PDA

View Full Version : می خوام ISP ها رو کرک کنم !!

hello_world
دوشنبه 15 اردیبهشت 1382, 17:21 عصر
:twisted: سلام . کی میتونه به من کمک کنه که پاسورد و یوسرهای یک ISP را کشف کنم!!!!!! ؟؟؟ :idea: :?: :?: :?:

Gladiator
دوشنبه 15 اردیبهشت 1382, 18:20 عصر
خاک بر سر اون ISP که امثال شما user & password هاش رو کش برین . :P :wink:

hello_world
سه شنبه 16 اردیبهشت 1382, 01:24 صبح
khob begin chejoory crack mishe dige :roll: :roll:

mahmoodreza
سه شنبه 16 اردیبهشت 1382, 02:20 صبح
اقا جون اینکارا به این سادگی نیست که...
دهه
یک ذره برین دنبال این چیزا و مطلب و مقاله بخونین که درست معنی کرک کردن و هک کردن را بفهمین.....
و بعد هم بفهمین اینچیزا را با این راحتی ها نمیشه
که میچین به من یاد بدین..
اقا جون یک نفر وقت میزاره
ممکنه یکساعت یا یکهفته یا یکماه طول بکشه تا یکجا را هک کنه
بعد شما میگید که به من یاد بدید... اخه مگه معادله درجه دو هست که ادم بخواد تو نیمساعت یاد بده...یا اینکه فکر کردید ضریب شکست نور در اب هست که مثلا یک عدد باشه..
:shock: :wink: :P

hello_world
سه شنبه 16 اردیبهشت 1382, 03:20 صبح
baba jan mishe . shayad ye barnameyi hast . dar zemn kasy ke tajrobe dashte mitoonim az oon nim saate estefade konim :? :? [/list]

amir_king2_2
چهارشنبه 17 اردیبهشت 1382, 08:33 صبح
.سلام.
عزیز من اصلا هک کردن و کرک نمودن دوتا مقوله جداست.
معمولا کارهای هک و کرک توسط یک گروه انجام میشه تا یه فرد. چون برای هک کردن جایی باید خیلی اطلاعات از نوع سرورش و برنامه های فایروال و آنتی ویروسها و پورتهای باز سیستمش و ای پی سرور و .... مسایل دیگه رو بدونی تازه اونم در یه زمان خاص باید انجام بشه باید ترافیک شبکه تا حدودی زیاد باشه ..یکی از افراد آی پی رو کش بره یکی به پورتهای باز سیستم دسترسی پیدا کنه ...یکی اسکریپت آلوده برای ADmin میل کنه. یکی انواع نفوذ به سیستم رو دایما چک کنه و.... تا یه راهی برای ورود پیدا کنن. تازه اونم خیلی سخت و وقت گیره ...همه باید برنامه نویسی سیستمی و اینترنتی بلد باشن مخصوصا برنامه نویسی Net. و....
پس به این راحتی ها نیست . ضمنا یک ای اس پی رو روتینهای قوی و غیر قابل نفوذ ویندوز 2000 سرور و فایروالها و ... محافظت میکنن که بدون کد ADmin بسیاری از این تلاشها بینتیجه میمونه . مقوله کرک کردن هم مفصله.

با تشکر : امیر

jirjirakk
دوشنبه 22 اردیبهشت 1382, 05:59 صبح
:arrow: آخه آقا امیر سیستم عاملی درپیت تر از win2000 گیر نیووردی که مثال بزنی !

hello_world
سه شنبه 23 اردیبهشت 1382, 00:05 صبح
بچه ها تو میندوز ایکس پی موقع dial کردن یه script رو میشه همراه آن فرستاد . آیا نمیشه اسکریپت خاصی رو برای کرک کردن نوشت ؟

mahmoodreza
سه شنبه 23 اردیبهشت 1382, 00:25 صبح
ائول بگم من از بزرگان این قسمت که جسارتن یه مطلب کوچیک میگم معذرت میخوام
ولی من تا اونجا که اطلاع دارم اقای محترم
کرک کردن مروبطو به قفل شکستن برنامه ها و باز کردن قفل نرما افزارهایی است که در بازار هست.. یعنی بیشتر این نرم افزارهایی که تویه تهران میتونی تهیه کنی همشون کرک شدن...
ولی وقتی میگی هک یعنی اینکه به اطلاعات یک نفر رویه کامپیوتر به طور غیر قانونی دسترسی پیدا کنی... مثل پیدا کردن پسورد و اینکه بشه اطلاعات هارد سرور را خوند و یا هرکسه دیگه ای..
و اینکه اقاجون دنبال چی میگردی ؟
میخوای یاد بگیری ؟ تویه این بخش سرچ کن نوشته شده که چه چیزایی لازم داری... و چه چیزایی باید یاد بگیری.. تغریبا هم 30 دقیقه هم وقتتو نمیگیره.. بهتر از اینه که هی سوال بپرسی و منتظر باشی جوابتو بدن..
وقتی اونارو خوندی و دو سه جایه دیکگه هم مطلب خوندی تازخ فهمیدی که درست میخوای چیکار کنی بعد راحت میتونی سوالت را بکنی و مطمین باش که جوابتو میگیری..

AbbasJD
چهارشنبه 28 خرداد 1382, 06:37 صبح
سلام
آقا این واقعا بی معرفتی شما ها رو می رسونه (البته ببخشید )
شما تا حالا دنبال این بودین که ویندوز 2000 سرور یا ادونسد سرور رو امنیتش رو بالا ببرین
چون تمام این حرفها رو کسانی زدند که نمیدونن این که شما رو می تونند براحتی بهکند (هک کنند ) دلیلش اینه که شما از Default ویندوز استفاده میکنید.
(ما که کسی نیستیم ولی ...)
ولی به نظر من ویندوز 2000 سرور امینتش بیشتر از سیستم عاملهای دیگه است
فعلا ب_______________________ای

Iman_barnamehnevis
دوشنبه 20 مرداد 1382, 06:25 صبح
Salam beh hameh.
man yeh barnameh nevis VB hastam.
yeki az shoma goft hengami keh beh yeh isp ba dialup vasl mishim misheh yeh Script ferestad. misheh beporsam chejoori?
chon ageh ientoory keh shoma migin pas rahat misheh oon ro hack kard.
ba ejazeh

ilovelinux
دوشنبه 20 مرداد 1382, 14:28 عصر
این اسکریپت اسکرپت یا کد اجرایی نیست بلکه این اسکریپتی برای تنظیم سخت افزار و چک کردن پسورد و ... است مثلا در win98 با کمی گشتم می تونی در internet optoion یا تنظیمات مودم یا شبکه یه قسمتی بنام اسکریپت پیدا کنی که خودتم می تونی عوضش کنی
دیدی این isp سوسولا رو که cd دارن برای وصل شدن به اینترنت به نظر من اینها هم از این نوع اسکرپت ها استفاده می کنند
و من به امنیت win2000 اگر مثل ادم install بشه و patch های اساسی اش نصب بشه ایمان دارم (از لینوکس بهتره)

Amin_tus
شنبه 03 آبان 1382, 01:23 صبح
والا آدم نمیدونه چی بگه!!!!

هک کردن یه عالمه پسورد.... والا باید در اون ISP رو گل گرفت......

واقعاً شما فکر میکنید که به این سادگی ها میشه اینکارو کرد؟!

واقعاً خوش خیال تشریف دارید..... محض اطلاع همگان میرسانم که کراک کردن یک حرفه و یک نوع روش مهندسی وارونه است که دوست عزیز محمود رضا اونو شرح دادند ولیکن طبق آخرین اخبار که گندش داره کم کم بالا میاد عمده ترین قسمت علم و دانش هک توسط خود شرکتهایی بوجود آمده که ادعای حفاظت اطلاعات میکنند این شرکتها با قرار دادن حفره های عمدی در سیستم خودشان و ترقیب کاربران باعث فروش نرم افزارهای مخصوص اینکار میشوند که شرکت های زیر مجموعه آنها این نرم افزارها را تولید کرده است..... و به دلیل روحیه بر و بچه ها به نفوذ هک و احساس برتری و قدرت و فهرمان بازی و.... هزاران علت روانی دیگر این نرم افزارهای فروش خوبی داشته و صدای عجیبی رو در کل دنیا به صدا در آورده و همانطور که شاهد هستید در سالهای اخیر به یک باره بازار هک رونق گرفت و خوشا بحال شرکتهایی که به خوش باوران و کوته نگاران این نرم افزارها را فروخته اند و اکنون با سود فروش حاصل از این نرم افزارها سوار بر لیموزین لیمویی خودشون به انها لبخند میزنند..... و اخیراً هنردوستان هنر هفتم نیز به فیلمهایی پر رونق از این دست پرداخته اند که مثلاً کنترل یک هواپیما یا یک شهر به دست یک هکر افتاده و همه دچار دردسر شده اند..... ظاهراً نه تنها هنرمندان بلکه روزنامه نگاران نیز در این ستون به فعالیت های گسترده ای دست زده اند و اخباری متنوع در این باره را گرد هم آورده اند .... و البته این به معنای نفی وجود هکر واقعی نیست بلکه تعدادی از هکر های مشهور و متبحر در سراسر دنیا با کشف حفره های امنیتی نه عمدی توانسته اند به یک سیستم نفوذ کنند ولی حقیقاً آمار این عده انگشت شمار است و مانند انسانهایی دانشمند جلوه یافته اند اخیراً گروهی دارند سر از کار کمپانی هایی که دست در حفره های عمدی دارند کشف میکنند و به آگاهی همگان میرسانند محض آخرین خبر اینکه سرورهای آنتی ویروس مکافی در هشت ماه پیش هک شد که خودتان میدانید چقدر عجیب است ولی با کمال ناباوری خود مکافی با دریافت مبلغ 4300000 دلار بصورت عمدی این کار را برای شهرت آقای فردریک مورگان انجام داد که اخبار آن در سراسر جهان گسترید .....واقعاً از کار این شرکتها نه تنها انسان بلکه این آیکونها هم شاخ در می آورند :twisted: :evil: