PDA

View Full Version : حرفه ای: طرز تبدیل دستورات که SqlDataAdapter به چند لابه

kaka2438
سه شنبه 11 آذر 1393, 17:43 عصر
سلام
دوستان من میخواستم این کد که با اس کیو ال آداپتر هست رو با استفاده از کلاس بنوبسم
یعنی چند لایه ای بنوبسم
میشه کمکم کیند با دیتا تیبل میتونم چند لایه کار کنم اما این کد زو نمدونم چند لایه بنویسم
کمک کنید ممنون میشم

DataSet ds = new DataSet(); SqlConnection con = new SqlConnection(Show_Data.cs.ToString()); if (con.State == ConnectionState.Closed) con.Open(); SqlDataAdapter da = new SqlDataAdapter("select * from tbl_czech", con); DataTableMapping tblmap = default(DataTableMapping); DataColumnMapping colmap = default(DataColumnMapping); tblmap = da.TableMappings.Add("Table", "tbl_czech"); colmap = tblmap.ColumnMappings.Add("numberczech", "شماره چک"); colmap = tblmap.ColumnMappings.Add("buyorsale", "خرید یا فروش "); colmap = tblmap.ColumnMappings.Add("bank", "بانک عامل"); colmap = tblmap.ColumnMappings.Add("nameownerczech", "نام صادر کننده چک "); da.Fill(ds); DataGridView1.DataSource = ds; DataGridView1.DataMember = "tbl_czech"; con.Close();

راستش میخواستم وقتی فرم لود میشه اطلاعات در دیتا گرید پر بشه و مقادیر رکورد اول در تکس باکس ها و کامبو باکس ها نمایش داده بشه
چند لایه ینویسیم با دیتا تیبل

esafb52
سه شنبه 11 آذر 1393, 17:46 عصر
با سلام در تایپیک های من جسجو کنید با همین موضوع مطلب گذاشتم

kaka2438
سه شنبه 11 آذر 1393, 17:50 عصر
میشه بگید چطور جستجو کنم در تایپیک های شما
زباد وارد نیستم