PDA

View Full Version : کدام ورژن installsheild برای vb6 بهتر است؟

vb.civil
چهارشنبه 05 شهریور 1393, 16:33 عصر
با سلام
میخواستم بدونم کدام ورژن installsheild برای VB6 مناسب تر هست؟
آیا Install shheild ورژن 2010 به بعد روی پروژه های VB6 کار میکند ؟

ممنون./

ایلیا آخوندزاده
چهارشنبه 19 شهریور 1393, 14:27 عصر
شما چرا از wise یا ستاپ فکتوری استفاده نمیکنید؟ فکر کنم این دوتا بیشتر بدردتون بخورن.

ابوالفضل عباسی
سه شنبه 25 شهریور 1393, 12:26 عصر
دوست عزیز setup factory باگ هایی دارد.برای ساخت ستاپ از برنامه install shield 2013 که هست استفاده کنید با کلی امکانات بیشتر:لبخند:

vbhamed
چهارشنبه 28 آبان 1393, 09:46 صبح
سلام
دوست عزيز، لطفا مصداق هاي باگ و مشكل رو بيان كنيد و به بيان نظر كلي اكتفا نكنيد

isaac23
دوشنبه 18 اسفند 1393, 08:11 صبح
اگه کسی لینک دانلود اینستال شیلد جدید رو داره بذاره ممنون میشم

YasserDivaR
دوشنبه 25 اسفند 1393, 19:11 عصر
اگه برنامه نویسان وی بی از Advanced Installer 11.8 استفاده میکردن دیگه غم و غصه ای نداشتن
خداوکیلی دوستان من حاضرم بخاطر این که فرهنگ استفاده از این برنامه رو جا بندازم برا برنامه نویسان حاضرم بصورت تلفنی مشاوره بدم
این کار واسه من سودی نداره اما فقط قدرت لاینتهالی Advanced Installer 11.8 رو میخوام نشونتون بدم
از Advanced Installer 11.8 استفاده کنید سبک و قدرتمند تر IS
پیغام خصوصی

isaac23
سه شنبه 26 اسفند 1393, 08:25 صبح
خوب دوست عزیز یه تاپیک اضافه کن و تا اونجا که می تونی اطلاعات رو بزار تا ما هم استفاده کنیم
خدا وکیلی من خیلی در گیر این قضیه هستم ممنون میشم راهنمایی و یا اموزش بدید

vbhamed
سه شنبه 26 اسفند 1393, 09:02 صبح
اگه برنامه نویسان وی بی از Advanced Installer 11.8 استفاده میکردن دیگه غم و غصه ای نداشتن
خداوکیلی دوستان من حاضرم بخاطر این که فرهنگ استفاده از این برنامه رو جا بندازم برا برنامه نویسان حاضرم بصورت تلفنی مشاوره بدم
این کار واسه من سودی نداره اما فقط قدرت لاینتهالی Advanced Installer 11.8 رو میخوام نشونتون بدم
از Advanced Installer 11.8 استفاده کنید سبک و قدرتمند تر IS
پیغام خصوصی

سلام

البته Advanced Installer جدید هم نرم افزار خیلی خوبیه ولی چیزی که نرم‌افزارهایی مثل Setup Factory, Wise و ... رو متمایز می‌کنه امکان بسیار کاربردی و مهم برنامه نویسی روی فایل ستاپ هستش که در Advanced Installer پیدا نکردم.

مثلا فرض کنید شما ابتدا چک می‌کنید برنامتون قبلا در پوشه نصب شده یا نه و اگر نصب بوده ستاپ شما یک کپی از فایلهای برنامه در یک پوشه که اسمش تاریخ شمسی و ساعت هست می‌گیره، اینجا مسئله تبدیل تاریخ به شمسی پیش میاد که با برنامه نویسی قابل حله

یا در مثال زیر در پاراگراف آخر به ستاپ دستور دادیم اگر بعد از نصب در پوشه فایلهای خام برنامه پوشه‌ای به نام update وجود داشت بره تو پوشه و فایلهای آپدیت با نام update1.exe, update2.exe, ... , update100.exe رو پیدا و اجرا کنه

البته این ها فقط یک مثال ساده بود و چون شما برنامه نویس هستید مطمئنا می‌دونید با برنامه نویسی چه کارهای گسترده‌ای میشه انجام داد

129508

YasserDivaR
چهارشنبه 27 اسفند 1393, 10:07 صبح
البته حرف های شما کاملا منطقی هست اما بد نیست یه سری به قسمت Custom Action بزنید و در قسمت add Custom Action جستجویی بکنید و همینطور در قسمت های
Wizad Dialog stage , INstall Execution Stage
هم یه کلیک راست انجام بدین
ولی به آسانی و راحتی Setup Factory نیست
.....
و بنده هم SF رو قبول دارم در صورتی که پروژه ستاپ بخواد کار هایی غیر نصب رو انجام بده
اما بعنوان بهترین نصاب مشه به AI اعتماد کرد