PDA

View Full Version : عدم امکان بستن برنامه

rasool_h
شنبه 20 خرداد 1385, 15:12 عصر
من یک برنامه دارم که در آن کاربر نباید end process کند و برنامه خاتمه دهد این برنامه گزارش کلی از تمامی کارهای که یک user در روی یک سیستم انجام میدهد تهیه میکند وبه همین خاطر نباید end process شود یعنی این برنامه با بالا آمدن ویندوز شروع به کا ر کند و با shut down پایان بپذیرد ودر این بین کاربر قادر به بستن آن نباشد

babak869
شنبه 20 خرداد 1385, 19:46 عصر
اگه منظور شما نوشتن سرویسه که اگه جستجو کنید جواب خودتون رو پیدا میکنید اما کاری که شما میخواهید مقدور نیست و نهایتا هر سرویس و برنامه در حال اجرا رو میشه end process کرد اما یه راه داره که شما اسم برنامه رو به اسمی تغییر بدی که برای کاربر غلط انداز باشه و یا در برنامه با کد نویسی کاری کنی که با بستن برنامه مجددا برنامه فراخوانی بشه(OnCloseQuery)

Hamid_PaK
یک شنبه 21 خرداد 1385, 04:15 صبح
اگر امکان حذف تمامی برنامه ها از لیست پراسس امکان پذیر است چطور نمی توان Norton Antivirus رو از حافظه Unload کرد ؟؟؟

یکی از روش ها استفاده از ساخت پراسس در سطوح سیستمی است ...

یا حق ...

shobair
یک شنبه 21 خرداد 1385, 10:30 صبح
اگر امکان حذف تمامی برنامه ها از لیست پراسس امکان پذیر است چطور نمی توان Norton Antivirus رو از حافظه Unload کرد ؟؟؟

سلام
میشه! میتونید برنامه SysInternal Process Explorer رو امتحان کنید و ببنید که حتی میتونید SMSS.EXE و WINLOGON.EXE که اجرای ویندوز وابسته به وجود اونهاست، رو ببندید!
البته بعدش کامپیوترتون ریستارت میشه!

شبیر

mzjahromi
یک شنبه 21 خرداد 1385, 11:02 صبح
سلام
میشه! میتونید برنامه SysInternal Process Explorer رو امتحان کنید و ببنید که حتی میتونید SMSS.EXE و WINLOGON.EXE که اجرای ویندوز وابسته به وجود اونهاست، رو ببندید!
البته بعدش کامپیوترتون ریستارت میشه!

شبیر
ولی من موردهائی رو دیدم که امکان حذفش وجود نداره.
مثلا یک سرور DCom که توسط یک کاربر با سطح دسترسی Admin اجراشده باشه.
ولی تا حالا سعی نکردم یه همچین کاری رو بکنم

dkhatibi
یک شنبه 21 خرداد 1385, 16:35 عصر
خوب می شه اسم برنامه تون را Winlogon.exe ویا... انتخاب کنید تا سیستم به اشتباه نتونه اونو از لیست حذف کنه

shobair
یک شنبه 21 خرداد 1385, 18:44 عصر
ولی من موردهائی رو دیدم که امکان حذفش وجود نداره.
مثلا یک سرور DCom که توسط یک کاربر با سطح دسترسی Admin اجراشده باشه.
ولی تا حالا سعی نکردم یه همچین کاری رو بکنم
سلام
میتونید این برنامه رو از لینک زیر دریافت کتید: (FreeWare)
http://www.sysinternals.com/Utilities/ProcessExplorer.html

خوب می شه اسم برنامه تون را Winlogon.exe ویا... انتخاب کنید تا سیستم به اشتباه نتونه اونو از لیست حذف کنه
به اسم نیست. به خصوصیات یک پروسس هستش. ضمناً WinLogon یک پروسس معمولی نیست. یک سرویس سیستم هستش.

شبیر