PDA

View Full Version : سوال: کدام خروجی ReportViewer معتبرتر است؟

MRasoul
سه شنبه 02 دی 1393, 11:53 صبح
سلام
من یه گزارش توی ریپورت ویوور دارم اما چون دسترسی به پرینتر ندارم به روش های زیر خروجی گرفتم که هرکدام تفاوتی داشته،بنظرتون کدوم نوع به چاپ اصلی نزدیک تره؟
خود ReportViewer که تکس باکسی که روی قسمتی از یک عکس توی گزارش هست رو پایین تر نشون میده
word :کلا بهم ریخته نشون میده
PDF :فقط فونت IranNastaliq رو بهم ریخته نشون میده
XPS : مشکل خاصی نداره
حالا بنظرتون کدوم نزدیکتر به چاپ با پرینتر هستش؟

mojtabamalaekeh
سه شنبه 02 دی 1393, 12:25 عصر
سلام
فونت IranNastaliq ورژن 2.001 رو داری یا ورژن قدیمیشو داری؟

MRasoul
سه شنبه 02 دی 1393, 13:06 عصر
سلام
فونت IranNastaliq ورژن 2.001 رو داری یا ورژن قدیمیشو داری؟

ورژن قدیمی تر رو دارم
ینی مشکلش اینه؟برم ورژن بالاتر بذارم ببینم حل میشه؟البته فکر کنم ویژوال 2013 خروجی پی دی اف با نستعلیق رو ساپورت نکنه

MRasoul
سه شنبه 02 دی 1393, 13:26 عصر
ورژن قدیمی تر رو دارم
ینی مشکلش اینه؟برم ورژن بالاتر بذارم ببینم حل میشه؟البته فکر کنم ویژوال 2013 خروجی پی دی اف با نستعلیق رو ساپورت نکنه

فونت رو به ورژن 2.001 تغییر دادم،جز بهم ریختگی پروژه از نظر اندازه فونت چیزی حاصل نشد

mojtabamalaekeh
سه شنبه 02 دی 1393, 13:47 عصر
نمیدونم منظورتون از SPS همون XPS هست؟
XPS خیلی تمیز در میاد. یعنی XPS ذخیره کنی بعد با چاپگر چاپ کنی حتی اول خط که توی مانیتور حذف شده به نظر میاد توی چاپ درست میاد. ولی من با FastReport کار می کنم ها!

plus
سه شنبه 02 دی 1393, 14:17 عصر
اون چیزی که توی Print Preview نمایش میده، خروجی EMF اون هست که تا اونجا که من میدونم نزدیکترین خروجی به خروجی واقعی هست.خروجی EMF توی گزینه هایی که برای ذخیره میاره نیست ولی با کد هم میشه ازش خروجی گرفت.
البته اگه شما از اندازه ای غیر از A4 استفاده میکنید ممکنه که با Printer های مختلف مشکل داشته باشین مگر اینکه سایز گزارش رو دقیقا بر اساس سایزی که Printer ساپورت میکنه بگذارین.

MRasoul
سه شنبه 02 دی 1393, 15:31 عصر
نمیدونم منظورتون از SPS همون XPS هست؟
XPS خیلی تمیز در میاد. یعنی XPS ذخیره کنی بعد با چاپگر چاپ کنی حتی اول خط که توی مانیتور حذف شده به نظر میاد توی چاپ درست میاد. ولی من با FastReport کار می کنم ها!

بله XPS ، تصحیحش کردم،اشتباه تایپی بود
نمیخوام با فرمتی ذخیره کنم، چون دسترسی به پرینتر ندارم میپرسم که کدوم خروجی، خروجی نزدیکتری نسبت به چاپگر میده

MRasoul
سه شنبه 02 دی 1393, 15:32 عصر
اون چیزی که توی Print Preview نمایش میده، خروجی EMF اون هست که تا اونجا که من میدونم نزدیکترین خروجی به خروجی واقعی هست.خروجی EMF توی گزینه هایی که برای ذخیره میاره نیست ولی با کد هم میشه ازش خروجی گرفت.
البته اگه شما از اندازه ای غیر از A4 استفاده میکنید ممکنه که با Printer های مختلف مشکل داشته باشین مگر اینکه سایز گزارش رو دقیقا بر اساس سایزی که Printer ساپورت میکنه بگذارین.

ینی همونی که توی ReportViewer هست چاپ میشه؟
سایز برگم A6 هست