PDA

View Full Version : سوال: چگونه تمام ابعاد سایت را درون وب بروزر کوچک خود جای دهم ؟

dele_ghamgin_2008
جمعه 09 آبان 1393, 01:51 صبح
سلام . من وب بروزری دارم در ابعداد به فرض 500 در 500 پیکسل . می خواهم هر سایتی که توش باز می کنم ، کامل سایت نمایش داده شود . یعنی همه جای سایت معلوم باشد و مرورگر وب بروزر منن دارای اسکرول نباشد . لطفاً من را راهنمایی کنید. البته صفحات سایت من هم اسکرول زیاد ندارند . ولی خوب یه سایت معمولی هستند . به فرض ابعاد سرچ هایی که در گوگل نمایش داده می شود . یعنی وقتی در گوگل ، عبارتی را سرچ می کنیم ، می خواهم تمام این صفحه ، یعنی ده نتیجه ای که گوگل نمایش می دهد را بتوانم در یک وب بروزر ببینم . لطفاً راهنمایی کنید که تنظیمات وب بروزر رو باید چیکار کنم ؟

این سوال من مربوط به سی شارپ هست.

pedram.11
جمعه 09 آبان 1393, 11:22 صبح
سلام اینکه سایت اسکرول داشته باشه یا نه دست شما نیست. اگه سایت ریلیتیو باشه تا حدودی میتونه جلوی اسکرول شدن رو بگیره و از اون به بعد دیگه از صفحه میزنه بیرون که همه اینها مربوط به کدهای html میشن نه تنظیمات browser, مگر اینکه مقدار زوم رو تغییر بدید و بعدش با میکروسکوپ مطالب رو بخونید :لبخند:

dele_ghamgin_2008
جمعه 09 آبان 1393, 14:11 عصر
سلام اینکه سایت اسکرول داشته باشه یا نه دست شما نیست. اگه سایت ریلیتیو باشه تا حدودی میتونه جلوی اسکرول شدن رو بگیره و از اون به بعد دیگه از صفحه میزنه بیرون که همه اینها مربوط به کدهای html میشن نه تنظیمات browser, مگر اینکه مقدار زوم رو تغییر بدید و بعدش با میکروسکوپ مطالب رو بخونید :لبخند:

آفرین . دقیقاً منم همینو می خوام . در مرورگر های دیگر مثل کروم یا موزیلا با نگه داشتن کلیدهای ترکیبی ctrl + "-" میشه زوم رو در حالت کوچک تر تبدیل کرد . همینکار رو می خوام برای وب بروزر خودم انجام دهم . زومش کجاست ؟

pedram.11
جمعه 09 آبان 1393, 14:21 عصر
با تغییر استایل وب پیج میشه:
webBrowser1.Document.Body.Style = "zoom:50%;";

dele_ghamgin_2008
جمعه 09 آبان 1393, 16:07 عصر
با تغییر استایل وب پیج میشه:
webBrowser1.Document.Body.Style = "zoom:50%;";

مرسی . ولی این کد باعث میشه که کل سیستم و حرکات و عملیاتی مابقی متوقف بشه و کدهایی که زیر این دستور نوشته میشه اجرا نمیشه
ضمناً . نمیشه وقتی توی فرم لود این دستور رو می نویسم دیگه واسه همیشه با تغییر سایت ، سایز همون زوم بمونه و بر نگرده سر حالت قبلیش ؟

pedram.11
جمعه 09 آبان 1393, 21:26 عصر
این پروژه رو ببینید. کنترل کاستومایز شده وب براوزر هست که یکم تغییر دادم

dele_ghamgin_2008
دوشنبه 12 آبان 1393, 11:08 صبح
این پروژه رو ببینید. کنترل کاستومایز شده وب براوزر هست که یکم تغییر دادم

واسه من نسخه 2010 هست و این پروژه شما رو برام باز نمی کنه . چیکار باید بکنم ؟

pedram.11
دوشنبه 12 آبان 1393, 11:37 صبح
فایل sln رو باز نکنید. به جاش فایل با پسوند csproj رو باز کنید

dele_ghamgin_2008
پنج شنبه 15 آبان 1393, 08:07 صبح
فایل sln رو باز نکنید. به جاش فایل با پسوند csproj رو باز کنید

خیلی ممنون . ولی هرکاری کردم نتونستم این برنامه شما و این قابلیت رو منتقل کنم در برنامه خودم . لطفاً راهنمایی کنید . کلاس مربوطه را ساختم و کدهای شما رو در آن کپی کردم . ولی باز هم اجرا نمی شود و از دستور webbrowser.Zoom خطا می گیرد و اجرا نمی کند.