PDA

View Full Version : سلام ، هر کی میخواد کار خیری کنه خواهشا به سوال من جواب بده .خواهشا

aliform
جمعه 12 دی 1393, 10:55 صبح
یه مدتی بود که تو همسایه هامون یه wifi بدون رمز بود و من بیشتر اوقات از اون استفاده میکردم و حالا به شک افتادم و خواب و خوراک ندارم که نکنه که هکر بوده تمام اطلاعاتمو به سرقت برده ولی من انتی ویروس فعال داشتم ولی هر دفعه که به اینترنت وصل میشدم پیام آنتیویروس یه پیام با محتوای remote IP میداد تورو خدا کمک کنید اینه که ایا اون تونسته به کامپیوترم دسترسی پیدا کنه و فیلم برداره؟؟؟ و چیکار میتونه بکنه ایا میتونه webcam رو بدون این که من بدونم روشن کنه و فیلم برداره؟(وب کم من یه فلش داره هر وقت روشن بشه اونم روشن میشه .(یعنی میتونه کاری بکنه که اون روشن نشه و فیلم برداه وهیچ برنامه ای هم باز نشه))؟؟ ؟؟؟؟ تورو خدا کمکم کنید....

احسان!
جمعه 12 دی 1393, 12:14 عصر
به طور کلی در اون حالت اون شخص میتونه تمامی اطلاعاتی که از پروتوکل های غیر رمز شده میگرفتید رو ببینه(مثلا https رمز شده هستش ولی http نیست.) یعنی فرضا میتونسته راحت پسورد barnamenevis.org شما رو به دست بیاره.علاوه بر دیدن امکان دستکاریش هم هست.مثلا میتونسته وقتی شما میرید به سایت x.com اطلاعات سایت y.com یا هرچیز دیگه ای رو به جاش براتون بفرسته.
فرد اینطوری آدرس کامپیوتر شما توی شبکه رو هم داشته پس میتونسته بهش حمله بکنه و دسترسی بگیر از سیستمتون.البته خیلی هم به این آسونی ها نیست ولی خب ممکنه. بخصوص اگه سیستمتون به روز نباشه.
ضد ویروس اینجور مواقع خیلی تاثیری نداره.(دیوار آتش فرق داره.)ضد ویروس به درد این میخوره که ویروس های کشف شده توسط شرکت سازنده اش رو از شما دور نگه داره.یعنی شما هنوز در برابر خیلی ویروس ها آسیب پذیر هستید.(مثلا ممکنه یه نفر خودش یکی بنویسه.)
خیلی نگران نباش.اینا چیزایی هستش که ممکنه.لزومی نداره که حتما انجام شده باشه.:)

firststep
جمعه 12 دی 1393, 22:00 عصر
خیلی نگران نباش.اینا چیزایی هستش که ممکنه.لزومی نداره که حتما انجام شده باشه.:)

سلام من هم موافقم
در مورد برداشتن اطلاعات کار به همین سادگی نیست
وب کم هم فکر نمی کنم بتومه روشن بشه بدون فلش مخصوصا اگر وب کم عادی باشه نه حرفه ای
سیستمتون هم اگه رمز داشته باشه دیگه هیچه خیلی .... سخت می شه
انشا... خیره

syntiberium
شنبه 13 دی 1393, 17:21 عصر
انشا... خیره
انشا... خیره ؟ :متعجب:
طرف داشته بدون اجازه اینترنت همسایشون رو مصرف می کرده اونوقت اگه انشا... بخواد کاری کنه که دقیقا بر عکس می شه .

Radikal.z
یک شنبه 14 دی 1393, 11:51 صبح
کلا سیستم رو خالی کرده فیلم عکس وب کم و....

mehran34
چهارشنبه 17 دی 1393, 15:37 عصر
:لبخند: شایدم کلا اصلا خبری نباشه نگران نباش :لبخند: اگر روی سیستمت رمز گذاشته باشی سخته بتونه بهش وارد بشه :لبخند:

mehran34
چهارشنبه 17 دی 1393, 15:41 عصر
یعنی اینقدر اسون نیست که بتونه وارد بشه و هک کنه اگر تنظیمات sharing روشن نباشه کلا خودت بردار دوتا سیستم رو به هم وصل کن با شبکه بعدش روی یکیش رمز بگذار سعی کن به اون یکی و فایل هاش دست رسی داشته باشی :لبخند: مخصوصا اگر سیستمت 7 یا 8 باشه آنتی ویروس با فایروال هم داشته باشی :قهقهه: ولی شما هم کارت درست نبوده عواقب احتمالیشم پای خودته

terminator68
چهارشنبه 17 دی 1393, 16:17 عصر
سلام.
نه بابا هیچ کاری نکرده خیالت تخت....

الکی چرا دوستان جو میدین....

طرف باید خیلی غول باشه که اینکاره کنه...
تازه خود همون آنالیز پکت خودش کلی زمان می بره....

arashI3best
جمعه 26 دی 1393, 23:54 عصر
انشا... خیره ؟ :متعجب:
طرف داشته بدون اجازه اینترنت همسایشون رو مصرف می کرده اونوقت اگه انشا... بخواد کاری کنه که دقیقا بر عکس می شه .
حرف دلمو زدی
خوب شاید طرف تازه کار بوده واسه وای فای پسورد نذاشته ببخشید این اسمش یه چیزی دیگس ....
بعد این تو فکر هک شدنشه .....:عصبانی: