PDA

View Full Version : دسترسی به محلی در فضای اینترنت برای ذخیره اطلاعات از طریق پایتون

python2015
جمعه 30 آبان 1393, 08:04 صبح
سلام....آیا دستورا و روشی دم دست و البته محلی مناسب در فضای اینترنتی وجود داره که بشه اطلاعاتی رو که در اونجا ذخیره کردیم ازش بگیریم و در هارد ذخیره کنیم....مثلا به گوگل درایو ارتباط برقرار کنیم و فایلی ازش بگیریم و یا سایت و منبعی دیگر وجود داره.؟اگر بشه فایل رو از جی میل هم دریافت کرد هم خوبه،....ممنون می شم کمک کنید.....

n.nowroozi
جمعه 30 آبان 1393, 15:40 عصر
میتونی گوگل درایو یا دراپ باکس یا مگاسینک رو روی کامپیوترت مانت کنی و بعد با یه اسکریپت هرچی رو میخوای بگیری یا بریزی توش.

python2015
دوشنبه 03 آذر 1393, 23:02 عصر
مرسی....بهتر بود سوالم رو اینطور بپرسم...عزیز...من راستش می خوام که کار سریع اتفاق بیافته...مثلا برنامه ای نوشتم..می دمش دست شما....حالا می خوام شما روی سیستم بدون هیچکار اضافی و یا خاصی...دکمه ای را بفشاری و یا با اجرای یک فرمان.... فایلی از اینترنت دانلود بشه و روی بخش معینی از سیستم ذخیره بشه...همین.....حالا فایل رو من کجای اینترنت بزارم و چطور بهش دسترسی داشته و دانلودش کنم؟وووواقعیت اینکه گفتی مانت کنی هم من ازش بی اطلاع هستم.......
ممنون می شم کمک کنیدمرسی

n.nowroozi
سه شنبه 04 آذر 1393, 08:17 صبح
گوشه سمت چپ اینترنت بزار :)
آخه یعنی چی کجای اینترنت بزارم؟؟؟؟! سوالت خیلی گنگه الان فایلت یه فایله واحده یا متغییره

systole
شنبه 08 آذر 1393, 19:11 عصر
حالا فایل رو من کجای اینترنت بزارم و چطور بهش دسترسی داشته و دانلودش کنم؟

شما می‌تونی یه هاست (حالا رایگان یا پولی) تهیه کنی و بعد با پروتکل FTP فایل‌ها رو در بستر اینترنت بین کلاینت و سرور منتقل کنی. برای این کار باید از ماژول ftplib استفاده کنی که مستنداتش اینجا (https://docs.python.org/2/library/ftplib.html) اومده.