PDA

View Full Version : عدم خروجی متن SQL

rezamahdizadeh
چهارشنبه 12 شهریور 1393, 02:24 صبح
وقتی برنامه ای کوئری اجرا می کند با SQL Profiler میشه متن SQL اجرا شده روی پایگاه داده را داشت. چطور میشه کاری کرد که SQL Profiler متن SQL را خروجی ندهد.

mohammad reza beizavi
چهارشنبه 19 شهریور 1393, 15:44 عصر
درود
اگر از stored procedure استفاده کنی و توی اون هم از WITH ENCRIPTION استفاده کنی دیگه کسی نمی تونه ببیندش.
البته چون خودتون هم نمی تونید بازش کنید بهتره قبل از اجرا کردن stored procedure یک کپی ازش بردارید

rezamahdizadeh
جمعه 21 شهریور 1393, 16:17 عصر
مشکل اینجاست که بعضی برنامه ها هستند که خودم نمونه اش را جهت SQL Server 2000 دیدم که متن SP یا View های Encrypt شده را Decode (رمزگشایی) می کرد و متن آنها مشخص می شد!

mohammad reza beizavi
یک شنبه 23 شهریور 1393, 01:14 صبح
نام نرم افزاری که اینکار رو میکرد بفرمایید تا در اسرع وقت چک کنم بهتون خبر بدم

rezamahdizadeh
سه شنبه 25 شهریور 1393, 04:26 صبح
نرم افزار خاصی نبود(به عنوان محصول ثبت شده) یک برنامه ای بود که با Visual Basic 6 نوشته شده بود و خودم اجرا کردم کاملا بطور صحیح SP هایی که خودم در SQL Server 2000 با دستور WITH ENCRYPTION رمز کرده بودم رمزگشایی کرد. الان هم آن را ندارم. مربوط به 8 سال گذشته بود.

mohammad reza beizavi
سه شنبه 25 شهریور 1393, 08:13 صبح
درود دوباره
چون نرم افزار رو نمی تونم تست کنم نظر خاصی ندارم
اما شما بیاید از پایه و اساس درستش کنید. یه user بسازید و این اجازه (Permission) رو از مجوزای اون user بردارید. یعنی Grant گزینه trcae رو بردارید (deny کنید) و اون user رو به هر کسی که می خواد این کار رو انجام بده بدید.
اگرم میخواید هیچکسی نبینه این کار رو برای تمام user های Instane تون انجام بدید