PDA

View Full Version : مشکل invalid property value

m_kafman
چهارشنبه 09 مهر 1393, 13:42 عصر
سلام و خسته نباشيد
من يه برنامه با دلفي 7 نوشته بودم بعد از يه مدتي وقتي دوباره خواستم برانامه رو در محيط دلفي كامپايل كنم يه error با تصوير ذيل رو ميده

از متخصصين خواهشمندم كمك كنند124089

invalid property value

یوسف زالی
چهارشنبه 09 مهر 1393, 14:06 عصر
سلام.
سوالتون به شبکه چه ربطی داشت که تو تالار شبکه گذاشته بودید؟؟
برنامتون رو باز کنید، تمام فرم ها تون رو باز کنید، تمام فرم هاتون رو یکمی جابجا کنید و تمام فرم ها رو ذخیره کنید. برنامه رو بیلد بگیرید و تمام!

m_kafman
پنج شنبه 10 مهر 1393, 00:30 صبح
سلام
عذرخواهي ميكنم از بابت تاپيك

در خصوص پاسخ داده شده تست كردم نشد وقتي اين خطا داده ميشه بعد از بستن پيام در قسمت unit پروژه بر روي يكي از فرم ها ارجاع ميشه مثلا فرم 36 و توي اون فرم هرچه ميگردم خطايي نيست

یوسف زالی
شنبه 12 مهر 1393, 01:56 صبح
فرم مورد نظر رو باید دوباره ذحیره کنید. ببینید مثلا احتمالا از کامپوننتی استفاده نکردید که الان اون رو آپدیت کرده باشید؟ مثلا fast یا Export to Excel یا چارت؟

m_kafman
شنبه 12 مهر 1393, 11:59 صبح
سلام
اتفاقا در اين فرم من بر خلاف ديگر فرم هاي از كامپوننت خاصي استفاده نكردم و تماما كامپوننت هاي پيش فرض دلفي است

نميدونم مشكل چيست

تصوير ضميمه شده مرحله بعد از كليد بر روي ارور مي باشد كه نشون ميده فرم 36 من مشكل داره
من در اين فرم همه رويداد ها رو غير فعال كردم سورسش رو اما بازم اين مشكل هست

یوسف زالی
شنبه 12 مهر 1393, 12:27 عصر
تصویر نشون می ده در برنامه ارور دارید، کجاش نشون می ده کدوم فرمه؟؟؟
ایراد از همون چیزی هست که گفتم، DFM فرم هاتون نیاز به رفرش دارند.

m_kafman
دوشنبه 14 مهر 1393, 08:55 صبح
سلام
معمولا وقتي اروري در دلفي ظاهر شد و شما بر روي اون كليك كنيد و در اين حالت عكس آخر من قرار بگيره نشون ميده ارور در خط قبلي هست يعني فرم 36 من

ارور دقيق در همون فرم بود ، تنها به دليل اينكه كاموننت lable من دستكاري شده بود كه در حين create فرم اين ارور ايجاد مي شد.

مشكل ما رفع شد

بازم از راهنمايي شما تشكر ميكنم