PDA

View Full Version : سوال: نشاندن فونت دیگر به جای فونت برنامه

OmMiD_MtWo
دوشنبه 28 مهر 1393, 13:11 عصر
سلام دوستان عزیز

چه جوری میتونم فونت جدیدی رو جای فونت اصلی فرم های برنامه جایگزین کرد، به طوری که حتی اگه کاربر این فونت رو در سیستم نداشته باشه باز هم برنامه با فونت انتخابی ما، براش باز شه؟

elyas_delshadnbe
دوشنبه 28 مهر 1393, 13:17 عصر
فونت رو كه راحت ميتوني عوض كني ولي اگه كاربر فونت رو نداشته باشه واسه اطمينان بايد فونت رو اضافه كني به برنامت

OmMiD_MtWo
دوشنبه 28 مهر 1393, 13:20 عصر
من هم همین رو میخوام بدونم دوست عزیز که چه جوری میتونم فونت رو به برنامه اضافه کنم به طوری همیشه و همه جا با فونتی که اضافه کردم برنامه Run شه حتی اگه کاربر اون فونت رو در سیستم نداشته باشه؟ وگرنه عوض کردن که کاری نداره :لبخندساده:

امیر مهرشاد
دوشنبه 28 مهر 1393, 16:26 عصر
من هم همین رو میخوام بدونم دوست عزیز که چه جوری میتونم فونت رو به برنامه اضافه کنم به طوری همیشه و همه جا با فونتی که اضافه کردم برنامه Run شه حتی اگه کاربر اون فونت رو در سیستم نداشته باشه؟ وگرنه عوض کردن که کاری نداره :لبخندساده:

هنگام ساختن فایل ستاپ از برنامتون کلیه فایل ها حتی سورس فایلهاتونم میتونین در حین نصب نرم افزارتون نصب کنین این نصب شامل نصب اتومات فونتهای مورد نیاز پروژتون یا خیلی چیزای دیگه میتونه باشه اگر مشکلتون حل نشد بگیید بیشتر توضح بدم یا نمونه بزارم

jir_jir_jir
سه شنبه 29 مهر 1393, 02:27 صبح
هم از طریق برنامه های ساخت فایل ستاپ می تونی این کارو به صورت اتوماتیک انجام بدی هم اینکه دست به کار بشی خود برای این کار کد بنویسی که با اجرای برنامه چک کنه اگر فونت نصب نبود فونت رو تو فولدر فونت ویندوز کپی کنه