PDA

View Full Version : تهیه cd فلش و اندازه صفحه فلش

kathy11ir
یک شنبه 14 خرداد 1385, 08:45 صبح
سلام !
من قصد دارم که یک cd فلش تهیه کنم اما با مشکلات زیر روبرو هستم در صورت امکان راهنمای نمایید :

1- تهیه cd : چه طوری می توان یک cd اتوماتیک درست کرد ؟
2- اندازه فلش : چه طوری می توان یک فایل فلش تهیه کرد که با کلیک بر روی آن کل صفحه مانیتور را بپوشاند ، حتی منوهای flash player را هم نمایش ندهد.
3- چه طوری می توان یک صفحه فلش تهیه نمود که به کاربر پیغام بدهد در صورت نداشتن flash با کلیک بر روی دکمه ای آن را نصب نماید ؟

متشکرم

Noob-Saibot
یک شنبه 14 خرداد 1385, 10:34 صبح
با سلام به تو.
ببین یه نمه زیاد می شه. به این شماره بزنگ تا به تو کمک کنم. 09123963471

Hamid_PaK
یک شنبه 14 خرداد 1385, 14:24 عصر
به موجب درخواست دوستان کدی رو آماده و منتشر کردم که امکان اجرای فایل های فلش را در ویندوز با امکانات نسبتا خوبی به کاربر می دهد ...
کافی این فایلها رو در یک سی دی رایت کنید تا فایل فلش بصورت AutoRun اجرا شود ...

یا حق !!!

Noob-Saibot
دوشنبه 15 خرداد 1385, 16:04 عصر
با سلام به تو.
شرمنده که اون روز نتونستم جواب بدم. این اکشن ها رو بگیر برو حالشو ببر.
برای از بین بردن منو ها getURL("FSCommand:showmenu",false);
برای بزرگ نمایی تصویر getURL("FSCommand:fullscreen",true);
و برای اینکه کسی بره فلش نصب کنه دو راه داری. 1- اینکه فایل فلش رو در سی دی کنار Flash Player بزاری و براش دکمه تعریف کنیو 2- آدرس و لینک نصب رو به سایت بدی تا اگر کسی نداشت بره و از اونجا دانلود کنه مثل:
on (release) {
getURL("http://www.macromedia.com/flashplayer/");
}

kathy11ir
دوشنبه 15 خرداد 1385, 19:16 عصر
سلام !
من یک سوال فوری دیگر دارم اگر راهنمایی بکنین ممنون می شوم .

من یک صفحه فلش دارم که بر روی این صفحه عنوانهای اصلی قرار دارد . می خواهم با کلیک بر روی یکی از این عنوانها، صفحه حاضر متوقف شود و 2 صفحه دیگر هم زمان باز گردد . که یکی شامل زیر عنوانها و دیگری شامل متن می باشد . چطوری این 2 صفحه را ایجاد کنم و چگونه آنها را احضار کنم ؟

در ضمن چگونه می توان یک لایه را HIDE ، Show , قفل نمود ؟ البته با استفاده از کد نویسی

در صورت امکان با توضیحات کامل به سوال من پاسخ دهید .

متشکرم

goudarzivahid
سه شنبه 16 خرداد 1385, 15:05 عصر
قوانین سایت (http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=30377)

قانون شماره 11
لطفاً در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرمایید. بدین معنی که در صورتی که سوالهای گوناگونی دارید ، آنها را در چندین ارسال مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی سوالات در یک ارسال خودداری فرمایید .

اگه دونه دونه بپرسید به طور حتم جواب این سوالا را خواهید گرفت.

برای اتوران شدن کافیه کد زیر را تو wordpad کپی کنید و اسم اونو به autorun.inf تغییر بدین و با اطلاعات دیگتون تو cd رایت کنید

[autorun]
OPEN=اسم فایلی که قصد اجرای اونو از روی سی دی دارید
Icon =آدرس Icon در cd , 0

Noob-Saibot
چهارشنبه 17 خرداد 1385, 09:35 صبح
با سلام به تو.
ببین من سئوالت رو خوب متوجه نشدم. می تونی بیشتر توضیح بدی؟

Hamid_PaK
پنج شنبه 18 خرداد 1385, 05:05 صبح
ببین این چیزهایی که گفتی خیلی سادست فقط باید روش کار رو یاد بگیری ...
برای Hide و یا Show از خصوصیت visible_ استفاده کن.
برای اضافه کردن یک MovieClip در زمان خاص از Linkage و AttachMovie استفاده کن.

یا حق ...

kathy11ir
یک شنبه 21 خرداد 1385, 09:32 صبح
سلام

من می خوام برنامه را طوری طراحی کنم که در هنگام اجرای برنامه در هر resolution ، برنامه تمام کل صفحه را بپوشاند بدون برهم ریختن آیتم ها . ایا همچین کاری امکان پذیر می باشد؟

متشکرم

Noob-Saibot
یک شنبه 21 خرداد 1385, 16:01 عصر
با سلام به تو.
ببین قبلا این سئوال رو پرسیدی من به شما جواب دادم و در بالا هم اکشن رو برات گذاشته بودم.
خوب از همون استفاده کن دیگه.
برای بزرگ نمایی تصویر getURL("FSCommand:fullscreen",true);

Hamid_PaK
دوشنبه 22 خرداد 1385, 03:33 صبح
شما می توانید فایل خود را در هر رزولیشنی طراحی کنید که در صورت استفاده از سایز 100 درصد مشکلی برای دیده شدن تمامی آبجکتها نخواهید داشت ...
( البته در صورتی که رزولیشن دستگاه کاربر از سایز کار شما کمتر نباشد )

یا حق ...

goudarzivahid
دوشنبه 22 خرداد 1385, 07:23 صبح
به نظر بنده شما یک کتاب FLASH مطالعه بفرمائید مشکل حل می شود

kathy11ir
دوشنبه 22 خرداد 1385, 07:32 صبح
سلام

سوال اصلی من در مورد resolution بود . من می خواهم برنامه من با همان کیفیت که برای resolution ، 1024*768 طراحی کردم برای resolution های پایین تر و بالاتر کار کند . من خودم این موضوع را تست کرده ام اما کیفیت نمایش آن زیاد جالب نشده است . می خواستم ببینم که دستوری هست که اتوماتیک صفحه را تنظیم نماید

متشکرم

Hamid_PaK
سه شنبه 23 خرداد 1385, 07:53 صبح
تغییر اندازه یک فایل تصویری ( مانند Jpeg و ... ) در برنامه هایی که نمایش دهنده آن هستند با افت کیفیت مواجح خواهد شد این یک امر بدیحی است ، چرا که شما در تصاویر از سیستم پیکسل استفاده می کنید ...
اگر تمامی قسمتهای پروژه فلش شما از آبجکتهای شیپ ( Shape ) درست شده باشد شما با استفاده از Scale در پلایر خود می توانید اندازه پروژه را با اندازه صفحه یکی و در نهایت در تمامی Resolutionها یک پروژه تمام صفحه داشته باشید ...
در غیر این صورت پیشنهادی که در این مورد میشه : شما باید یک مینیموم ( Minimum ) اندازه برای پروژه خود تعیین و در تمامی Resolutionها بصورت فیکس از آن استفاده کنید ...

یا حق ...