PDA

View Full Version : نحوه انجام کار بصورت شریکی

Golsha
دوشنبه 01 دی 1393, 09:01 صبح
سلام دوستان عزیز، امیدوارم حالتون خوب باشه

من موقع امتحانام هست و پروژه هایی که دارم رو میخوام بسپارم به کسایی که میتونن تا انجام بدن، به این صورت که هزینه پروژه هر چقدر شد 30 درصدش مال من وبقیش برای کسی که این کار رو انجام میده.

ضمنا برای کار دنبال کسی می گردم که بتونم پروژه هایی که دارم رو باهاش بصورت شریکی انجام بدم و هزینه های مربوطه رو باهم تقسیم کنیم.

برای همین اگه میشه راهنماییم کنید که چطور این کار رو انجام بدم و بتونم تو کار شریکی همکاریم رو با طرف مقابلم حفظ کنم

H:Shojaei
دوشنبه 01 دی 1393, 12:23 عصر
سلام...
کلا برای انجام یک پروژه 4 نفر متخصص نیاز هست و اونا:
مدیر پروژه، برنامه نویس، تحلیل گر، گرافیست و معمولا اینطوریه که بین این افراد به درصدی که کارشون ارزش درصد کمتر و بیشتری تعلق میگیره...
ولی از اونجایی که ما ایرانی ها یه کمکی فضول تشریف داریم و حتما من برنامه نویس باید تو کدهای گرافیست یا طرحش نظر بدم یا تو تحلیل شرکت کنم معمولا بعضی وقتا درصد همه برابر میشه ولی این واقعا راهش نیست...
حالا شما اگر میخواید 2 نفری کار کنید اینها رو تقسیم کنید و بنا به تقسیم این موارد درصد ها رو مشخص کنید...
یه نکته این که گاهی اوقات که خیلی قراره تخصصی کار بشه میان و گرافیست رو از کسی که طرح گرافیست رو به قالب سایت تبدیل میکنه جدا میکنن و واسه هر کدوم یه نفر کار انجام میده و میشن 5 نفر در کل...

Mohammadsgh
دوشنبه 01 دی 1393, 12:35 عصر
شما میدونید project ایشون چی هست که میگید چند تا باید باشیم؟:لبخند:

hamedarian2009
دوشنبه 01 دی 1393, 12:41 عصر
شما میدونید project ایشون چی هست که میگید چند تا باید باشیم؟:لبخند:
اگه اینجوری باشه شرکت ها باید با هر پروژه جدید یکسری نیروهارو اخراج کنن و یا نیروهای جدیدی استخدام کنند چون هرپروژه تعداد مشخصی نیرو میطلبه:متفکر:

از اسپمی که دادم از سایر دوستان عذرخواهی می کنم چون طیق قوانین باید درمورد موضوع تاپیک بحث شود

Golsha
دوشنبه 01 دی 1393, 20:18 عصر
ممنون از نظرات خوبتون ولی فعلا کار ما شرکتی نیست ، یعنی انقدر متخصص تو قم پیدا نکردم که بتونم روشون حساب کنم و با اطمینان یه شرکتی ثبت کنم و دلیل اینکه میخوام این پروژه ها رو به اشتراک بذارم هم همینه ، بتونم تو قم چند نفر رو پیدا کنم که کارشون خوب باشه. همین

ravand
دوشنبه 01 دی 1393, 21:27 عصر
اگه از من می پرسی اگه شما بخوای کاری رو بدی به کسی انجام بده و 30 درصد هزینه اش رو بگیری کار درستی نیست. شما باید 20 درصدش رو بگیری. از لحاظ شرعی هم فکر میکنم بیش از 20 درصد درست نیست. بانک ها هم بیش از 20 درصد سود نمیدن.

beh3000
سه شنبه 02 دی 1393, 09:04 صبح
اگه از من می پرسی اگه شما بخوای کاری رو بدی به کسی انجام بده و 30 درصد هزینه اش رو بگیری کار درستی نیست. شما باید 20 درصدش رو بگیری. از لحاظ شرعی هم فکر میکنم بیش از 20 درصد درست نیست. بانک ها هم بیش از 20 درصد سود نمیدن.

قبلا پروژه دانشجویی مینوشتم با یک خدمات کامپیوتری کار میکردم بهم گفت برات پروژه میگیرم چند درصد بهم میدی گفتم 30 درصدش مال تو گفت باشه : پروژه ای که میگرفت را از من قیمت میگیرفت مثلا میگفتم 50 تومن اون به مشتری میگفت 65 تومن ( 15 تومن سود خودش ) ... بعد اتمام پروژه از اون 50 تومن هم 30 درصدش مال اون بود ... کلا من 50 50 کار میکردم :قهقهه::قهقهه: چشام در میومد آخرش چقدر 35000 تومن

Mohammadsgh
سه شنبه 02 دی 1393, 21:58 عصر
اگه اینجوری باشه شرکت ها باید با هر پروژه جدید یکسری نیروهارو اخراج کنن و یا نیروهای جدیدی استخدام کنند چون هرپروژه تعداد مشخصی نیرو میطلبه:متفکر:

از اسپمی که دادم از سایر دوستان عذرخواهی می کنم چون طیق قوانین باید درمورد موضوع تاپیک بحث شود
project که ایشون میگن project کوچیک هست نه خیلی بزرگ