PDA

View Full Version : خطا در ذخیره دوباره جدول پایگاه داده

a-poor
سه شنبه 04 شهریور 1393, 16:15 عصر
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
با SQL Express visual studio 2010
یک کانکشن و سپس یک جدول ساختم و آن جدول را با گذاشتن نامی ذخیره کردم ولی وقتی بعدا با کلیک رایت رو جدول و انتخاب گزینه ی open definition
به دیزاین جدول می روم و تغییراتی می دهم این خطا را می دهد و ذخیره نمی کند

veniz2008
سه شنبه 04 شهریور 1393, 17:30 عصر
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
با SQL Express visual studio 2010
یک کانکشن و سپس یک جدول ساختم و آن جدول را با گذاشتن نامی ذخیره کردم ولی وقتی بعدا با کلیک رایت رو جدول و انتخاب گزینه ی open definition
به دیزاین جدول می روم و تغییراتی می دهم این خطا را می دهد و ذخیره نمی کند
سلام.
درون محیط SQL Server از منوی Tools گزینه Options رو انتخاب کنید. در سمت چپ گزینه Designers رو کلیک و در پنجره سمت راست آن تیک مربوط به گزینه Prevent saving changes that require table re-creating رو بردارید و تغییرات رو ذخیره کنید. حالا می تونید تغییرات رو بر روی جداولتون اعمال کنید.
موفق باشید.

alibilgats
سه شنبه 04 شهریور 1393, 17:31 عصر
از منوی tools گزینه Options رو بزن و تیک گزینه ای که علامت زدم بزن و دوباره جدولتو ببند و باز کن. احتمالا درست بشه

122729

a-poor
چهارشنبه 05 شهریور 1393, 10:33 صبح
ببخشید دوباره مزاحم شدم در 2012 از همون اول صفحه ی
save page
باز می کند122736

veniz2008
چهارشنبه 05 شهریور 1393, 11:03 صبح
مورد قبلی درباره sql server جداگانه بود. شما دارید از sql خود ویژوال استفاده می کنید. ابتدا این مسیر رو برید :
از منوی Tools در ویژوال استودیو، گزینه Options رو بزنید. از سمت چپ گزینه Database Tools رو باز و گزینه Table and Databse Designers رو انتخاب و از پنجره سمت راست تیک گزینه Prevent saving changes that require table re-creating رو بردارید.
مورد بعدی اینکه زمانیکه در حالت طراحی، جدول رو دستخوش تغییر می دید، همون بالای جدول در سمت چپ یه گزینه دارید به نام Update . از این گزینه برای اعمال تغییرات استفاده کنید :

122737

موفق باشید.