PDA

View Full Version : پیاده سازی ایده یادگیری زبان های مختلف

aminnaseri
پنج شنبه 17 مهر 1393, 14:25 عصر
سلام به همه دوستان.... ببخشید زیاد وقتتون رو نمی گیرم...
من یک برنامه برای یادگیری زبان های مختلف طراحی کردم به صورت تئوری... یعنی ایدش تقریبا کامله مگر اینکه موردی از دستم در رفته باشه....
حالا رسیدم به تشکیل یک تیم برای ساخت اپلیکیشن.... برای پلتفرم اندروید و IOS و وینفون میشه استفاده کرد و شاید دسکتاپ....
حالا من چجوری باید بفهم که مثلا نیاز به چه برنامه نویسایی هست یا مثلا طراح گرافیک یا چیزای دیگه....
اگه لطف کنید و یکم رانمایی کنید خیلی ممنون میشم.... در آخر بگم که این برنامه مشابه تو دنیا نداره و بازار هدف هم فراتر از ایران هست.... البته اگه خدا بخواد.... در ضمن استان خوزستانم اگه هم استانی هست شاید خدا رو چه دیدی یک حرکتی باهم زدیم.... ممنون

اینم بگم که نیاز به ارتباط صوتی و آنلاین بین دو کاربر هم البته بصورت محدود هست....
اگر هم بفرمایید و یک مرکز مشاوره مطمئن معرف کنید هم دیگه بیشتر از این وقتتون رو نمی گیرم.... بازم ممنون

StoPpeR
جمعه 18 مهر 1393, 16:55 عصر
اینکه جامعه هدفتون رو فراتر از ایران گذاشتین خیلی خوبه
نیاز داریم ازین چیزا

در مورد اینکه به چه کسانی نیاز دارین هم خب مهم ترینشون همون برنامه نویس های پلتفرم های مد نظرتونه
در مورد جزئیات طرحتون اطلاعاتی ندادید اما خب اگه اونقدر ها پیچیده نیست می تونید تحت وب بسازیدش و بعد از برنامه نویس بخواین فقط یه اپلیکیشن بسازه که بتونه اون فضا رو روی موبایل پیاده کنه
ولی خب بهترین را همون ساخت برنامه از پایه مختص هر سیستم عامله
به یه طراح گرافیکی هم نیاز دارین که اگه با ui هم آشنایی داشته باشه خیلی بهتره و کار برنامه نویس ها رو راحت تر میکنه

توصیه من اینه خودتون دست به کار شین و نهایتا با کمک یه گرافیست معمولی برنامه رو مثلا واسه یه سیستم عامل و با جزئیات محدود تر بسازین بعد اگه دیدین ایده جواب میده اونوقت گسترشش بدین و با کمک بقیه برین سراغ سیستم عامل های دیگه
اینجوری هم رفته رفته شناخت کامل تری از بازار و محیط پیدا میکنین و هم اول کاری فشار زیاد روتون نمی یاد و دلسرد نمیشید

در هر صورت امیدوارم موفق باشین و نتیجه کارتون رو ببینیم

aminnaseri
جمعه 18 مهر 1393, 21:08 عصر
اینکه جامعه هدفتون رو فراتر از ایران گذاشتین خیلی خوبه
نیاز داریم ازین چیزا

در مورد اینکه به چه کسانی نیاز دارین هم خب مهم ترینشون همون برنامه نویس های پلتفرم های مد نظرتونه
در مورد جزئیات طرحتون اطلاعاتی ندادید اما خب اگه اونقدر ها پیچیده نیست می تونید تحت وب بسازیدش و بعد از برنامه نویس بخواین فقط یه اپلیکیشن بسازه که بتونه اون فضا رو روی موبایل پیاده کنه
ولی خب بهترین را همون ساخت برنامه از پایه مختص هر سیستم عامله
به یه طراح گرافیکی هم نیاز دارین که اگه با ui هم آشنایی داشته باشه خیلی بهتره و کار برنامه نویس ها رو راحت تر میکنه

توصیه من اینه خودتون دست به کار شین و نهایتا با کمک یه گرافیست معمولی برنامه رو مثلا واسه یه سیستم عامل و با جزئیات محدود تر بسازین بعد اگه دیدین ایده جواب میده اونوقت گسترشش بدین و با کمک بقیه برین سراغ سیستم عامل های دیگه
اینجوری هم رفته رفته شناخت کامل تری از بازار و محیط پیدا میکنین و هم اول کاری فشار زیاد روتون نمی یاد و دلسرد نمیشید

در هر صورت امیدوارم موفق باشین و نتیجه کارتون رو ببینیم

واقعا لطف کردید....
چون خودم از برنامه نویسی فقط با مبانیش آشنایی دارم مجبورم بگردم و یکی رو واسه اینکار پیدا کنم.... ای کاش یک جایی یا برنامه ای بود و بصورت رتبه بندی هر مهارتی که می خواستی رو توش پیدا می کردی.... من نمی دونم این همه برنامه نویس چرا یک همچین برنامه ای درست نمی کنند.... حالا مثلا من باید کجا دنبال برنامه نویس و گرافیست مطمئن بگردم؟
فردا میرم با چندتا از استادای دانشگاهمون صحبت می کنم شاید دست ما رو بزارن تو دست چند تا دانشجو مثل خودمون.... ان شاءالله بزودی اگه یک تیم اجرائی خوب تشکیل بدیم چندتا ایده خیلی گسترده تر دارم که بشه انجامشون داد....

ممنون از توجهتون اگه لطف کنید و بیشتر راهنمایی کنید که خیلی لطف کردید و اگر هم نه موفق باشید....