PDA

View Full Version : راهنمایی کد کردن وبسایت نوشته شده برای فروش

MaSoUti
سه شنبه 28 مرداد 1393, 20:18 عصر
سلام دوستان، خسته نباشید.

از اساتید و دوستان یک راهنمایی میخواستم در مورد اینکه یک وبسایت رو که کامل نوشتیم فایل هامون رو کد کنیم که مشتری نتونه کپی کنه و استفاده کنه از کدهای اچ تی ام ال و ...

مثلا در کدنویسی با ASP.NET اگر اشتباه نکنم یک حالت به اسم Publish وجود داره که فایل ها رو کد میکنه و بصورت dll تحویل میده.

خواستم ببینم همچین چیزی با PHP و فریمورک لاراول امکان پدیر هست یا خیر ؟

اگر که هست، چگونه ؟

MaSoUti
چهارشنبه 29 مرداد 1393, 22:55 عصر
39 تا مشاهده ولی بدون جواب ؟ یعنی هیچکی بلد نیس ؟

royal93
چهارشنبه 29 مرداد 1393, 23:13 عصر
فایل های HTML در هر صورت قابل دسترسی هستند

farzadyazdan
چهارشنبه 29 مرداد 1393, 23:57 عصر
با سلام دوست عزیز آیا منظورتون از کد کردن تبدیل کدها و کدگذاری روی سرو هست؟
اگر منظورتون این هست باید از سرویس هایی مثل ion cub php encoder (http://www.ioncube.com/php_encoder.php) استفاده کنید

MaSoUti
جمعه 31 مرداد 1393, 21:15 عصر
با سلام دوست عزیز آیا منظورتون از کد کردن تبدیل کدها و کدگذاری روی سرو هست؟
اگر منظورتون این هست باید از سرویس هایی مثل ion cub php encoder (http://www.ioncube.com/php_encoder.php) استفاده کنید

منظورم همینه اما شنیدم که این دو موردی که اشاره کردین 100% کار نمیکنن. و میشه دوباره به کدها دسترسی پیدا کرد. من میخوام پروژم رو که به مشتری میفروشم نتونه از کدهاش استفاده کنه و فقط بتونه اجرا کنه یعنی وبسایت رو بیاره بالا. مثل حالت پابلیش ASP.NET که همه قایلها dll میشن و دیگه کدی در دسترس نیست.

farzadyazdan
جمعه 31 مرداد 1393, 22:19 عصر
منظورم همینه اما شنیدم که این دو موردی که اشاره کردین 100% کار نمیکنن. و میشه دوباره به کدها دسترسی پیدا کرد. من میخوام پروژم رو که به مشتری میفروشم نتونه از کدهاش استفاده کنه و فقط بتونه اجرا کنه یعنی وبسایت رو بیاره بالا. مثل حالت پابلیش ASP.NET که همه قایلها dll میشن و دیگه کدی در دسترس نیست.

من زیاد از .Net سر درنمیارم ولی یک نمونه php دیدم که از zend guard استفاده میکردند. البته خودشون هم روی سرور نصبش کردن

Mahdi-563
یک شنبه 02 شهریور 1393, 22:51 عصر
من جندین بار تا حالا مطرح کردم

فقط روی vps باید باشه

قابل بازگشت هم نیست