PDA

View Full Version : چاپ فاکتور در دو نسخه

firoozi90
سه شنبه 18 شهریور 1393, 15:14 عصر
سلام دوستان
من پروژه ای نوشتم که توی یه قسمت از اون دکمه ای دارم واسه چاپ فاکتور که از کرستال ریپورت استفاده کردم
حالا می خوام که وقتی کاربر این دکمه رو زد دو نسخه از پرینت به من بده،یکی واسه بایگانی که روش درج شده و یکی هم نسخه مشتری که روی اون درج شده
حالا بدون اینکه من بخوام دو گزارش بسازم و لود کنم شما چه راه دیگه ای پیشنهاد می کنید؟

alibilgats
سه شنبه 18 شهریور 1393, 18:02 عصر
سلام
دوست عزیز این قضیه چندان هم پیچیده و حاد نیست که بخوای ذهنتو درگیرش کنی!
کافیه یه گزارش فاکتور بسازی و یه پارامتر توش بزاری و نسخه فاکتور رو موقه چاپ براش ارسال کنی.
وقتی دکمه رو زد یه بار فاکتور رو با مقدار 'بایگانی' لود کن یه بار هم با مقدار 'مشتری' . البته وقتی اولی رو چاپ فرستاد برای دومی سوال بپرسه بهتره به نظر من.
یا اینکه دوتا نسخه جدا از گزارش درست کن که به نظر من کار درستی نیست! چون اگه هر تغییری بخوای توی فاکتور اعمال کنی باید توی هردوتاش اعمال کنی!

firoozi90
چهارشنبه 19 شهریور 1393, 07:31 صبح
سلام
دوست عزیز این قضیه چندان هم پیچیده و حاد نیست که بخوای ذهنتو درگیرش کنی!
کافیه یه گزارش فاکتور بسازی و یه پارامتر توش بزاری و نسخه فاکتور رو موقه چاپ براش ارسال کنی.
وقتی دکمه رو زد یه بار فاکتور رو با مقدار 'بایگانی' لود کن یه بار هم با مقدار 'مشتری' . البته وقتی اولی رو چاپ فرستاد برای دومی سوال بپرسه بهتره به نظر من.
یا اینکه دوتا نسخه جدا از گزارش درست کن که به نظر من کار درستی نیست! چون اگه هر تغییری بخوای توی فاکتور اعمال کنی باید توی هردوتاش اعمال کنی!

مرسی از پاسخت،مشکل منم دقیقا همینه

ali_general
چهارشنبه 19 شهریور 1393, 09:13 صبح
من کریستال کار نکردم ولی راه حلی که به ذهنم رسید اینه که تو کد دکمه چاپ برنامه خودتون موقع چاپ یک حلقه بزارید که 2 بار چاپ کنه که بار اول یک فیلد String بهش پاس بدن که توش نوشته باشه بایگانی و برای باردوم همون فیلد بشه مشتری وفیلد رو هر جای از گزارشتون که مد نظر هست قرار بدین

firoozi90
شنبه 22 شهریور 1393, 07:59 صبح
من کریستال کار نکردم ولی راه حلی که به ذهنم رسید اینه که تو کد دکمه چاپ برنامه خودتون موقع چاپ یک حلقه بزارید که 2 بار چاپ کنه که بار اول یک فیلد String بهش پاس بدن که توش نوشته باشه بایگانی و برای باردوم همون فیلد بشه مشتری وفیلد رو هر جای از گزارشتون که مد نظر هست قرار بدین

این روش فکر نکنم توی کریستال کارا باشه

danialafshari
شنبه 22 شهریور 1393, 09:51 صبح
با سلام
همون فاکتوری رو که طراحی کردی یک کپی از روش بگیر که فاکتورت بشه 2 صفحه
اولی رو بزار رسید مشتری
دومی رو بزار بایگانی
موفق باشید