PDA

View Full Version : مشکل لینک نبودن URL ها در ایمیل های ارسالی از انجمن

behnamy01
پنج شنبه 27 آذر 1393, 17:26 عصر
سلام. من میخواستم بگم که لینک های تاپیک های جدید یا لینک مستقیم پست های جدید در تاپیک های آپدیت شده، در تاپیک هایی که به صورت ایمیل مشترک هستیم، به صورت لینک نیست! یعنی در واقع تگ a استفاده نشده و فقط خود متن URL توی ایمیل ها میاد و این خیلی اذیت کننده هستش و کارمون رو سخت میکنه، خواهشا این مورد رو رفع کنید. من توی چند بخش این انجمن مشترک هستم و هر روز تاپیک های جدید واسم ایمیل میشه و مثلا یه چند بخش هستش که روزی دو-سه تا تاپیک یا در واقع لینک توی ایمیل ارسالی بیشتر نیست و من اون لینک ها رو کپی میکنم توی تب جدید مرورگر و میام توی اون تاپیک ها، ولی یک بخش دیگه ای که مشترک هستم روزانه حداقله حداقل 20 الی 30 تاپیک جدید یا بروز شده لینکش برای من ایمیل میشه و من همیشه برخلاف میل باطنیم که دوست دارم همه این تاپیک ها رو بررسی کنم و توشون فعالیت کنم ولی این یک دونه ایمیل رو همیشه نادیده میگیرم!! دلیلش فقط همین لینک نبودن آدرس URL های تاپیک ها توی ایمیل ارسالی هستش، پس میبینیم که همین لینک نبودن ساده روی تجربه کاربری واقعا تاثیر داره. خواهشا این مورد رو درست کنید.

یک مورد دیگه هم که مطمئن نیستم کاملا که آیا این موضوع درسته یا نه و ایمیلش رو هم متاسفانه بین ایمیلام پیدا نکردم که نشون بدم، این بود که یک دفعه یک بنده خدایی توی یک تاپیکی یک سری کد HTML رو گذاشته بود و منم مشترک اون تاپیک بودم و واسم ایمیلش میومد، بعد طرف با html یک فرمُ، یک تکست باکسیُ خلاصه یک سری شکل و شمایل با html درست کرده بود و کدهاش رو گذاشته بود توی انجمن، حالا دقیق نمیدونم کدها رو توی تگ code گذاشته بود یا html یا حتی php و یا شایدم توی تگی نذاشته بود اصلا! بعدش ایمیلش که واسه من اومد من تمام اون فرم و شکل و شمایلی رو که با html ساخته بود رو توی ایمیلم دیدم!!! یعنی کدها نبود بلکه کدها اجرا شده بود!!! این موضوع رو هم پیگیری کنید لطفا که اگر باگی بود رفع کنید یا به مسئولین VB اطلاع بدید. ممنون

hsgpro
پنج شنبه 27 آذر 1393, 18:20 عصر
سلام
بعضی از سرویس دهنده های ایمیل مثل gmail.com به صورت خودکار لینک هایی که با تگ a هم نباشن تگ a بهشون اضافه میکنن که قابل کلیک باشن احتمالاً ایمیل شما جیمیل نیست درسته؟
سایر سرویس دهنده های ایمیل هم ممکنه چنین تنظیمی داشته باشن اگر نداشتن می تونید با نصب افزونه هایی مثل https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/text-link/ در فایرفاکس این ویژگی رو بهش اضافه کنید.البته این افزونه با دایل کلیک لینک های بدون تگ a رو باز میکنه.

درباره مورد دوم هم که کد های HTML پست ها در ایمیل شما اجرا میشه باید مدیر کل انجمن بیان ببینن.

behnamy01
پنج شنبه 27 آذر 1393, 19:41 عصر
سلام
بعضی از سرویس دهنده های ایمیل مثل gmail.com به صورت خودکار لینک هایی که با تگ a هم نباشن تگ a بهشون اضافه میکنن که قابل کلیک باشن احتمالاً ایمیل شما جیمیل نیست درسته؟
سایر سرویس دهنده های ایمیل هم ممکنه چنین تنظیمی داشته باشن اگر نداشتن می تونید با نصب افزونه هایی مثل https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/text-link/ در فایرفاکس این ویژگی رو بهش اضافه کنید.البته این افزونه با دایل کلیک لینک های بدون تگ a رو باز میکنه.

درباره مورد دوم هم که کد های HTML پست ها در ایمیل شما اجرا میشه باید مدیر کل انجمن بیان ببینن.

سلام. ممنون دوست عزیز که جواب دادید. بله من از یاهو استفاده میکنم و از gmail استفاده نمیکنم. در مورد راه حل هایی هم که گفتید خیلی ممنونم ولی به نظر من این پاک کردن صورت مساله هستش نه راه حل مساله. من به عنوان یک کاربر از سمت خودم میتونستم این مشکل رو حل کنم ولی اینجا بیان کردم که مدیران انجمن مشکل رو برطرف کنن و هم برای کاربرای دیگه خوب بشه هم به نفع خود انجمن میشه وقتی کاربرا راحت تر بتونن بیان توی انجمن و فعالیت کنن، شاید هم نشه اسمش رو مشکل گذاشت ولی به نظر من حداقل یک ضعف هستش. مثلا راحت میشه یک افزونه مروگر درست کرد که این کار رو انجام بده و هر تغییری بخوام توی متن داده بشه یا راحت خودم میتونستم یک اسکریپت بنویسم و بذارمش که همیشه اجرا بشه اینطوریکه ایمیلم رو بررسی کنه، هر چی ایمیل از طرف این انجمن میاد رو بگیره، بعدش آدرس های اینترنتی رو بذاره داخل تگ a حتی میتونستم شکل و شمایل ایمیل دریافتی رو هم واسه خودم عوض کنم و در نهایت این ایمیل رو پاک کنم و ایمیل تغییر یافته رو واسه خودم ایمیل کنم دوباره! و هزار راه حل دیگه. ولی به نظر من بهتره که مشکل از مبداش یعنی خود سایت درست بشه. موفق باشید

behnamy01
سه شنبه 30 دی 1393, 11:07 صبح
مدیران عزیز لطفا این مورد لینک نبودن رو پیگیری کنید!