جمع کل انها
بیاورد؟

Mahsa Hatefi
شنبه 06 خرداد 1385, 16:02 عصر
دوست عزیز
چند صفحه قبل توی همین فوروم آقای Mostafa توی یه تاپیک یه نمونه داده بودن بگردید پیداش می کنید جالب بود

daglararan
یک شنبه 07 خرداد 1385, 16:09 عصر
من نتونستم کد دوست عزیز مصطفی را درقسمت گروپ هدر رپورت اعمال کنم ازطرفی مصطفی جمع رکورد را در نظر نگرفته است .اگه لطف کنه دو مورد فوق را در نمونه اش پیاده و بزاره تو تایپینگ ممنون میشم

mohammadgij
دوشنبه 08 خرداد 1385, 13:35 عصر
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟