PDA

View Full Version : سوال: چه لپ تاپی بگیرم؟

Mohammadsgh
شنبه 10 آبان 1393, 23:08 عصر
درود
من میخوام یه لپ تاپ بگیرم برای کارم(80%برنامه نویسی و 20%بازی)میخوام تا 5 6 سال دیگه کار کنه.اگه لپ تاپی دارید که بهاش مناسبه و خوبه ممنون میشم بگید؟پیشنهاد خودم lenovo هست.شما چه مدلیشو دارید؟و چه تجربه هایی دارید؟ممنون میشم مشاوره بدید؟:لبخندساده:

cpuram
شنبه 10 آبان 1393, 23:45 عصر
چه سخت افزاری میخوایید؟

mahmod2000
یک شنبه 11 آبان 1393, 07:39 صبح
من هرچی سرچ کردم چه لپ تاپی از لحاظ سبکی و خوش دست و کیفیت برای اشخاص برنامه نویس میتونه خوب باشه، دستگاهی رو مثل Macbook Air apple پیدا نکردم
من زیاد به برند و کلاس بازی و... اعتقاد ندارم، ولی طبق بررسی هایی که انجام دادم، برای کار ما گزینه خوبیه

Mori Bone
یک شنبه 11 آبان 1393, 08:12 صبح
من هرچی سرچ کردم چه لپ تاپی از لحاظ سبکی و خوش دست و کیفیت برای اشخاص برنامه نویس میتونه خوب باشه، دستگاهی رو مثل Macbook Air apple پیدا نکردم
من زیاد به برند و کلاس بازی و... اعتقاد ندارم، ولی طبق بررسی هایی که انجام دادم، برای کار ما گزینه خوبیه

ایشون که نگفتند که چه برنامه نویسی به چه زبانی؟ اگه php، که از سمت سیستم عامل هیچ محدودیتی وجود ندارد.

mahmod2000
یک شنبه 11 آبان 1393, 08:16 صبح
بله، من ایشون رو میشناسم و قبلا میدونستم برای چه زبانی میخوان :لبخندساده:

MMSHFE
یک شنبه 11 آبان 1393, 09:05 صبح
جای این سؤال تو تالار PHP واقعاً ؟ لابد چون با PHP کد مینویسین واسه خرید میز هم باید اینجا مشاوره بگیرین! خواهشاً شماها که با تجربه تر هستین، یکم رعایت کنید تا برای حفظ نظم تالار مجبور به استفاده از حالت جبر و قهری و اختیارات مدیریتی نشیم. تاپیک قفل شد.