PDA

View Full Version : اجرای مسنجر در صورت وجود Proxy

الهام تفریشی
شنبه 20 دی 1382, 13:07 عصر
سلام دوستان
اگرما پراکسی داشته باشیم چطور میتونیم مسنجر رو اجرا کنیم
و در ضمن پورتش هم بسته باشه

Inprise
شنبه 20 دی 1382, 13:33 عصر
الف. اگر پراکسی شما ترنس پرنت نیست باید ادرس پراکسی و پورت اون رو از طریق منوی Loing - preference - Connection و انتخاب گزینهء Use Proxies وارد کنید .

ب. اگر پراکسی شما ترنس پرنت است و نمیتوانید از مسنجر استفاده کنید در همان Wizard گزینهء Firewall With No proxy را انتخاب کنید ( خودش از طریق رابط وب - پورت 80 - به سرورهای مسنجر یاهو متصل میشه ) . اگر مشکل حل نشد ، باید یک پراکسی مبتنی بر وب یا پراکسی Socks پیدا کنید ( www.proxy4free.com / www.socksproxy.de ) و مثل مرحلهء اول عمل کنید .

خوش باشید

الهام تفریشی
شنبه 20 دی 1382, 14:45 عصر
www.proxy4free.com / www.socksproxy.de )
proxy4free که توش نرفت :?
socksproxy رو نفهمیدم چی چیشو باید دانلود کنم :|

Inprise
شنبه 20 دی 1382, 15:10 عصر
خواهر محترمه

الف .هر لینکی که میبینی ، قرار نیست الزاما" یک چیزی از توش داونلود بشه ! :wink:

ب. با استفاده از سایتهائی مثل www.slysurf.com و امثالهم یک سری به www.proxy4free.com بزن و لیستی از پراکسی ها رو ذخیره کن . پراکسی های این سایت مبتنی بر وب است . و بیشتر به درد دور زدن فیلتر های کذائی مخابرات میخورن ، پراکسی های مبتنی بر وب عموما کند هستند و زیاد برای مسنجر مفید نیستند .

ج. سایت www.socksproxy.de حاوی پراکسی های Socks است که هر روز آپدیت میشود و میتونید ازشون برای تغییر مسیر پکتهای مسنجر استفاده کنید ( خصوصا وقتی میخواهید وسط چت کسی نفهمه کجا هستید و از کجا آکانت گرفته اید :wink: )

بقیه مراحل پاسخ قبلیم رو انجام بدید

خوش باشی

majid_n
یک شنبه 21 دی 1382, 19:50 عصر
فکر می کنم بعد از این کار ها باید در control panel --> internet option --> Advanced باید گزینه Use HTTP 1.1 through proxy connections علامت خورده باشد تا بتوان به مسنجر وصل شد ...... :roll:

Inprise
دوشنبه 22 دی 1382, 09:57 صبح
نخیر . مسنجر مستقل از براوزر عمل میکنه . فقط تنظیماتی که عرض شد رو اعمال کنید

برنامه نویس جوان
دوشنبه 22 دی 1382, 16:05 عصر
با سلام

مطمئنید که مسنجر مستقل از تنظیمات بروزر عمل می کنه؟ فکر نمی کنم البته من با یاهو زیاد کار نمی کنم اما ام اس ان شما کافیه بروزر خودتون رو به حالت work ofline در بیارید بعد امتحان کنید کانکشن بدید ، کانکت نمی شه. امتحان کنید من هم برای یاهو امتحان می کنم. تازه از تنظیمات پروکسی که برای بروزر شده هم استفاده می کنه اگه از اطلاعات خودتون مطمئنید کمی بیشتر توضیح بدید چون من تا حالا غیر از این فکر می کردم

متشکرم

Inprise
دوشنبه 22 دی 1382, 18:45 عصر
یاهو همونطوری است که عرض کردم ، بجای این همه فکر (؟) کردن یکبار امتحان کنید . :wink: