PDA

View Full Version : مشکل با Maintenance

حمیدرضاصادقیان
دوشنبه 08 خرداد 1385, 11:08 صبح
من روی یک سرور Maintenance برای یک دیتابیس ایجاد کردم که Backup بگیره ساعت 5 بعد ازظهر. اومدم دستی ساعتشو کم کردم به ساعت 4:45 که مطمئن بشم backup میگیره.وقتی که دیدم درست backup گرفت دوباره ساعت رو به 5 تغییر دادم. حالا در این حال با استفاده از برنامه حسابداری از سیستم backup گرفتم. بعد ساعت 5 دوباره خود سرور backup گرفت.
حالا فردا صبح که میخواستم backup بگیرم با استفاده از سیستم حسابداری خطا میداد.
و خطاش این بود که cannot open backup device در صورتی که روز قبلش backup گرفتم.
یکی میگفت که maintenance اون device رو باز نگه داشته به خاطر همین backup نمیگیره و میگفت باید حتما حذف بشه تا درست بشه . که حتی من حذفش هم کردم ولی بازم backup نگرفت. مشکل کار از کجاست؟؟؟

h_baqery
دوشنبه 08 خرداد 1385, 15:07 عصر
ممکنه مسیری که تو پیش فرض برنامه حسابداری باشه رو تغییر داده باشید یا احتمالا تغییر نام داده شده باشد.
چون ظاهر پیغام می گه مسیر رو پیدا نمی کنم.

hpx
دوشنبه 08 خرداد 1385, 18:43 عصر
ببینم مسیرت space داره توش یا نه؟
از برنامه منظورمه

AminSobati
چهارشنبه 10 خرداد 1385, 12:21 عصر
من روی یک سرور Maintenance برای یک دیتابیس ایجاد کردم که Backup بگیره ساعت 5 بعد ازظهر. اومدم دستی ساعتشو کم کردم به ساعت 4:45 که مطمئن بشم backup میگیره.وقتی که دیدم درست backup گرفت دوباره ساعت رو به 5 تغییر دادم. حالا در این حال با استفاده از برنامه حسابداری از سیستم backup گرفتم. بعد ساعت 5 دوباره خود سرور backup گرفت.
حالا فردا صبح که میخواستم backup بگیرم با استفاده از سیستم حسابداری خطا میداد.
و خطاش این بود که cannot open backup device در صورتی که روز قبلش backup گرفتم.
یکی میگفت که maintenance اون device رو باز نگه داشته به خاطر همین backup نمیگیره و میگفت باید حتما حذف بشه تا درست بشه . که حتی من حذفش هم کردم ولی بازم backup نگرفت. مشکل کار از کجاست؟؟؟
Deviceهایی که در SQL Server میسازید، دچار مشکل "باز موندن" نمیشه و اساسا معنی نداره. چرا Job خودتون درست نمیکنید؟