PDA

View Full Version : حرفه ای: خطای Illegal characters in path

Pedram_Parsian
چهارشنبه 02 مهر 1393, 20:52 عصر
با سلام خدمت همه برنامه نویسان عزیز

من با این خط کد اطلاعات فایلم رو در قالب یک مسیج نمایش می دم و مشکلی ندارم :

MessageBox.Show(Serialize(File.ReadAllText(Path), "BT"));

توضیحات : متد Serializr یک متد هست که یک string ورودی دریافت می کند و همچنین یک string دیگر که برای رمزگشایی استفاده میشه .....
و من به عنوان string ورودی، اطلاعات فایل رو میدم که همونطور که گفتم مشکلی باهاش ندارم.

ولی وقتی می خوام با استفاده از کلاس Xdocument همون اطلاعات رمزگشایی و بعد داخل این کلاس قرار بدم (با کد زیر :)

var users = XDocument.Load(Serialize(File.ReadAllText(System.I O.Path.GetFullPath(Path)), "BT"));

این کد در زمان RunTime خطای Illegal characters in path رو میده .... لطفا علت کلی خطا رو ذکر نکنید چون می دونم وقتی این خطا به وجود میاد که کارکتر های اشتباه در آدرس وجود داشته باشند ولی خطا به این علت نیست چون که در خط اول اطلاعات رو کامل می خونه و کار میکنه.

در ضمن آدرس فایل هم به این صورته :

Path = Environment.SpecialFolder.MyDocuments + System.IO.Path.DirectorySeparatorChar + "Serialize.xml";

Mahmoud.Afrad
پنج شنبه 03 مهر 1393, 01:32 صبح
فکر کنم یک سند xml رو قبلا رمز کردی و حالا میخوای بعد از رمزگشایی لودش کنی. درسته؟
اگر جوابت مثبته داری از متد اشتباه استفاده میکنی چون یکی از سربارگذاریهای متد Load آدرس فایل دریافت میکنه. باید از متد Parse استفاده میکردی.