PDA

View Full Version : مبتدی: ایجاد لینک موقت

ahosein
یک شنبه 11 آبان 1393, 10:56 صبح
سلام خدمت دوستان
من برای فروش دانلودی بک هاست دانلود خریداری کردم. حالا میخوام برای محدودیت دسترسی کاربران ، برای فایلها لینکهای موقت قرار بدم تا مثلا بعد از اولین دانلود 24 ساعت عمر داشته باشه.
چندتا از اطرافیان که برنامه نویسی کار میکنن گفتن کار مشکلی نیست و یه ربع بیشتر وقت نمیگیره ولی خودشون وقت ندارن. متاسفانه خودمم زیاد چیزی بلد نیستم .:ناراحت:
خواهش میکنم اگر از دوستان کسیمیتونه کمکم کنه دریغ نکنه...
درضمن یک عکس از دایرکت ادمین هاستم گذاشتم. اگه اطلاعات بیشتری لازمه بگید تا بدم...

پیشاپیش از همه عزیزانی که پاسخ میدن ممنون... :قلب:

arta.nasiri
یک شنبه 11 آبان 1393, 11:10 صبح
سلام.

یک حالت اش اینه که 2 تا جدول تو دیتابیست داشته باشی که یکیش حاوی اطلاعات مربوط به فایل ها باشه و اون یکی لینک های موقت رو نگه داره با تعیین زمان انقضا و ip و در هر درخواست ابتدا جدول مربوط به لینک های موقت چک بشه و اگه رکوردی واسه اون درخواست پیدا شد اجازه دانلود بده در غیر اینصورت هم ریدایرکت کنه به صفحه فروش.

ahosein
یک شنبه 11 آبان 1393, 11:12 صبح
ببخشید ، این تصویر دایرکت ادمین...

125222

ahosein
یک شنبه 11 آبان 1393, 11:14 صبح
سلام.

یک حالت اش اینه که 2 تا جدول تو دیتابیست داشته باشی که یکیش حاوی اطلاعات مربوط به فایل ها باشه و اون یکی لینک های موقت رو نگه داره با تعیین زمان انقضا و ip و در هر درخواست ابتدا جدول مربوط به لینک های موقت چک بشه و اگه رکوردی واسه اون درخواست پیدا شد اجازه دانلود بده در غیر اینصورت هم ریدایرکت کنه به صفحه فروش.

ممنون ، اما یه نکته رو هم بگم که هاست فروش کاملا از هاست دانلود جداست و ارتباطی باهم ندارند.
نکته مهمتر اینکه من مبتدی هستم و از اینچیزایی که گفتی زیاد سر در نیاوردم !

arta.nasiri
یک شنبه 11 آبان 1393, 11:28 صبح
فرقی نمیکنه فایلهاتون کجا باشه.

در صورتی که خودتون امکان برنامه نویسی رو ندارید باید تو یکی از سایتها مثل پونیشا یا امثال این درخواست بدبد واستون بنویسن