PDA

View Full Version : نصب SQL SERVER 2005 ENTERPRISE EDITION

FARHAD_IMANY
یک شنبه 21 خرداد 1385, 08:18 صبح
با سلام
لطفا راهنمایی بفرمائید من چطور میتوانم SQL SERVER 2005 ENTERPRISE EDITION را روی ویندوز ایکس پی خود نصب کنم.
در صورتی که نمیشود، از کجا SQL SERVER 2005 STANDARD EDITION را دانلود کنم.
با تشکر

Kamyar.Kimiyabeigi
یک شنبه 21 خرداد 1385, 09:43 صبح
شما باید Developer Edition را روی XP نصب کنین که DVD و یا CD تو بازار هست. (در ضمن اگر جستجو میکردین راجع به این موضوع زیاد بحث شده بوده)

FARHAD_IMANY
یک شنبه 21 خرداد 1385, 12:06 عصر
لطفا لینک دانلود sql server 2005 developer edition را بدهید. چون در این مورد من چیزی را ندیدم.
با تشکر

Kamyar.Kimiyabeigi
یک شنبه 21 خرداد 1385, 12:11 عصر
لطفا لینک دانلود sql server 2005 developer edition را بدهید. چون در این مورد من چیزی را ندیدم.
با تشکر
دوست عزیز حجم Developer Edition به اندازه یک DVD و ارزش Download نداره اگر به بازار برین و بخرین خیلی بصرفه تره براتون

FARHAD_IMANY
دوشنبه 22 خرداد 1385, 07:29 صبح
با سلام مجدد
ظرفیت برای من مهم نیست چون من در اداره مجهز به خط اینترنت با سرعت 2M هستم و سرعت دانلود من روی 160 میباشد.
خواهشمند است در صورت امکان لینک را بفرمائید.
با تشکر

Kamyar.Kimiyabeigi
دوشنبه 22 خرداد 1385, 07:52 صبح
من لینک Download رو قبلا" داشتم ولی الان پیداش نمیکنم متاسفانه. ولی خودم از بازار یک DVD خریدم که تمام ورژنهای SQL Server 2005 توش بود.

FARHAD_IMANY
دوشنبه 22 خرداد 1385, 08:22 صبح
با سلام مجدد و تشکر از راهنماییهای شما
من این دی وی دی را در تبریز نمیتوانم پیدا کنم. اگر ممکن است یک شماره تلفن بدهید تا با هم در این زمینه صحبتی بکنیم.
بسیار ممنونم

arminkamangir
چهارشنبه 21 بهمن 1388, 10:10 صبح
در راستای همین بحث، بنده sql server 2005 develoer رو نصب کردم اما sql management studio نصب نشده همراهش، در تیجه نمیتونم از برنامه استفاده کنم، مشکل از کجاست به نظرتون؟؟
ضمناً با همین dvd قبلاً روی یه سیستم دیگه این برنامه رو نصب کردم و مشکلی نبود، اما الان روی 3تا سیستم امتحان کردم sql management studio نصب نمیشه...
:متفکر::ناراحت: